Výsledky krajských kol 54. ročníku FO v Olomouckém kraji (2012/2013)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (25. 1. 2013)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval František Látal
Podle nového organizačního řádu o úspěšných řešitelích rozhodla Ústřední komise FO na základě výsledků ve všech krajích. Soutěžící na 1. a 2. místě tak splnili podmínku úspěšného řešitele. Do celostátního kola postupují všichni tři vítězové krajského kola.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. A7 Lukáš Knob G Kojetín V7 Petr Přikryl 9 10 6 4 29 72,5%
2. A8 Neoral Aleš G Olomouc – Hejčín IV.B Dana Vojtovičová 10 6,5 5 2 23,5 58,8%
3. A1 Skácel Ondřej G Šternberk VII.A Radek Horenský 9 2   6 17 42,5%
Úspěšní účastníci
4. A3 Škarda Čeněk G Uničov oktáva Miroslav Komsa 8   7   15 37,5%
Účastníci
5. A4 Zlámal Vlastimil GJŠ Přerov VIIIb Dagmar Kaštilová 2 6   4 12 30,0%
6. A6 Kremel Tomáš GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 7 2   2 11 27,5%
7. A2 Hájek František G Uničov oktáva Miroslav Komsa 1,5 0,5 7   9 22,5%
8. A5 Vrtělová Lucie GJŠ Přerov VIIIa Dagmar Kaštilová   0     0 0,0%
          Průměry: 6,6 3,9 6,2 3,6 14,6 36,4%
          Mediány: 8 2 6 4 14 34%

Kategorie B (3. 5. 2013)

Opravil: Lukáš Richterek, kontroloval Zdeněk Pucholt
Podle inovovaného organizačního řádu o hranici pro úspěšné řešitele rozhoduje celostátně ÚKFO na základě výsledků ve všech krajích.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. B5 Jiříček David G Hranice 3.A Zdeněk Jemelík 8 10 8 6 32 80,0%
2. B3 Skácel Ondřej G Šternberk VII.A Radek Horenský 5 10 9 7,5 31,5 78,8%
3. B1 Horvát Petr G Zábřeh 7/8 Pavla Macháčková 5 10 7,5 4 26,5 66,2%
Úspěšní řešitelé
4. B2 Knob Lukáš G Kojetín V7 Petr Přikryl 6,5 4 8 7,5 26 65,0%
5. B8 Studený Jan GJŠ Přerov VIIb Marta Lupačová 4 10 8 1,5 23,5 58,8%
6. B11 Laitoch Petr G Olomouc – Hejčín VII.B8 Šárka Richterková 2 9 4,5 5 20,5 51,2%
Úspěšní účastníci
7. B13 Lužný Jakub GJW Prostějov O7.B Michal Vodička 0,5 7,5 5 5 18 45,0%
8. B7 Macháč Petr GJŠ Přerov VIIb Marta Lupačová 5 2,5 3 5,5 16 40,0%
Účastníci
9. B9 Barotová Štěpánka G Olomouc – Hejčín VII.B8 Šárka Richterková 0,5 7,5 3,5 3 14,5 36,2%
10. B12 Rudorfer Vojtěch G Olomouc – Hejčín VII.B8 Šárka Richterková 0,5 5 6 1 12,5 31,2%
11. B6 Havránková Sabina GJŠ Přerov VIIb Marta Lupačová 0,5 5 3,5 1 10 25,0%
12. B10 Seichter Pavel G Olomouc – Hejčín V.A6 Iva Stránská 1 2 1 1,5 5,5 13,8%
13. B4 Kosová Petra G Šternberk VII.A Radek Horenský 0,5 0,5 3 0,5 4,5 11,2%
          Průměry: 3,0 6,4 5,4 3,8 18,5 46,3%
          Mediány: 2 8 5 4 18 45%

Kategorie C (3. 5. 2013)

Opravili a kontrolovali: Jaromír Fiurášek, Dagmar Kaštilová a Marta Lupačová
Podle inovovaného organizačního řádu o hranici pro úspěšné řešitele rozhoduje celostátně ÚKFO na základě výsledků ve všech krajích.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. C15 Daniš Vojtěch G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 9 10 8 10 37 92,5%
2. C20 Tříska Pavel G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 10 2 10 10 32 80,0%
3. C3 Zeman Radovan G Uničov VI. Karel Tesař 10 1 10 10 31 77,5%
Úspěšní řešitelé
4. C9 Vincena Petr GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 9 0 10 10 29 72,5%
5. C16 Michalec Tomáš G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 10 1 10 3 24 60,0%
6. C10 Mráz Kryštof GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 7,5 2 10 4 23,5 58,8%
7. C11 Gajdová Anna GFP Valašské Meziříčí 4.E Jan Jašek 8 1 10 4 23 57,5%
8. C14 Blažek Filip G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 9,5 2 4 5 20,5 51,2%
9. C4 Greisslerová Nela GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 7 2 10 1 20 50,0%
10. C1 Bucha Michael G Zábřeh 6.A/8 Martin Paclík 9,5 1 2 7 19,5 48,8%
11. C18 Zárybnický Jakub G Olomouc – Hejčín IV.A6 Iva Stránská 9 1 5 3 18 45,0%
12. C2 Opichal Tomáš G Šternberk VI.A Miroslav Duda 7 1 5 4 17 42,5%
13. C5 Kremel Tomáš GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 5 1 5 4 15 37,5%
Účastníci
14. C6 Gallas Petr GJŠ Přerov 2a Jaromír Fiurášek 7 1 0 5 13 32,5%
15. C17 Opatrný Martin G Olomouc – Hejčín VI.B8 Jiří Kvapil 2 2 8 0,5 12,5 31,2%
16. C8 Dostál Pavel GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 7 0 4 1 12 30,0%
17. C7 Škvára Jan GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 6,5 4 1 0 11,5 28,7%
18. C19 Sedlák Petr G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 7,5 1 1 1 10,5 26,2%
19. C12 Tomek Nikolas GFP Valašské Meziříčí 4.E Jan Jašek 3 0 4 1 8 20,0%
20. C13 Januška Václav G Šumperk 2.A Lubomír Průša 1 1 1 0 3 7,5%
          Průměry: 7,2 1,7 5,9 4,2 19,0 47,5%
          Mediány: 8 1 5 4 19 47%

Kategorie D (3. 5. 2013)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Jiří Kříž, Martina Malínková a Jana Pazderová
Podle inovovaného organizačního řádu o hranici pro úspěšné řešitele rozhoduje celostátně ÚKFO na základě výsledků ve všech krajích.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. D12 Poljak Marian GJŠ Přerov Vb Jaromír Fiurášek 10 10 10 10 40 100,0% 250,66
2. D25 Navrátil Jan SG Olomouc 1.B Veronika Kvapilová 10 8 10 10 38 95,0% 238,56
3. D2 Hudeček Štěpán GJO Litovel kvinta Hana Kupková 10 6 10 10 36 90,0% 226,46
4. D38 Šumník Adam G Olomouc – Hejčín I.A Jana Vlková 9 9 10 8 36 90,0% 226,10
5. D13 Gocník Jan GJŠ Přerov Va Marta Lupačová 10 9 10 7 36 90,0% 225,01
Úspěšní řešitelé
6. D27 Janka Marek SG Olomouc 5.A8 Petra Martišková 10 8 7 10 35 87,5% 217,43
7. D36 Fluger Jan G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 6 8 10 10 34 85,0% 216,79
8. D20 Poláček Ondřej GFP Valašské Meziříčí 1.A Jan Jašek 10 4 9 10 33 82,5% 207,31
9. D40 Kopecký Petr G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 10 10 2 8 30 75,0% 181,26
10. D39 Charvot David G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 10 5 5 8 28 70,0% 172,13
11. D23 Chmel Jiří GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 10 6 2 10 28 70,0% 170,13
12. D24 Hubáček Karel SG Olomouc 1.B Veronika Kvapilová 10 10 4 4 28 70,0% 169,21
13. D14 Stiskálek Richard GJŠ Přerov Va Marta Lupačová 6 10 10 0 26 65,0% 163,56
14. D3 Zajíček Michal GJO Litovel kvinta Hana Kupková 6 1 10 7 24 60,0% 154,84
15. D37 Oháňka Martin G Olomouc – Hejčín I.A Jana Vlková 5 4 10 5 24 60,0% 154,48
16. D18 Vymazal Tomáš RG a ZŠ města Prostějova 3N/6 Jaroslav Bureš 6 4 10 4 24 60,0% 153,39
17. D17 Kolář Josef SPŠE Olomouc 1A Petr Pavelka 2 10 2 10 24 60,0% 150,80
18. D41 Grepl Pavel GJW Prostějov O4.B Michal Vodička 6 10 1 7 24 60,0% 145,92
19. D11 Randýsek Vojtěch G Šternberk V.A Miroslav Duda 10 2 8 3 23 57,5% 142,44
20. D16 Mildner Daniel G Hranice V3.A Zdeněk Jemelík 10 4 2 7 23 57,5% 138,43
21. D35 Dostál Jan G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 10 6 1 6 23 57,5% 136,95
22. D9 Šuba Marek G Šternberk V.A Miroslav Duda 4 7 4 7 22 55,0% 138,01
23. D33 Jurásek Tomáš G Šumperk 1.A Radomír Strnad 6 6 2 8 22 55,0% 135,30
Úspěšní účastníci
24. D26 Barvíř Zbyněk SG Olomouc 1.B Veronika Kvapilová 6 4 5 6 21 52,5% 131,25
25. D15 Jemelka Jiří GJŠ Přerov 1a Petr Hutečka 6 4 4 6 20 50,0% 124,21
26. D31 Vařeka Karel SG Olomouc 1.A Martina Malínková 6 5 2 7 20 50,0% 122,71
27. D28 Čtvrtlíková Tereza SG Olomouc 5.B8 Josef Látal 6 1 5 7 19 47,5% 119,63
28. D30 Polách Ondřej SG Olomouc 1.A Martina Malínková 6 2 2 8 18 45,0% 111,09
29. D10 Shumlyanskyy Daniel G Šternberk V.A Miroslav Duda 4 7 2 5 18 45,0% 110,87
30. D29 Bílková Eva SG Olomouc 1.A Martina Malínková 6 8 2 0 16 40,0% 95,13
Účastníci
31. D8 Tichý Tomáš G Šternberk V.A Miroslav Duda 2 4 2 7 15 37,5% 94,90
32. D34 Čapek Lukáš G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 10 3 1 0 14 35,0% 79,61
33. D6 Svoboda Kryštof G Jeseník kvinta A Eliška Šparlinková 6 2 2 3 13 32,5% 78,43
34. D19 Kolář Jakub RG a ZŠ města Prostějova 3N/6 Jaroslav Bureš 6 1 0 5 12 30,0% 71,36
35. D1 Brachtlová Izabela G Zábřeh 1/4 Pavla Macháčková 2 3 2 4 11 27,5% 69,25
36. D22 Vachovcová Veronika GFP Valašské Meziříčí 1.A Jan Jašek 2 1 6 1 10 25,0% 65,71
37. D32 Volková Vanda SG Olomouc 1.A Martina Malínková 2 8 0 0 10 25,0% 59,29
38. D5 Rajský Vojtěch G Jeseník kvinta A Eliška Šparlinková 4 1 2 1 8 20,0% 48,43
39. D21 Procházka Robert GFP Valašské Meziříčí 1.A Jan Jašek 0 4 1 1 6 15,0% 37,78
40. D4 Kubíček Karel G Jeseník kvinta A Eliška Šparlinková 1 1 2 1 5 12,5% 32,11
41. D7 Zbořilová Lenka G Jeseník kvinta A Eliška Šparlinková 0 2 2 0 4 10,0% 26,18
          Průměry: 6,4 5,3 4,7 5,6 22,0 54,9%
          Mediány: 6 5 2 7 23 57%

Kategorie E (18. 4. 2013)

Opravili a kontrolovali: Lukáš Richterek a František Látal
Podle inovovaného organizačního řádu se všichni řešitelé stávají úspěšnými účastníky, o hranici pro úspěšné řešitele rozhoduje celostátně ÚKFO na základě výsledků ve všech krajích.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. E6 Lounová Hana G Olomouc-Hejčín 10 10 10 10 40 100,0%
2. E16 Šuta Jan GJŠ Přerov 10 9 9 10 38 95,0%
3. E20 Horáček Martin ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 10 7,5 10 10 37,5 93,8%
Úspěšní řešitelé
4. E22 Kukrle Daniel ZŠ Mohelnice, Vodní 27 10 8 8 10 36 90,0%
5.–6. E2 Andrýsek Václav Slovanské gymnázium Olomouc 9,5 8 8 10 35,5 88,8%
5.–6. E11 Klukáček Jakub RG a ZŠ města Prostějova 10 9 8,5 8 35,5 88,8%
7.–8. E1 Chasák Roman ZŠ a MŠ J. Schrotha Lipová-Lázně 9,5 9 6,5 10 35 87,5%
7.–8. E19 Hamala Matěj G Zábřeh 10 9 9 7 35 87,5%
9. E14 Křenek Martin G Hranice 10 7 7,5 10 34,5 86,2%
10. E7 Maleňáková Alžběta Slovanské gymnázium Olomouc 10 6 9 9 34 85,0%
11. E8 Malý Jan G Olomouc-Hejčín 10 8 7 7 32 80,0%
Úspěšní účastníci
12. E12 Surma David GJW Prostějov 10 10 10 1,5 31,5 78,8%
13. E17 Doležel Lukáš G Šumperk 8 8,5 9,5 5 31 77,5%
14.–15. E13 Bujnochová Petra GJŠ Přerov 8 5,5 7 10 30,5 76,2%
14.–15. E18 Franta Tomáš G Šumperk 10 9 6,5 5 30,5 76,2%
16. E5 Kolář David ZŠ a MŠ Velký Újezd 10 7 8,5 4 29,5 73,8%
17. E4 Bazala Daniel ZŠ Litovel, Vítězná 1250 10 10 6,5 2,5 29 72,5%
18. E3 Andrýsková Alžběta G Olomouc-Hejčín 9,5 5,5 5,5 6 26,5 66,2%
19. E10 Suchá Lucie G Uničov 10 3,5 6 6,5 26 65,0%
20. E9 Poštulka Tomáš ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 10 6 5,5 3,5 25 62,5%
21. E23 Mlčůchová Natálie G Zábřeh 8 6 6,5 4 24,5 61,3%
22. E15 Minařík Jakub GJŠ Přerov 10 4 1,5 8,5 24 60,0%
        Průměry: 9,7 7,5 7,5 7,2 31,9 68,2%
        Mediány: 10 8 8 8 32 79%

 


JCMF