Výsledky krajských kol 51. ročníku FO v Olomouckém kraji (2009/2010)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (15. 1. 2010)

Opravil Lukáš Richterek, kontrolovala Šárka Richterková

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. A10 Ficker Ondřej SG Olomouc 4.C Jiří Kříž 10 2 10 7 29
2. A1 Zanáška Michal GJŠ Přerov VIII b Dagmar Kaštilová 8 7 2 7 24
3. A8 Poláček Štěpán GFP Valašské Meziříčí 4.C Jan Jašek 6 2 6,5 8 22,5
Úspěšní řešitelé
4.-6. A2 Davídek Daniel GJŠ Přerov VIII b Dagmar Kaštilová 2 6 7 7 22
4.-6. A5 Lalinský Ondřej GJŠ Přerov VIII b Dagmar Kaštilová 5 2,5 4,5 10 22
4.-6. A9 Pavela Jaroslav GFP Valašské Meziříčí 4.B Bronislav Zachrdla 8 2 4 8 22
7. A11 Vozda Vojtěch G Šumperk 4.A Radomír Strnad 6,5 2 5 7,5 21
Účastníci
8. A4 Čech Miroslav GJŠ Přerov VIII b Dagmar Kaštilová 2 2 3,5 9,5 17
9. A6 Veselý Pavel G Zábřeh 7.A Lenka Mádrová 1 1 10 12
10. A3 Brhlík Rostislav GJŠ Přerov VIII b Dagmar Kaštilová 5 1 2,5 1 9,5
11. A7 Morávek Petr G Zábřeh 7.A Lenka Mádrová 2,5 2,5
Průměry: 5,35 2,73 5,50 7,22 18,50
Mediány: 5,50 2,00 4,75 7,50 22,00

Kategorie B (30. 4. 2010)

Opravil Lukáš Richterek, kontrolovala Šárka Richterková

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. B13 Soviš Jan G Šumperk 3.D Radomír Strnad 5,5 7 6 3,5 22
2. B4 Melicherík Petr G Uničov 3.B Karel Tesař 3,5 8 4 5 20,5
3. B11 Dobeš Michal SG Olomouc 7.B8 Jiří Kříž 5 6,5 6,5 2 20
Úspěšní řešitelé
4. B2 Kunovský Lukáš G Jeseník EB Libor Malý 4 8 6   18
5. B10 Veselý Pavel G Zábřeh 7.A Lenka Mádrová 5 2 6 4,5 17,5
6.–7. B5 Francírek Pavel G Kojetín septima Petr Přikryl 5,5 0,5 5 3 14
6.–7. B15 Mrozek Jan G Olomouc-Hejčín IV.B6 Jiří Kvapil 5 6,5   2,5 14
Účastníci
8.–9. B9 Jiruš Marek G Šternberk VII.A Miroslav Duda 5 3,5 3,5 1,5 13,5
8.–9. B3 Nguyen Tuan Minh G Uničov 3.B Karel Tesař 1,5 4 5 3 13,5
10.–11. B8 Kročová Marie GJŠ Přerov VIIa Petr Hutečka 5 2 2 3 12
10.–11. B1 Smékalová Markéta G Jeseník EA Libor Malý 2 4 3 3 12
12. B6 Slaný Marek GJŠ Přerov 3a Jaromír Fiurášek 4 0 3 2 9
13. B7 Vacula Ondřej GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 5,5 1 0,5 1,5 8,5
14. B12 Kostecký Jan VOŠ a SPŠ Šumperk IT3A Jan Saxa 1,5 6     7,5
          Průměry: 4,14 4,21 4,21 2,88 14,43
          Mediány: 5,0 4,0 4,5 3,0 13,8

Kategorie C (30. 4. 2010)

Opravili a kontrolovali: Jaromír Fiurášek, Petr Hutečka a Dagmar Kaštilová

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. C15 Eichler Jiří SG Olomouc 6.B8 Jiří Kříž 10 10 9 10 39
2. C6 Olivíková Gabriela GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 10 4 7 10 31
3. C16 Harlenderová Alena SG Olomouc 6.B8 Jiří Kříž 7 7 7 3 24
Úspěšní řešitelé
4.–5. C21 Hrdličková Eva G Šumperk 2.D Radomír Strnad 10 3 6 3 22
4.–5. C12 Lázna Tomáš GJW Prostějov O6.B Luděk Škvařil 10 4 6 2 22
6. C19 Kuřík Ladislav GFP Valašské Meziříčí 2.A Bronislav Zachrdla 8 6 7 21
7.–9. C7 Gocníková Eva GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 10 2 5 3 20
7.–9. C22 Roubalík Michal G Olomouc-Hejčín IV.B6 Jiří Kvapil 5 1 4 10 20
7.–9. C8 Šebík Marek GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 5 5 6 4 20
10. C13 Kucharčík David G Šternberk VI.A Marie Němcová 10 2 6 0 18
11.–12. C3 Malý Vojtěch G Jeseník XB Milena Králová 10 2 5 17
11.–12. C5 Weiser Adam GJŠ Přerov 2b Jaromír Fiurášek 7 0 10 0 17
13.–14. C14 Skopalíková Jana SG Olomouc 6.A8 Martina Malínková 9 1 5 0 15
13.–14. C11 Veselý Jiří GJW Prostějov O6.B Luděk Škvařil 8 1 6 0 15
15. C2 Uchytil Josef G Jeseník XA Milena Králová 5 7 2 14
Účastníci
16.–17. C23 Novák Antonín G Hranice V4.B Dana Kubešová 10 4 3 0 17
16.–17. C9 Švéda Jan GJŠ Přerov VIb Petr Hutečka 10 4 3 0 17
18. C17 Doležal Martin SPŠ Hranice CH2 Radek Hoszowski 7 1 3 1 12
19.–20. C18 Bača Vojtěch GFP Valašské Meziříčí 2.A Bronislav Zachrdla 3 0 6 2 11
19.–20. C1 Luňák Pavel G Jeseník 2.C Libor Malý 5 3 3 0 11
21. C4 Horníček Jaroslav G Uničov 2.A Karel Tesař 4 1 0 1 6
22. C20 Pavelková Anna GFP Valašské Meziříčí 4.E Bronislav Zachrdla 3 0 0 0 3
          Průměry: 7,55 2,75 5,14 2,76 13,31
          Mediány: 8,0 2,0 6,0 2,0 15,0

Kategorie D (30. 4. 2010)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Jiří Kříž, Martina Malínková a Jana Pazderová

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. D8 Grund Lubomír G Zábřeh 5.A Martin Paclík 10 10 10 10 40
2. D22 Neoral Aleš G Olomouc-Hejčín I.B Dana Vojtovičová 10 10 7 10 37
3. D13 Kopřiva Jakub SG Olomouc 1.C Robert Weinlich 3 10 10 4 27
Úspěšní řešitelé
4. D19 Krivošej Jan G Šumperk 1.C Gabriela Guziurová 10 5,5 5 3,5 24
5. D3 Jurník Jakub G Uničov 1.A Karel Tesař 10 10 2 0 22
6.–7. D6 Chmela Lukáš GJŠ Přerov Vb Petr Hutečka 4 9,5 7 0 20,5
6.–7. D7 Fišerová Kateřina G Šternberk 1.B Libor Svoboda 4 5,5 7 4 20,5
8. D16 Štrambach Martin G Šumperk 1.A Helena Vaňková 10 6 0 4 20
Účastníci
9. D24 Doupal Jakub G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 10 0 4 4 18
10. D15 Janča Lukáš GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 1 10 2 4 17
11.–13. D25 Babica Václav G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 4,5 5,5 2 3 15
11.–13. D14 Limberská Michaela GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 3 5 3 4 15
11.–13. D26 Malý Marek G Šumperk V.A Radomír Strnad 4 6 1 4 15
14. D18 Hrdličková Adéla G Šumperk 1.B Gabriela Guziurová 3,5 5,5 3 2 14
15.–17. D5 Doseděl Jakub GJŠ Přerov 1a Dagmar Kaštilová 6 0 4 3 13
15.–17. D21 Jon Josef G Šumperk V.A Radomír Strnad 5 1 3 4 13
15.–17. D4 Lukas Radim G Uničov 1.A Karel Tesař 5 4 3 1 13
18. D10 Halíková Dominika SG Olomouc 5.B8 Romana Lachnitová 5 0 1 5,5 11,5
19. D9 Husičková Monika SG Olomouc 5.B8 Romana Lachnitová 6,5 0 0 0 6,5
20. D12 Přikryl Josef SG Olomouc 5.B8 Romana Lachnitová 3 1 0 0 4
21. D17 Žaitlík David G Šumperk 1.A Helena Vaňková 1 0 1 0 2
22. D11 Blahová Tereza SG Olomouc 5.B8 Romana Lachnitová 0 0,5 0 0 0,5
          Průměry: 5,39 4,77 3,41 3,18 16,75
          Mediány: 4,8 5,5 3,0 3,8 15,0

Kategorie E (29. 4. 2010)

Opravili: Michal Dudka, Jakub Navařík a Petr Novák, kontroloval Lukáš Richterek

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. E18 Hamala Vojtěch G Zábřeh 10 10 9,5 10 39,5
2.–3. E19 Horvát Petr G Zábřeh 10 10 10 8,5 38,5
2.–3. E22 Málková Eliška G Zábřeh, prac. Mohelnice 10 10 10 8,5 38,5
Úspěšní řešitelé
4. E15 Studený Jan GJŠ Přerov 8 10 9,5 10 37,5
5.–6. E10 Hájek Luděk RG a ZŠ Prostějov 9,5 10 10 6 35,5
5.–6. E14 Knob Lukáš G Kojetín 10 9 10 6,5 35,5
7.–8. E20 Hrochová Lenka G Zábřeh, prac. Mohelnice 10 9 7 8,5 34,5
7.–8. E6 Unzeitig Michal ZŠ Dr. Hrubého 2 Šternberk 8 9 8,5 9 34,5
9.–10. E4 Kozák David G Uničov 8 10 7 8,5 33,5
9.–10. E16 Tomešek Matěj GJŠ Přerov 10 8,5 10 5 33,5
11. E23 Sokl Antonín ZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 10 10 10 3 33
12. E5 Rudorfer Vojtěch G Olomouc-Hejčín 10 8,5 8,5 5,5 32,5
13. E9 Dopita Kryštof GJW Prostějov 8 9 10 5 32
14. E17 Durďáková Michaela ZŠ a MŠ Staré Město 7 9 9 6,5 31,5
15. E13 Havránková Sabina GJŠ Přerov 5,5 8 9,5 6,5 29,5
16. E12 Dostal Vojtěch GJŠ Přerov 10 4,5 6 8 28,5
17. E7 Šenk Patrik SG Olomouc 10 4 5 5,5 24,5
18. E3 Kubinyiová Lenka G Jeseník 8 3,5 5,5 5 22
19. E1 Cvek Martin G Jeseník 5 3 7 5,5 20,5
20. E2 Jarný Vladimír G Jeseník 5 3 2 7,5 17,5
      Průměry: 8,60 7,90 8,20 6,92 31,62
      Mediány: 9,8 9,0 9,2 6,5 33,2

 


JCMF