Výsledky krajských kol 50. ročníku FO v Olomouckém kraji (2008/2009)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (23. 1. 2009)

Opravili a kontrolovali: Lukáš Richterek a Miroslav Mlynář
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. A1 Vágner Petr G Zábřeh 8.A Lenka Mádrová 6,5 5,5 4 8 24
2. A3 Zanáška Michal GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová   4 6 10 20
Účastníci
3. A4 Kašpárek Tomáš GJŠ Přerov VIII b Dagmar Kaštilová 8,5   4 3 15,5
4. A8 Čech Miroslav GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 7 1,5 2 1,5 12
5. A2 Wranová Markéta G Šternberk VIII.A Miroslav Duda 6,5 1,5 1 2 11
6. A5 Davídek Daniel GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová   2,5 5 3 10,5
7. A7 Brhlík Rostislav GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 2,5 1 2 2 7,5
8. A6 Lalinský Ondřej GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 1 3   2 6
  Průměry: 5,33 2,71 3,43 3,94 13,31
  Mediány: 6,50 2,50 4,00 2,50 11,50

Kategorie B (24. 4. 2009)

Opravili Jakub Navařík a Petr Novák, kontroloval Lukáš Richterek
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. B8 Poláček Štěpán GFP Valašské Meziříčí 3.C Jan Jašek 8,5 8 10 7 33,5
2. B13 Zanáška Michal GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 10 10 9,5 2 31,5
3. B9 Pavela Jaroslav GFP Valašské Meziříčí 3.B Bronislav Zachrdla 4 5 10   19
Úspěšní řešitelé
4. B15 Davídek Daniel GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 7,5 4 5 2 18,5
5. B17 Merta Jan VOŠ a SPŠ Šumperk TL3 Iva Štrbíková 0,5 4 5 6 15,5
6. B7 Buchal Adam G Jeseník EB Libor Malý 7 2 5   14
Účastníci
7. B14 Čech Miroslav GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 2,5 3 7 3 15,5
8. B16 Skokánková Tamara G Olomouc-Hejčín 3.B Jana Pazderová 1 3,5 3 5 12,5
9.-10. B1 Krejčiřík Stanislav G Lipník nad Bečvou septima Helena Opluštilová 1 3 7   11
9.-10. B12 Brhlík Rostislav GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 1,5 1,5 7 1 11
11. B11 Lalinský Ondřej GJŠ Přerov VII b Dagmar Kaštilová 0,5 1 7 1 9,5
12.-13. B10 Bednařík Jan G Šternberk VII.A Miroslav Duda 0,5 0,5 5   6
12.-13. B5 Uhlíř František G Jeseník 7A Marie Matějovská 3,5 2,5     6
14. B2 Ketner Zbyněk G Jeseník 7A Marie Matějovská 3 1 1 0 5
15. B6 Pánek Jan G Jeseník 7A Marie Matějovská 2 1,5 1   4,5
16. B3 Kučera Jakub G Jeseník 7A Marie Matějovská 1 0 1 1 3
17. B4 Macoszek Ondřej G Jeseník 7A Marie Matějovská 0 1 1,5 0 2,5
  Průměry: 3,18 3,03 5,31 2,55 12,85
  Mediány: 2,0 2,5 5,0 2,0 11,0

Kategorie C (24. 4. 2009)

Opravili a kontrolovali: Jaromír Fiurášek, Petr Hutečka a Dagmar Kaštilová
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. C3 Veselý Pavel G Zábřeh 6.A Lenka Mádrová 8 10 10 8 36
2. C4 Jiruš Marek G Šternberk VI.A Miroslav Duda 3 9 8 7 27
3. C6 Kročová Marie GJŠ Přerov VI a Petr Hutečka 10 3 5 3 21
Úspěšní řešitelé
4. C11 Zapletal Petr G Olomouc-Hejčín 2.C Jana Pazderová 4 9 1 6 20
5. C12 Kostecký Jan VOŠ a SPŠ Šumperk IT2A Jan Saxa 1 0 8 7 16
6.-7. C18 Francírek Pavel G Kojetín sexta Petr Přikryl 7 6 0 1 14
6.-7. C17 Frýbort Daniel CMG Prostějov sexta Blanka Chmelařová 5 3 5 1 14
Účastníci
8. C13 Dobeš Michal SG Olomouc 6.B8 Jiří Kříž 3 2 1 6 12
9.-10. C8 Šístek Petr GJŠ Přerov VI b Dagmar Kaštilová 1 3 3 3 10
9.-10. C9 Vacula Ondřej GJŠ Přerov VI b Dagmar Kaštilová 3 4 1 2 10
11.-12. C2 Klárová Adéla G Jeseník XA Libor Malý 4 0 2 3 9
11.-12. C1 Smékalová Markéta G Jeseník XA Libor Malý 2 2 2 3 9
13.-14. C7 Jochec Martin GJŠ Přerov VI b Dagmar Kaštilová 1 0 2 0 3
13.-14. C10 Nevrlý Vlastimír GJŠ Přerov VI b Dagmar Kaštilová 2 0 1 0 3
15.-16. C14 Chytil Jiří SG Olomouc 6.A8 Martina Malínková 1 0 0 0 1
15.-16. C5 Nová Aneta G Šternberk VI.A Miroslav Duda 0 0 0 1 1
  Průměry: 3,44 3,19 3,06 3,19 12,88
  Mediány: 3,0 2,5 2,0 3,0 11,0

Kategorie D (24. 4. 2009)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Leopold Kilian, Jiří Kříž a Martina Malínková
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1.-2. D31 Eichler Jiří SG Olomouc 5.B8 Jiří Kříž 10 5 10 10 35
1.-2. D36 Skopalíková Jana SG Olomouc 5.A8 Martina Malínková 10 7 10 8 35
3. D1 Doležal Martin SOŠP a SOUS Hranice CH1 Dalibor Straka 10 8 10 6 34
Úspěšní řešitelé
4. D27 Mrozek Jan G Olomouc-Hejčín 3.B6 Jiří Kvapil 10 10 2 8 30
5. D30 Harlenderová Alena SG Olomouc 5.B8 Jiří Kříž 10 4 9,5 6 29,5
6. D42 Lázna Tomáš GJW Prostějov O5.B Luděk Škvařil 3 10 10 6 29
7. D15 Juřica Tomáš GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 9,5 8 5 3 25,5
8.-9. D20 Šebík Marek GJŠ Přerov V a Jaromír Fiurášek 10 6 5 4 25
8.-9. D3 Uchytil Josef G Jeseník QA Marie Matějovská 4 5 8 8 25
10.-11. D22 Gocníková Eva GJŠ Přerov V a Jaromír Fiurášek 10 10 2 2 24
10.-11. D41 Veselý Jiří GJW Prostějov O5.B Luděk Škvařil 4 2 10 8 24
12. D28 Roubalík Michal G Olomouc-Hejčín 3.B6 Jiří Kvapil 8 8 4,5 3 23,5
13.-15. D2 Horníček Jaroslav G Uničov 1. A Jana Lounová 8 3 10 2 23
13.-15. D34 Kvapilová Zuzana SG Olomouc 5.A8 Martina Malínková 10 10 0 3 23
13.-15. D25 Lévy Michal GJŠ Přerov V a Jaromír Fiurášek 10 10 0 3 23
16. D23 Olivíková Gabriela GJŠ Přerov V a Jaromír Fiurášek 9,5 10 0 2 21,5
17. D14 Pavelková Anna GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 10 2 5 3 20
18.-19. D19 Novák Antonín G Hranice V3.B Taťána Jakešová 10 2 0 7 19
18.-19. D21 Švéda Jan GJŠ Přerov V b Petr Hutečka 4 9 0 6 19
20. D10 Malý Vojtěch G Jeseník QB Milena Králová 10 6 0 2 18
21. D29 Sněhotová Zuzana G Olomouc-Hejčín 3.B6 Jiří Kvapil 5,5 10 0 2 17,5
22. D8 Luňák Pavel G Jeseník 1.C Libor Malý 7 7 0 1 15
Účastníci
23. D16 Kopecká Simona GFP Valašské Meziříčí 1.B Bronislav Zachrdla 4 9 2 2 17
24.-25. D35 Sachsenmaier Jan SG Olomouc 5.A8 Martina Malínková 10 2 4 0 16
24.-25. D37 Zezula Jakub SG Olomouc 5.A8 Martina Malínková 3 10 0 3 16
26. D18 Kuřík Ladislav GFP Valašské Meziříčí 1.A Bronislav Zachrdla 9,5 0 2 3 14,5
27. D24 Fojt Michal GJŠ Přerov 1 b Jaromír Fiurášek 10 0 0 4 14
28. D26 Kadlas Matyáš GJŠ Přerov V a Jaromír Fiurášek 10 0 0 3 13
29. D13 Jelínková Alena GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 8 1 0 3 12
30. D4 Žitka Vladimír G Jeseník QA Marie Matějovská 4 2 0 5 11
31.-32. D38 Hrdličková Eva G Šumperk 1.D Radomír Strnad 3 4 0 2 9
31.-32. D43 Pytelová Zuzana GJW Prostějov O5.A Michal Vodička 4 1 2 2 9
33. D6 Mocko Štefan G Jeseník QA Marie Matějovská 4 0 0 4 8
34.-35. D7 Kučáková Karolína G Jeseník QA Marie Matějovská 4 0 0 3 7
34.-35. D40 Štarhová Martina G Šumperk V.A Radomír Strnad 3 0 0 4 7
36. D39 Vicenec Ondřej G Šumperk 1.D Radomír Strnad 2 0 0 2 4
37. D5 Gavlas Roman G Jeseník QA Marie Matějovská 3 0 0 0 3
  Průměry: 7,14 4,89 3,00 3,86 18,89
  Mediány: 8,0 5,0 0,0 3,0 19,0

Kategorie E (29. 4. 2009)

Opravili a kontrolovali: František Látal a Lukáš Richterek
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. E20 Grund Lubomír G Zábřeh 10 10 10 10 40
2. E21 Neoral Aleš G Zábřeh prac. Mohelnice 10 10 10 9 39
3. E18 Ajdarów Michal ZŠ Trávník, Přerov 8,5 5 10 10 33,5
Úspěšní řešitelé
4. E22 Vařeka Milan G Zábřeh prac. Mohelnice 10 9 8,5 3,5 31
5. E11 Jurník Jakub ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 10 1 8,5 10 29,5
6. E8 Matějková Markéta G Olomouc, Hejčín 9,5 10 5 3,5 28
7. E15 Vyvážilová Kateřina GJŠ Přerov 7 10 7 2,5 26,5
8. E10 Solovská Kateřina ZŠ Moravský Beroun 10 10 3 3 26
9. E7 Doupal Jakub G Olomouc, Hejčín 10 10 4 1,5 25,5
10. E19 Doseděl Jakub ZŠ Želatovská, Přerov 4 10 8 1,5 23,5
11.-12. E16 Chovanec Jiří G Lipník n. B. 10 0 8,5 2,5 21
11.-12. E5 Mikeska Erik G Olomouc, Čajkovského 6 7 2,5 5,5 21
13. E17 Nguyen Cong Vuong Kieu G Lipník n. B. 10 1,5 6 2,5 20
14. E2 Koudela Matěj G Jeseník 5 0,5 7 3,5 16
15. E14 Šimanská Denisa GJŠ Přerov 8 1 5 1 15
16. E1 Bárta Petr G Jeseník 5 1 6 2 14
Účastníci
17. E12 Kacr David ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 7 3,5 3,5 2,5 16,5
18. E4 Žerníčková Klára G Jeseník 9 0,5 3,5 1,5 14,5
19. E3 Kurek Michal G Jeseník 3,5 1 6 1 11,5
  Průměry: 8,03 5,32 6,42 4,03 23,79
  Mediány: 9,0 5,0 6,0 2,5 23,5

 


JCMF