Výsledky krajských kol 52. ročníku FO v Olomouckém kraji (2010/2011)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (14. 1. 2011)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval František Látal

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. A5 Zapletal Petr G Olomouc-Hejčín IV.C Jana Pazderová 5 6 2 4 17
2. A8 Francírek Pavel G Kojetín oktáva Petr Přikryl   9 6   15
3.-4. A6 Dobeš Michal SG Olomouc 8.B8 Jiří Kříž 1,5 6 7   14,5
3.-4. A7 Soviš Jan G Šumperk 4.D Radomír Strnad   5 9 0,5 14,5
Účastníci
5. A3 Jiruš Marek G Šternberk VIII.A Miroslav Duda 2,5 8,5 1 2 14
6. A4 Mrozek Jan G Olomouc-Hejčín V.B6 Jiří Kvapil 3 8,5 2   13,5
7. A2 Melicherík Petr G Uničov 4.B Karel Tesař 2 9 1 0,5 12,5
8. A1 Slaný Marek GJŠ Přerov 4.a Dagmar Kaštilová 1 9,5 1 0 11,5
          Průměry 2,5 7,7 3,6 1,4 14,1  
          Mediány 2 8 2 0 14

Kategorie B (29. 4. 2011)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval František Látal

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. B13 Veselý Jiří GJW Prostějov O7.B Luděk Škvařil 10 4 10 8 32
2.–3. B11 Eichler Jiří SG Olomouc 7.B8 Jiří Kříž 8,5 4 9 9 30,5
2.–3. B8 Polcr Jiří G Olomouc-Hejčín III.A Romana Křížová 9 10 6 5,5 30,5
Úspěšní řešitelé
4. B10 Mrozek Jan G Olomouc-Hejčín V.B6 Jiří Kvapil 10 3 8 7,5 28,5
5. B7 Gocníková Eva GJŠ Přerov VIIa Jaromír Fiurášek 6 4 10 7 27
6. B9 Roubalík Michal G Olomouc-Hejčín V.B6 Jiří Kvapil 4,5 5 8,5 8,5 26,5
7. B1 Doležal Martin SPŠ Hranice CH3 Dalibor Straka 10 9 2 5 26
8. B4 Juřica Tomáš GFP Valašské Meziříčí 5.E Bronislav Zachrdla 4,5 3 8 6,5 22
9. B12 Harlenderová Alena SG Olomouc 7.B8 Jiří Kříž 6 6,5 1 8 21,5
10. B5 Luňák Pavel G Jeseník 3.C Libor Malý 7,5 3 9   19,5
Účastníci
11. B2 Kuřík Ladislav GFP Valašské Meziříčí 5.E Bronislav Zachrdla 9 1,5 1 1 12,5
12. B6 Malý Vojtěch G Jeseník EB Milena Králová 5 4 1 0,5 10,5
13. B3 Vozák Matouš GFP Valašské Meziříčí 3.A Bronislav Zachrdla 4 1,5 1,5 2 9
          Průměry: 7,23 4,50 5,77 5,71 22,77
          Mediány: 7,5 4,0 8,0 7,0 26,0

Kategorie C (29. 4. 2011)

Opravili a kontrolovali: Jaromír Fiurášek, Petr Hutečka a Dagmar Kaštilová

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. C10 Neoral Aleš G Olomouc-Hejčín II.B Dana Vojtovičová 9 10 10 6 35
2. C12 Grund Lubomír G Zábřeh 6.A Martin Paclík 8 8 9 9 34
3. C11 Kopřiva Jakub SG Olomouc 2.C Robert Weinlich 10 8 6 8 32
Úspěšní řešitelé
4. C15 Krivošej Jan G Šumperk 2.C Gabriela Guziurová 10 8 10 1 29
5. C1 Janča Lukáš GFP Valašské Meziříčí 4.E Bronislav Zachrdla 7 10 9 0 26
6.–7. C16 Štrambach Martin G Šumperk 2.A Helena Vaňková   8 5 6 19
6.–7. C7 Zlámal Vlastimil GJŠ Přerov VIb Petr Hutečka 5 8 6 0 19
8. C14 Hrdličková Adéla G Šumperk 2.B Gabriela Guziurová 10 2 0 5 17
Účastníci
9.–10. C6 Chmela Lukáš GJŠ Přerov VIb Petr Hutečka 7 5 0 1 13
9.–10. C13 Jurník Jakub G Uničov 2.A Miroslav Komsa 5 4 1 3 13
11.–13. C8 Babica Václav G Olomouc-Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 0 2 0 4 6
11.–13. C9 Doupal Jakub G Olomouc-Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 1 5 0 0 6
11.–13. C5 Vrtělová Lucie GJŠ Přerov VIa Dagmar Kaštilová 0 2 4 0 6
14. C3 Žerníčková Klára G Jeseník sexta A Magda Dostálová   4 0 0 4
15. C4 Koudela Matěj G Jeseník sexta A Magda Dostálová 0 2 0 0 2
          Průměry: 5,54 5,73 4,00 2,87 8,38
          Mediány: 7,0 5,0 4,0 1,0 6,0

Kategorie D (29. 4. 2011)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Jiří Kříž, Martina Malínková a Jana Pazderová

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1.–2. D37 Hamala Vojtěch G Zábřeh 5.A Pavlína Horáčková 10 10 10 5 35
1.–2. D33 Laitoch Petr G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 10 10 10 5 35
3. D14 Ullrich Herbert GFP Valašské Meziříčí 3.E Jan Jašek 8 6,5 10 5 29,5
Úspěšní řešitelé
4. D17 Skácel Ondřej G Šternberk V.A Radek Horenský 10 5,5 8 5 28,5
5.–7. D16 Haluza Pavel GFP Valašské Meziříčí 1.B Jan Jašek 5,5 4,5 10 5 25
5.–7. D1 Knob Lukáš G Kojetín kvinta Petr Přikryl 1 5,5 8,5 10 25
5.–7. D34 Martiník Jan G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 8 10 7 0 25
8. D30 Barotová Štěpánka G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 4 5,5 10 5 24,5
9. D39 Lužný Jakub GJW Prostějov O5.B Radim Šubert 8 4,5 10 0 22,5
10. D15 Horáková Irma GFP Valašské Meziříčí 1.B Jan Jašek 7 5 5 5 22
11. D12 Kantorová Alžběta GFP Valašské Meziříčí 3.E Jan Jašek 1 10 10 0,5 21,5
12. D35 Rudorfer Vojtěch G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 8 8 5 0 21
13. D25 Studený Jan GJŠ Přerov Vb Marta Lupačová 1 9 5,5 1 16,5
14.–16. D31 Chytrý Jakub G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 7 4 0 5 16
14.–16. D21 Tomešek Matěj GJŠ Přerov Va Petr Hutečka 2 4 5 5 16
14.–16. D18 Vrbovská Abigail G Jeseník kvinta B Magda Dostálová 7 5 4 0 16
17. D6 Staněk Ján G Jeseník 1.C Marie Matějovská 0 0,5 9 6 15,5
Účastníci
18. D32 Lachnit Tomáš G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 2,5 5 4 3 14,5
19. D29 Alfimov Igor G Olomouc-Hejčín V.B8 Šárka Richterková 7 5 1 0 13
20. D40 Dopita Kryštof GJW Prostějov O5.B Radim Šubert 4 5 3 0 12
21. D7 Čermák Petr G Jeseník 1.C Marie Matějovská 0,5 3 3 5 11,5
22.–23. D11 Menšíková Karolína GFP Valašské Meziříčí 3.E Jan Jašek 5 2 4 0 11
22.–23. D38 Smital Marek G Uničov 1.A Miroslav Komsa 6 5 0 0 11
24. D3 Staněk Štěpán G Kojetín 1 Petr Přikryl 6 4,5 0 0 10,5
25. D4 Pecina František G Jeseník 5A Marie Matějovská 1 6 2 0 9
26. D2 Adámek Ondřej G Kojetín 1 Petr Přikryl 4 3,5 0 0 7,5
27. D36 Miketa Ondřej SG Olomouc 1.B Jiří Kříž 1 5,5 0 0 6,5
28.–29. D23 Dostal Vojtěch GJŠ Přerov Vb Marta Lupačová 3 2 1 0 6
28.–29. D24 Sládeček Martin GJŠ Přerov Vb Marta Lupačová 1 5 0 0 6
30. D20 Čmelová Bára G Jeseník kvinta B Magda Dostálová 1 2 2 0 5
31. D5 Kubinyiová Lenka G Jeseník 5A Marie Matějovská 0 4 0,5 0 4,5
32. D22 Bernard Jan GJŠ Přerov Vb Marta Lupačová 1 3 0 0 4
33.–34. D28 Papežík Ondřej GJŠ Přerov 1a Dagmar Kaštilová 1 2,5 0 0 3,5
33.–34. D13 Šoborová Ivana GFP Valašské Meziříčí 3.E Jan Jašek 1 2,5 0 0 3,5
35. D19 Harnisch Reinhold G Jeseník kvinta B Magda Dostálová 0,5 2,5 0 0 3
36. D27 Kořínková Nikola GJŠ Přerov Vb Marta Lupačová 0 2,5 0 0 2,5
37. D26 Havránková Sabina GJŠ Přerov Vb Marta Lupačová 0 2 0 0 2
38. D9 Švecová Andrea G Zábřeh 1.A Pavla Macháčková 0,5 1 0 0 1,5
39. D10 Švecová Aneta G Zábřeh 1.A Pavla Macháčková 0 1 0 0 1
          Průměry: 3,68 4,67 3,78 1,81 13,94
          Mediány: 2,5 4,5 3,0 0,0 12,0

Kategorie E (29. 4. 2011)

Opravili: Václav Macháček a Zdeněk Pucholt, kontroloval Lukáš Richterek

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. E8 Michalec Tomáš G Olomouc – Hejčín 10 10 10 9 39
2. E10 Pluskal Lubomír SG Olomouc 10 9 10 8 37
3. E12 Tříska Pavel G Olomouc – Hejčín 10 5 10 10 35
Úspěšní řešitelé
4. E16 Greisslerová Nela GJŠ Přerov 9,5 6 8,5 10 34
5. E17 Kremel Tomáš GJŠ Přerov 10 6 7 8 31
6.–9. E24 Marek Jan ZŠ a MŠ Dubicko 10 6 6 8 30
6.–9. E26 Seman Kryštof G Zábřeh 10 10 7 3 30
6.–9. E20 Vincena Petr GJŠ Přerov 10 5 5 10 30
6.–9. E13 Zeman Radovan G Uničov 10 6,5 9 4,5 30
10. E2 Daniš Vojtěch G Olomouc – Hejčín 3,5 5 10 10 28,5
11. E6 Hájek Jindřich G Olomouc – Hejčín 4 7 10 6 27
12. E9 Novotný Ondřej SG Olomouc 8,5 3 8 7 26,5
13. E5 Hubáčková Tereza SG Olomouc 10 1 9 6 26
14. E14 Zárybnický Jakub G Olomouc – Hejčín 7 8,5 6 4 25,5
15. E18 Mráz Kryštof GJŠ Přerov 4 3,5 6 10 23,5
16. E23 Drážný Jaroslav G Zábřeh 4 7 8 3,5 22,5
17.–19. E3 Harlenderová Eva SG Olomouc 10 1,5 8,5 2 22
17.–19. E4 Homzová Laura G Olomouc – Čajkovského 9 5 1 10 6 22
17.–19. E15 Šišma Jiří RG a ZŠ Prostějov 5 4 6 7 22
20. E21 Burešová Marta ZŠ Staré Město 5 4 4 5 18
21. E1 Kosinka Martin G Jeseník 5 1 4 6,5 16,5
Účastníci
22. E11 Tlach Petr SG Olomouc 10 1 2,5 2,5 16
23.–24. E22 Caha Ondřej G Zábřeh 3 0,5 10 2 15,5
23.–24. E7 Hájková Klára G Uničov 4 1 3,5 7 15,5
25. E19 Rychnovský Lukáš GJB a SPgŠ Přerov 4 0 0 0,5 4,5
      Průměry: 7,26 4,50 7,12 6,22 25,10
      Mediány: 8,5 5,0 8,0 6,5 26,0

 


JCMF