Výsledky krajských kol 53. ročníku FO v Olomouckém kraji (2011/2012)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (20. 1. 2012)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval Ondřej Hrabina

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. A5 Veselý Jiří GJW Prostějov oktáva A Luděk Škvařil 6 7 10 4 27 67,5%
2. A7 Harlenderová Alena SG Olomouc 8.B8 Jiří Kříž 10 9,5 3,5 23 57,5%
3. A6 Eichler Jiří SG Olomouc 8.B8 Jiří Kříž 10 10 2,5 22,5 56,2%
Úspěšní řešitelé
4. A8 Knob Lukáš G Kojetín V6 Petr Přikryl 6 8 8 22 55,0%
5. A3 Doležal Martin SPŠ Hranice CH4 Dalibor Straka 10 2 8 20 50,0%
6. A9 Mrozek Jan G Olomouc – Hejčín VI.B6 Jiří Kvapil 5 1 8 3 17 42,5%
7. A2 Olivíková Gabriela GJŠ Přerov VIIIa Dagmar Kaštilová 5 10 1 16 40,0%
8. A1 Gocníková Eva GJŠ Přerov VIIIa Dagmar Kaštilová 5 1,5 5 2,5 14 35,0%
Účastníci
9. A4 Lázna Tomáš GJW Prostějov oktáva A Luděk Škvařil 6 2 5,5 13,5 33,8%
10. A10 Roubalík Michal G Olomouc – Hejčín VI.B6 Jiří Kvapil 3 3 6 15,0%
Průměry: 6,6 2,7 8,6 4,1 18,1 45,2%
Mediány: 6 2 10 3 18 46%

Kategorie B (4. 5. 2012)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval František Látal

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. B3 Neoral Aleš G Olomouc – Hejčín III.B Dana Vojtovičová 7 7,5 0 6 20,5 51,2%
2. B4 Krivošej Jan G Šumperk 3.C Helena Vaňková 7 5 3 2 17 42,5%
Účastníci
3. B1 Uchytil Josef G Jeseník EA Libor Malý 6 0 1 5 12 30,0%
4. B5 Štrambach Martin G Šumperk 3.A Helena Vaňková 4   3 3 10 25,0%
5. B2 Vrtělová Lucie GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 1     2 3 7,5%
Průměry: 5,0 4,2 1,8 3,6 12,5 31,2%
Mediány: 6 5 2 3 12 30%

Kategorie C (4. 5. 2012)

Opravili a kontrolovali: Jaromír Fiurášek, Petr Hutečka a Dagmar Kaštilová

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1.–2. C8 Horvát Petr G Zábřeh 6.A Pavlína Horáčková 10 4 10 5 29 72,5%
1.–2. C15 Skácel Ondřej G Šternberk VI.A Radek Horenský 10 3 10 6 29 72,5%
3.–4. C9 Hamala Vojtěch G Zábřeh 6.A Pavlína Horáčková 10 1 7 10 28 70,0%
3.–4. C25 Laitoch Petr G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 10 5 3 10 28 70,0%
Úspěšní řešitelé
5. C13 Macháč Petr GJŠ Přerov VIb Marta Lupačová 10 4 2 10 26 65,0%
6. C28 Rudorfer Vojtěch G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 10 1 2 10 23 57,5%
7. C10 Tomešek Matěj GJŠ Přerov VIa Petr Hutečka 5 4 1 10 20 50,0%
8. C24 Chytrý Jakub G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 7   1 6 14 35,0%
Účastníci
9. C23 Lachnit Tomáš G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 4 6 1 4 15 37,5%
10. C16 Jiříček David G Hranice 2.A Zdeněk Jemelík 9   2 3 14 35,0%
11. C14 Studený Jan GJŠ Přerov VIb Marta Lupačová 0 2 1 10 13 32,5%
12.–13. C22 Alfimov Igor G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 2   2 8 12 30,0%
12.–13. C17 Ullrich Herbert GFP Valašské Meziříčí 4.E Jan Jašek 9 0 1 2 12 30,0%
14.–15. C18 Kantorová Alžběta GFP Valašské Meziříčí 4.E Jan Jašek 1 1 2 6 10 25,0%
14.–15. C20 Kozák David G Uničov sexta Milan Kux 0 0 1 9 10 25,0%
16. C27 Barotová Štěpánka G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 3 1 2 3 9 22,5%
17.–18. C2 Pecina František G Jeseník XA Libor Malý 3   1 4 8 20,0%
17.–18. C21 Smital Marek G Uničov 2.A Miroslav Komsa 1 0   7 8 20,0%
19.–21. C4 Doubrava Marek VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Iva Štrbíková 1   1 5 7 17,5%
19.–21. C7 Hazucha Jan G Jeseník 2.C Libor Malý 3     4 7 17,5%
19.–21. C1 Staněk Ján G Jeseník 2.C Libor Malý 1   1 5 7 17,5%
22.–23. C6 Čermák Petr G Jeseník 2.C Libor Malý 0     5 5 12,5%
22.–23. C26 Martiník Jan G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 2   1 2 5 12,5%
24.–26. C11 Havránková Sabina GJŠ Přerov VIb Marta Lupačová 1 0 0 3 4 10,0%
24.–26. C3 Kubinyiová Lenka G Jeseník EA Libor Malý 0 0 1 3 4 10,0%
24.–26. C19 Menšíková Karolína GFP Valašské Meziříčí 4.E Jan Jašek 1 0 2 1 4 10,0%
27. C5 Tempír Tomáš VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Iva Štrbíková 0 1 0 2 3 7,5%
Průměry: 4,2 1,8 2,3 5,7 13,1 32,8%
Mediány: 3 1 1 5 10 25%

Kategorie D (4. 5. 2012)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Jiří Kříž, Martina Malínková a Jana Pazderová

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. D33 Daniš Vojtěch G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 10 8 10 10 38 95,0%
2. D22 Vincena Petr GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 6 10 10 10 36 90,0%
3.–4. D28 Gajdová Anna GFP Valašské Meziříčí 3.E Jan Jašek 9 7 8 10 34 85,0%
3.–4. D34 Michalec Tomáš G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 8 8 10 8 34 85,0%
Úspěšní řešitelé
5. D23 Škvára Jan GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 9 7 6 10 32 80,0%
6. D35 Tříska Pavel G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 7 8 10 6 31 77,5%
7.–8. D11 Marek Jan G Zábřeh 5.A Martin Paclík 6 7 10 7 30 75,0%
7.–8. D26 Opichal Tomáš G Šternberk V.A Miroslav Duda 8 7 5 10 30 75,0%
9.–10. D50 Mikula Jan G Šumperk V.A Radomír Strnad 9 7 5 8 29 72,5%
9.–10. D24 Mráz Kryštof GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 9 0 10 10 29 72,5%
11. D39 Šipka Tomáš G Olomouc – Hejčín I.B Jiří Kvapil 0 7 10 9 26 65,0%
12.–13. D5 Novotný Ondřej SG Olomouc 5.B8 František Látal 9 5 1 10 25 62,5%
12.–13. D32 Zárybnický Jakub G Olomouc – Hejčín 3.A6 Iva Stránská 0 7 8 10 25 62,5%
14.–15. D18 Calábková Markéta GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 0 10 10 4 24 60,0%
14.–15. D19 Greisslerová Nela GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 7 5 2 10 24 60,0%
16. D20 Kremel Tomáš GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 8 3 5 7 23 57,5%
17. D12 Zeman Radovan G Uničov kvinta Karel Tesař 0 3 8 10 21 52,5%
18. D6 Pluskal Lubomír SG Olomouc 5.B8 František Látal 1 7 1 10 19 47,5%
19.–20. D21 Dostál Pavel GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 0 7 6 5 18 45,0%
19.–20. D13 Grygar Jan SPŠE Olomouc 1L Milan Baránek 0 7 5 6 18 45,0%
21.–23. D17 Gallas Petr GJŠ Přerov 1a Marta Lupačová 6 7 4 0 17 42,5%
21.–23. D45 Linhart Vojtěch SG Olomouc 1.A Jiří Kříž 0 7 10 0 17 42,5%
21.–23. D48 Rychnovský Lukáš GJB Přerov kvinta Karla Slaměníková 0 7 10 0 17 42,5%
24. D44 Opatrný Martin G Olomouc – Hejčín V.B8 Jiří Kvapil 0 8 8 0 16 40,0%
25.–27. D15 Hotový Michal VOŠ a SPŠ Šumperk TL1 Miroslava Krejčí 0 7 1 7 15 37,5%
25.–27. D36 Sedlák Petr G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 0 7 5 3 15 37,5%
25.–27. D2 Šišková Jana SG Olomouc 5.B8 František Látal 0 7 2 6 15 37,5%
28.–29. D40 Hájek Jindřich G Olomouc – Hejčín V.B8 Jiří Kvapil 0 0 8 6 14 35,0%
28.–29. D29 Strnadel Tomáš GFP Valašské Meziříčí 3.E Jan Jašek 0 1 6 7 14 35,0%
Účastníci
30. D25 Miklušová Eva GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 0 3 4 10 17 42,5%
31.–33. D42 Lastič Daniel G Olomouc – Hejčín V.B8 Jiří Kvapil 0 1 4 7 12 30,0%
31.–33. D4 Pařenica Richard SG Olomouc 5.B8 František Látal 0 5 3 4 12 30,0%
31.–33. D31 Žlebek Petr GFP Valašské Meziříčí 1.B Bronislav Zachrdla 0 7 0 5 12 30,0%
34. D27 Jaroš David G Uničov 1.A Miroslav Komsa 0 7 0 3 10 25,0%
35. D7 Tylich Štěpán SG Olomouc 1.B František Látal 0 2 0 7 9 22,5%
36. D30 Tomek Nikolas GFP Valašské Meziříčí 3.E Jan Jašek 0 2 6 0 8 20,0%
37.–41. D16 Hýbl Štěpán VOŠ a SPŠ Šumperk TL1 Miroslava Krejčí 0 7 0 0 7 17,5%
37.–41. D9 Kosinka Martin G Jeseník QA Libor Malý 0 0 0 7 7 17,5%
37.–41. D1 Lošťák Jaromír SG Olomouc 5.B8 František Látal 0 7 0 0 7 17,5%
37.–41. D46 Petrenec Jan SG Olomouc 1.A Jiří Kříž 0 7 0 0 7 17,5%
37.–41. D47 Voňka Jiří SG Olomouc 1.A Jiří Kříž 0 7 0 0 7 17,5%
42. D51 Havelka Zdeněk G Olomouc – Hejčín V.B8 Jiří Kvapil 0 0 0 6 6 15,0%
43. D10 Potěšil Alexandr G Jeseník QB Libor Malý 0 0 0 5 5 12,5%
44. D49 Januška Václav G Šumperk 1.A Lubomír Průša 0 0 3 0 3 7,5%
45.–46. D14 Daška Miroslav VOŠ a SPŠ Šumperk TL1 Miroslava Krejčí 0 1 0 0 1 2,5%
45.–46. D37 Mierný Vojtěch G Olomouc – Hejčín I.B Jiří Kvapil 0 1 0 0 1 2,5%
47.–48. D3 Babyuk Andriy SG Olomouc 5.B8 František Látal 0 0 0 0 0 0,0%
47.–48. D41 Kastner Dominik G Olomouc – Hejčín V.B8 Jiří Kvapil 0 0 0 0 0 0,0%
Průměry: 2,3 5,0 4,5 5,3 17,0 42,6%
Mediány: 0 7 4 6 16 41%

Kategorie E (18. 4. 2012)

Opravili: Ondřej Hrabina a Jan Šupík, kontroloval Lukáš Richterek

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítěz mimo pořadí (kategorie F)
E29 Lounová Hana G Olomouc-Hejčín 8 6,5 9 8 31,5 78,8%
Vítězové
1. E9 Kolář Josef ZŠ Litovel, Vítězná 1250 8,5 3 9,5 9 30 75,0%
2.–3. E6 Hubáček Karel SG Olomouc 8 10 9,5 2 29,5 73,8%
2.–3. E22 Poljak Marian GJŠ Přerov 9 10 9,5 1 29,5 73,8%
Úspěšní řešitelé
4.–5. E19 Gocník Jan GJŠ Přerov 8 10 8,5 2 28,5 71,2%
4.–5. E8 Janka Marek SG Olomouc 8,5 4,5 6,5 9 28,5 71,2%
6. E5 Fluger Jan G Olomouc-Hejčín 7,5 9 4,5 5 26 65,0%
7.–8. E7 Charvot David G Olomouc-Hejčín 10 6 2,5 5 23,5 58,8%
7.–8. E13 Zajíček Michal GJO Litovel 8,5 7 4 4 23,5 58,8%
9. E10 Kopecký Petr G Olomouc-Hejčín 2,5 9,5 7 3 22 55,0%
10. E15 Kováříková Anna RG a ZŠ Prostějov 8 6 6 1 21 52,5%
11.–13. E27 Neumannová Kateřina ZŠ Mohelnice, Vodní 27 7 10 0 3,5 20,5 51,2%
11.–13. E1 Novotný Filip G Jeseník 8,5 4 5 3 20,5 51,2%
11.–13. E12 Šuba Marek G Šternberk 3 9,5 6 2 20,5 51,2%
14.–15. E21 Jemelka Jiří ZŠ Za mlýnem, Přerov 7,5 6 5,5 1 20 50,0%
14.–15. E23 Stiskálek Richard GJŠ Přerov 7 5 7 1 20 50,0%
16. E14 Dostál Jiří ZŠ Plumlov 2,5 8 6 3 19,5 48,8%
17. E28 Pospíšil Jan ZŠ Mohelnice, Vodní 27 8 6,5 2 2,5 19 47,5%
18.–19. E18 Andrlík Jiří GJŠ Přerov 7 4 5 2 18 45,0%
18.–19. E17 Vyroubal Alexandr RG a ZŠ Prostějov 2,5 6 6,5 3 18 45,0%
20. E3 Čepl Ondřej ZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 7 4 5 0 16 40,0%
21. E25 Víšek Jakub GJŠ Přerov 2,5 3 5 5 15,5 38,8%
Účastníci
22. E24 Uhlíř Daniel ZŠ Za mlýnem, Přerov 8 3,5 3 2 16,5 41,2%
23. E20 Janková Anna GJŠ Přerov 8 3,5 3,5 0,5 15,5 38,8%
24. E11 Svobodová Leona ZŠ Moravský Beroun 3 4 6 2 15 37,5%
25. E4 Čtvrtlíková Tereza SG Olomouc 1 5,5 4,5 3 14 35,0%
26. E16 Vymazal Tomáš RG a ZŠ Prostějov 5 2 5 1 13 32,5%
27. E2 Rajský Vojtěch G Jeseník 2 3,5 4 2,5 12 30,0%
28. E26 Bílková Eva ZŠ Mohelnice, Vodní 27 2 5 4 0 11 27,5%
        Průměry: 6,1 6,0 5,5 3,0 20,6 51,6%
        Mediány: 8 6 5 2 20 50%

 


JCMF