Výsledky krajských kol 49. ročníku FO v Olomouckém kraji (2007/2008)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (19. 1. 2008)

Opravili a kontrolovali: L. Richterek a Š. Richterková 
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. A2 Kadrmanová Lucie G Jeseník 8.B Marie Matějovská 9 5,5 3 5,5 23
2. A8 Vysloužil Libor GJW Prostějov O8.A Marie Jančíková 5 6 2 4,5 17,5
Účastníci
3.-4. A3 Pompe Patrik G Jeseník 4.C Marie Matějovská 8,5 2 3 13,5
3.-4. A7 Prášilík Jiří G Olomouc-Hejčín 4.A Ladislav Sedláček 9 1,5 3 0 13,5
5.-6. A5 Kašpárek Tomáš GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 7 5 1 13
5.-6. A6 Slaný Jan GJŠ Přerov VIII a Dagmar Kaštilová 4 5 4 0 13
7.-8. A4 Tejchman Jakub G Jeseník 4.C Marie Matějovská 2 3,5 3 3,5 12
7.-8. A10 Vágner Petr G Zábřeh 7.A Pavla Macháčková 8 1 1,5 1,5 12
9. A9 Polcr Pavel G Šternberk VIII.A Libor Svoboda 2 4 3 2 11
10. A1 Bartošák Michal G Jeseník 8.A Marie Matějovská 2,5 1 1 3,5 8
Průměry: 5,70 3,45 2,61 2,39 13,65
Mediány: 6,00 3,75 3,00 2,00 13,00

Kategorie B (17. 4. 2008)

Opravil L. Richterek, kontroloval M. Kolář

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. B17 Okénko Libor G Šumperk 3.C Helena Vaňková 10 8,5 0,5 3,5 22,5
2. B18 Wranová Markéta G Šternberk VII.A Miroslav Duda 8 8,5 0,5 3,5 20,5
3. B11 Jankuj Petr GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 8 9 1 1,5 19,5
Úspěšní řešitelé
4. B13 Vágner Petr G Zábřeh 7.A Pavla Macháčková 7,5 8,5 0,5 1,5 18
5.-6. B19 Horká Lucie MG Vsetín septima A Jiří Kincl 7,5 7 1 0 15,5
5.-6. B20 Kafka Aleš MG Vsetín 3.A Dagmar Horká 6 7,5 0,5 1,5 15,5
Účastníci
7. B14 Fešar Marek G Hranice V5.A Dana Kubešová 3,5 8,5 0,5 1,5 14
8. B5 Al-Wahaishiová Sára G Jeseník 3.C Marie Matějovská 3 9 0 1,5 13,5
9.-10. B12 Kašpárek Tomáš GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 5 1,5 1 3 10,5
9.-10. B8 Švecová Hana G Jeseník septima A Libor Malý 6 4 0 0,5 10,5
11. B16 Procházka Ondřej SG Olomouc 3.C Josef Látal 6,5 2 0 1,5 10
12. B6 Večeřa Martin G Jeseník 7.A Libor Malý 9,5 9,5
13.-15. B9 Komárek Tomáš RG a ZŠ Prostějov 5.N Ivana Opálková 7 2 9
13.-15. B10 Pecha Jiří G Jeseník septima A Libor Malý 3,5 3,5 0,5 1,5 9
13.-15. B15 Štajer Zbyněk GFP Valašské Meziříčí 3.C Bronislav Zachrdla 6 2,5 0,5 9
16. B1 Horčička Jiří G Jeseník 7.B Marie Matějovská 3,5 2,5 1 1,5 8,5
17. B7 Obrusník Adam ZŠ a G Konice septima Rodan Bečvář 3 1,5 0,5 1,5 6,5
18. B3 Bačovský Marek G Jeseník 7.B Marie Matějovská 1,5 4 0 0 5,5
19. B21 Uhřík David MG Vsetín 3.A Dagmar Horká 1 2 1,5 4,5
20. B4 Poláček Tomáš G Jeseník 3.C Marie Matějovská 0 1,5 0 1 2,5
Průměry: 5,08 5,15 0,47 1,56 11,14
Mediány: 6,0 4,0 0,5 1,5 10

Kategorie C (17. 4. 2008)

Opravili a kontrolovali: Jaromír Fiurášek, Petr Hutečka a Dagmar Kaštilová

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. C11 Poláček Štěpán GFP Valašské Meziříčí 2.C Jan Jašek 10 10 4 10 34
2. C4 Zanáška Michal GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 5,5 6 8,5 7,5 27,5
3. C12 Merta Jan VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Iva Štrbíková 8 7 0 7 22
Úspěšní řešitelé
4. C16 Ficker Ondřej SG Olomouc 2.C Jiří Kříž 0 4 7 10 21
5. C5 Čech Miroslav GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 5 4 4 5 18
6. C19 Kalandra Petr GJW Prostějov O6.B Mgr. Jana Šišková 1,5 5 7 4 17,5
Účastníci
7. C10 Pavela Jaroslav GFP Valašské Meziříčí 2.B Bronislav Zachrdla 4,5 3 1 9 17,5
8. C21 Šebesta Jakub G Šumperk VI.A Karel Měšťánek 2 0 4 8 14
9.-10. C6 Davídek Daniel GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 5 3 5 13
9.-10. C13 Krňávek Martin VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Iva Štrbíková 1,5 4 1,5 6 13
11.-12. C23 Kucharčíková Vendula G Šternberk VI.A Miroslav Duda 1,5 2 4 3 10,5
11.-12. C20 Skokánková Tamara G Olomouc-Hejčín 2.B Jana Pazderová 1 0 9,5 0 10,5
13.-14. C8 Ondrouch Jakub GJŠ Přerov 2a Petr Hutečka 1 2 0,5 6 9,5
13.-14. C15 Stárek Robert SG Olomouc 2.C Jiří Kříž 1 3 1,5 4 9,5
15. C7 Brhlík Rostislav GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 1 6 1 1 9
16. C18 Vrba Vlastimil SG Olomouc 2.C Jiří Kříž 1 3 1 3 8
17. C9 Zamazal Bořivoj GJŠ Přerov 2a Petr Hutečka 1 2 0,5 4 7,5
18. C1 Ketner Zbyněk G Jeseník sexta A Libor Malý 3 1 3 7
19. C17 Langer Petr SG Olomouc 2.C Jiří Kříž 0,5 3 0,5 2 6
20. C3 Schindlerová Lenka G Jeseník sexta A Libor Malý 1 2 0,5 2 5,5
21.-22. C24 Dvorský Bohuslav G Šternberk VI.A Miroslav Duda 1 1 0 2,5 4,5
21.-22. C14 Jaroň Michal VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Iva Štrbíková 1 3 0,5 4,5
23. C22 Macoszek Ondřej G Jeseník 6.A Libor Malý 0 2 0 1 3
24. C2 Kučera Jakub G Jeseník sexta A Libor Malý 0 0 0 0
Průměry: 2,35 3,25 2,61 4,48 12,19
Mediány: 1,0 3,0 1,0 4,0 10,0

Kategorie D (17. 4. 2008)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Leopold Kilian, Jiří Kříž a Martina Malínková

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. D26 Jiruš Marek G Šternberk V.A Miroslav Duda 10 10 8 8 36
2. D25 Frýbort Daniel CMG Prostějov kvinta Blanka Chmelařová 10 10 3 10 33
3. D17 Dobeš Michal SG Olomouc 5.B8 Jiří Kříž 10 3 4 8 25
Úspěšní řešitelé
4.-6. D6 Klárová Adéla G Jeseník kvinta A Libor Malý 10 1 1 9 21
4.-6. D14 Veselý Pavel G Zábřeh 5.A Lenka Mádrová 7 2 2 10 21
4.-6. D23 Zapletal Petr G Olomouc-Hejčín 1.C Jana Pazderová 4 5 5 7 21
7.-8. D18 Krempl Jan SG Olomouc 5.A8 Martina Malínková 10 2 2 6 20
Účastníci
7.-8. D9 Kročová Marie GJŠ Přerov Va Petr Hutečka 10 4 4 2 20
9. D24 Tvrdík Jan CMG Prostějov kvinta Blanka Chmelařová 1 3 2 10 16
10. D4 Beneš Karel G Kojetín kvinta Petr Přikryl 1 4 0 10 15
11.-13. D19 Kubín Ondřej SG Olomouc 5.A8 Martina Malínková 4 3 1 6 14
11.-13. D1 Kunovský Lukáš G Jeseník 5B Magda Dostálová 5 4 4 1 14
11.-13. D2 Pecina Jan G Jeseník 5B Magda Dostálová 4 3 1 6 14
14.-15. D20 Hradilová Michaela SG Olomouc 5.A8 Martina Malínková 4 2 1 6 13
14.-15. D16 Vybíhal Ondřej GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 10 2 1 0 13
16. D21 Nakládalová Marie SG Olomouc 5.A8 Martina Malínková 7 2 1 2 12
17.-18. D7 Smékalová Markéta G Jeseník kvinta A Libor Malý 1 1 1 6 9
17.-18. D11 Vacula Ondřej GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 3 5 1 0 9
19.-20. D3 Blablová Michaela G Jeseník 5B Magda Dostálová 1 2 0 4 7
19.-20. D8 Šístek Petr GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 1 3 1 2 7
21. D10 Jochec Martin GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 1 1 2 0 4
22. D13 Obrtel Patrik GJŠ Přerov 1b Jaromír Fiurášek 3 0 0 0 3
23. D12 Nevrlý Vlastimír GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 1 0 0 0 1
Průměry: 5,13 3,13 1,96 4,91 15,13
Mediány: 4,0 3,0 1,0 6,0 14,0

Kategorie E (16. 5. 2008)

Opravili a kontrolovali: L. Richterek a Š. Richterková

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Ú5 Celkem
Vítězové
1. E10 Gocníková Eva GJŠ Přerov 10 7,5 10 9 36,5
2. E18 Šebík Marek GJŠ Přerov 10 9 10 7 36
3.-4. E14 Lévy Michal GJŠ Přerov 9 10 7 6 32
3.-4. E16 Olivíková Gabriela GJŠ Přerov 10 9,5 7 5 0,5 32
Úspěšní řešitelé
5. E3 Kleglová Hana SG Olomouc 7 7,5 6,5 4 5 30
6. E7 Pytelová Zuzana GJW Prostějov 10 7 7 2,5 1 27,5
7.-8. E2 Uchytil Josef G Jeseník 10 7,5 7 2,5 27
7.-8. E8 Veselý Jiří GJW Prostějov 6 7 9,5 4,5 27
9.-11. E21 Machálková Pavla G Zábřeh, prac. Mohelnice 10 4 7 5 26
9.-11. E23 Vohralíková Veronika G Zábřeh, prac. Mohelnice 10 5 7 4 26
9.-11. E6 Zubalík Petr ZŠ Olomouc, Komenium 10 4 6,5 0,5 5 26
12.-13. E12 Klváček Jan GJŠ Přerov 10 6,5 7 2 25,5
12.-13. E17 Roh Marek ZŠ Trávník, Přerov 9,5 6,5 7 2 0,5 25,5
14. E22 Rada Jakub G Zábřeh, prac. Mohelnice 7 6,5 6,5 1 4 25
15. E20 Vyvlečka Michal ZŠ Trávník, Přerov 10 5 7 1,5 0,5 24
16. E11 Kadlas Matyáš GJŠ Přerov 10 4,5 7 1 1 23,5
17. E19 Švéda Jan GJŠ Přerov 10 1,5 6 0,5 5 23
18. E13 Kordas Martin ZŠ Trávník, Přerov 5 6 7 2 20
Účastníci
19. E5 Záchová Kristýna G Šternberk 7,5 1 3,5 1,5 1 14,5
20. E1 Malý Vojtěch G Jeseník 10 3 13
21. E4 Novák Michael ZŠ Olomouc, Zeyerova 2 5,5 3 1,5 12
Průměry: 8,71 6,05 6,74 3,15 2,35 25,33
Mediány: 10,0 6,5 7,0 2,2 1,0 26,0

 


JCMF