Výsledky krajských kol 55. ročníku FO v Olomouckém kraji (2013/2014)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (24. 1. 2014)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval František Látal
Podle nového organizačního řádu o úspěšných řešitelích a jednoznačném pořadí rozhodla Ústřední komise FO na základě výsledků ve všech krajích. Do celostátního kola v Holešově postupují soutěžící s 20 a více body, tj. prvních 5 soutěžících.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % M.B.
Vítězové
1. A6 Skácel Ondřej G Šternberk VIII.A Radek Horenský 8,5 10 9,5 10 38 95,0% 223,0
2. A7 Knob Lukáš G Kojetín V8 Jana Krejčířová 7 9,5 9,5 9 35 87,5% 207,1
3. A8 Horvát Petr G Zábřeh 8/8 Pavlína Horáčková 7 10 10 1,5 28,5 71,3% 165,5
4. A4 Vincena Petr GJŠ Přerov VIIa Jaromír Fiurášek 10 0 8,5 10 28,5 71,3% 147,7
Úspěšní řešitelé
5. A9 Jiříček David G Hranice 4.A Zdeněk Jemelík 9 1 10 1,5 21,5 53,8% 105,0
Úspěšní účastníci
6. A5 Poljak Marian GJŠ Přerov VIb Jaromír Fiurášek 8 0,5 8 1 17,5 43,8% 83,5
Účastníci
7. A3 Kremel Tomáš GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 3   9,5 2 14,5 36,3% 74,9
8. A1 Machač Petr GJŠ Přerov VIIIb Marta Lupačová 10 0,5 1,5 1,5 13,5 33,8% 59,8
9. A2 Studený Jan GJŠ Přerov VIIIb Marta Lupačová 4 0,5 6   10,5 26,3% 51,1
10. A10 Šumník Adam G Olomouc – Hejčín 2.A Zdeněk Pucholt 8 0 1 0,5 9,5 23,8% 39,3
          Průměry: 7,5 3,6 7,3 4,1 21,7 54,3%
          Mediány: 8,0 0,5 9,0 1,5 19,5 48,8%

Kategorie B (25. 4. 2014)

Opravil: Lukáš Richterek, kontroloval František Látal

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. B8 Vincena Petr GJŠ Přerov VIIa Jaromír Fiurášek 3,5 3,5 10 10 27 67,5% 137,81
2. B10 Michalec Tomáš G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková 3,5 5,5 7 7 23 57,5% 126,26
3. B1 Zeman Radovan G Uničov VII Karel Tesař 3 4 7 7 21 52,5% 111,72
Úspěšní řešitelé
4. B11 Daniš Vojtěch G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková 1 2 10 5,5 18,5 46,2% 91,09
5. B13 Hájek Jindřich G Olomouc – Hejčín VII.B8 Jiří Kvapil 3 1 7 6 17 42,5% 85,61
6. B14 Gajdová Anna GFP Valašské Meziříčí 5.E Jan Jašek 5 4 2 5,5 16,5 41,2% 96,09
Účastníci
7. B7 Škvára Jan GJŠ Přerov VIIa Jaromír Fiurášek 3,5 4 7 3 17,5 43,8% 99,05
8. B6 Mráz Kryštof GJŠ Přerov VIIa Jaromír Fiurášek 3,5 3 7 1,5 15 37,5% 85,63
9. B17 Surma Martin GJW Prostějov O7.B Radim Šubert 3 0 0 10 13 32,5% 61,42
10. B4 Greisslerová Nela GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 2 4 0,5 6 12,5 31,2% 70,04
11. B2 Opichal Tomáš G Šternberk VII.A Miroslav Duda 3 2,5 6,5   12 30,0% 70,04
12. B3 Kremel Tomáš GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 1 0,5 0 9,5 11 27,5% 49,07
13. B9 Linhart Vojtěch SG Olomouc 3.A Jiří Kříž 3,5 0 7   10,5 26,2% 57,50
14. B5 Dostál Pavel GJŠ Přerov VIIa Jaromír Fiurášek 3,5 3 3 0,5 10 25,0% 62,74
15. B16 Svozilíková Zuzana GJW Prostějov O7.A Radim Šubert 0,5 3 0,5 4 8 20,0% 44,10
16. B15 Cekulová Adéla GJW Prostějov O7.A Radim Šubert 0,5 3 0 2,5 6 15,0% 35,68
          Průměry: 3,0 2,6 5,3 6,0 16,0 40,1%
          Mediány: 3 3 7 6 16 39%

Kategorie C (25. 4. 2014)

Opravili a kontrolovali: Jaromír Fiurášek a Dagmar Kaštilová
Podle kritérií schválených Ústřední komisí FO rozhodl o pořadí na prvních dvou místech věk soutěžících (soutěžící na 1. místě je mladší). Nutnost stanovit jednoznačné pořadí je jedním z absurdních požadavků MŠMT spojených se zpracováním výsledků soutěží pro program Excelence.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. C3 Poljak Marian GJŠ Přerov VIb Jaromír Fiurášek 7 10 10 10 37 92,5% 152,00
2. C6 Hudeček Štěpán GJO Litovel sexta Hana Kupková 7 10 10 10 37 92,5% 152,00
3. C4 Gocník Jan GJŠ Přerov VIa Marta Lupačová 10 10 5 10 35 87,5% 152,38
Úspěšní řešitelé
4. C17 Charvot David G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 10 5,5 10 9 34,5 86,2% 144,89
5. C15 Šumník Adam G Olomouc – Hejčín II.A Zdeněk Pucholt 10 5 10 9 34 85,0% 142,68
6. C10 Navrátil Jan SG Olomouc 2.B Veronika Kvapilová 7 7 9,5 9 32,5 81,2% 133,41
7. C20 Poláček Ondřej GFP Valašské Meziříčí 2.A Jan Jašek 7 5 10 10 32 80,0% 129,88
8. C19 Chmel Jiří GFP Valašské Meziříčí 4.E Bronislav Zachrdla 7 10 6 8 31 77,5% 131,70
9. C5 Stiskálek Richard GJŠ Přerov VIa Marta Lupačová 7 5 5 10 27 67,5% 113,75
10. C13 Mildner Daniel G Hranice V4.A Zdeněk Jemelík 8 5 5 4 22 55,0% 97,05
Úspěšní účastníci
11. C14 Papoušek Filip G Zábřeh 6/8 Pavlína Horáčková 2 3 10 6 21 52,5% 78,72
12. C11 Janka Marek SG Olomouc 6.A8 Petra Martišková 7 5 5 2 19 47,5% 84,15
13. C12 Hrabina Jakub GJB a SPgŠ Přerov sexta Pavel Železný 0 4 5 8 17 42,5% 63,43
14. C8 Barvíř Zbyněk SG Olomouc 2.B Veronika Kvapilová 0 5 5 5 15 37,5% 56,75
15. C9 Hubáček Karel SG Olomouc 2.B Veronika Kvapilová 0 4 5 6 15 37,5% 56,03
16. C7 Zajíček Michal GJO Litovel sexta Hana Kupková 0 5 9 1 15 37,5% 54,85
Účastníci
17. C18 Kopecký Petr G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 0 3 5 4 12 30,0% 44,20
18. C1 Randýsek Vojtěch G Šternberk VI.A Miroslav Duda 0 5 5 1 11 27,5% 41,95
19. C16 Oháňka Martin G Olomouc – Hejčín II.A Zdeněk Pucholt 1 1 5 4 11 27,5% 40,85
20. C2 Doseděl Ondřej G Šternberk VI.A Miroslav Duda 0 4 1 0 5 12,5% 20,92
          Průměry: 4,5 5,6 6,8 6,3 23,1 57,9%
          Mediány: 7 5 5 7 22 54%

Kategorie D (25. 4. 2014)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Jiří Kříž, Martina Malínková a Jana Pazderová
Podle kritérií schválených Ústřední komisí FO rozhodl v případě rovnosti bodů i modifikovaných bodů o pořadí soutěžících věk (mladší soutěžící mají přednost) a ve dvou případech dokonce los. Nutnost stanovit jednoznačné pořadí je jedním z absurdních požadavků MŠMT spojených se zpracováním výsledků soutěží pro program Excelence.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. D16 Horáček Martin G Šumperk 1.C Karel Měšťánek 7 10 8 9 34 85,0% 225,93
2. D32 Lounová Hana G Olomouc – Hejčín V.A8 Romana Křížová 7 7 10 10 34 85,0% 225,90
3. D39 Pánek Tomáš GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 4 10 7 8,5 29,5 73,8% 192,04
Úspěšní řešitelé
4. D34 Procházka David G Olomouc – Hejčín V.A8 Romana Křížová 7 10 8 2 27 67,5% 170,45
5. D45 Surma David GJW Prostějov O5.B Iveta Krahulcová 2 10 8 5,5 25,5 63,7% 156,19
6. D12 Maleňáková Alžběta SG Olomouc 5.A8 Veronika Kvapilová 2 6 7 9 24 60,0% 156,00
7. D33 Andrýsková Alžběta G Olomouc – Hejčín V.A8 Romana Křížová 2 5 7 7 21 52,5% 134,35
8. D37 Brückner Jan G Olomouc – Hejčín I.C Zdeněk Pucholt 7 7 6 0 20 50,0% 127,75
9. D13 Andrýsek Václav SG Olomouc 5.A8 Veronika Kvapilová 1 7 6 5 19 47,5% 116,97
Úspěšní účastníci
10. D30 Hamala Matěj G Zábřeh 5/8 Lenka Mádrová 1 10 7 0 18 45,0% 99,47
11. D35 Malý Jan G Olomouc – Hejčín III.B6 Jiří Kvapil 2 5 10 0 17 42,5% 93,05
12. D38 Mikeska Václav GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 1 0 8 7 16 40,0% 101,67
13. D40 Baslová Jitka GFP Valašské Meziříčí 3.E Bronislav Zachrdla 1 7 7 0 15 37,5% 82,07
14. D3 Procházka Tomáš G Jeseník kvinta A Magda Dostálová 1 7 7 0 15 37,5% 82,07
15. D47 Kukrle Daniel VOŠ a SPŠ Šumperk TL1 Jan Saxa 2 7 5 0 14 35,0% 81,03
Účastníci
16. D46 Kučera Roman GJW Prostějov O5.B Iveta Krahulcová 0 7 6 0 13 32,5% 68,95
17. D21 Vašinka Dominik G Hranice 1.A Dana Kubešová 1 7 4 0 12 30,0% 67,90
18. D41 Kadlec Kryštof GFP Valašské Meziříčí 1.B Bronislav Zachrdla 1 5 6 0 12 30,0% 65,75
19. D11 Šuta Jan GJŠ Přerov Vb Petr Hutečka 1 5 6 0 12 30,0% 65,75
20. D42 Zachrdla Martin GFP Valašské Meziříčí 1.A Jan Jašek 2 0 6 3 11 27,5% 68,92
21. D5 Hampl Jiří G Jeseník 1.C Šparlinková Eliška 1 7 3 0 11 27,5% 63,17
22. D15 Kolář David SG Olomouc 1.B Gabriela Hlačíková 2 2 7 0 11 27,5% 61,47
23. D43 Štencl David GJW Prostějov O5.A Iveta Krahulcová 1 7 2 0 10 25,0% 58,45
24. D18 Galeta Lukáš G Kojetín V5 Petr Přikryl 0 7 3 0 10 25,0% 54,77
25. D2 Ospálková Markéta G Uničov 1.A Miroslav Komsa 1 0 9 0 10 25,0% 50,92
26. D44 Výmola Libor GJW Prostějov O5.B Iveta Krahulcová 3 0 6 0 9 22,5% 53,55
27. D36 Vonzino Marie G Olomouc – Hejčín I.C Zdeněk Pucholt 0 2 7 0 9 22,5% 44,67
28. D1 Suchá Lucie G Uničov V. Miroslav Komsa 0 7 1 0 8 20,0% 45,33
29. D4 Chasák Roman G Jeseník 1.C Šparlinková Eliška 2 0 2 3 7 17,5% 50,02
30. D27 Hrbáčková Natálie G Hranice V3.A Dana Kubešová 0 0 4 3 7 17,5% 42,67
31. D14 Janáček Patrik SG Olomouc 1.B Gabriela Hlačíková 1 0 6 0 7 17,5% 36,75
32. D7 Čermáková Viktorie G Šternberk 1.A Marie Němcová 0 2 1 3 6 15,0% 40,10
33. D6 Vaněk Tomáš G Šternberk V.A Radek Horenský 0 0 3 3 6 15,0% 37,95
34. D20 Bleša Čeněk G Kojetín 1.r Jana Krejčířová 0 0 5 0 5 12,5% 23,62
35. D26 Polišenský Aleš G Hranice 1.A Dana Kubešová 0 0 5 0 5 12,5% 23,62
36. D31 Ošťádal Jan G Zábřeh 1/4 Lenka Mádrová 0 2 2 0 4 10,0% 21,05
37. D19 Gardavský Ondřej G Kojetín V5 Petr Přikryl 0 0 4 0 4 10,0% 18,90
38. D8 Korená Lucie G Šternberk 1.A Marie Němcová 0 0 0 3 3 7,5% 23,77
39. D29 Křenek Martin G Hranice V3.A Dana Kubešová 0 0 1 2 3 7,5% 20,57
40. D48 Žlebek Jan VOŠ a SPŠ Šumperk TL1 Jan Saxa 1 0 1 0 2 5,0% 13,12
41. D23 Vozák Lukáš G Hranice 1.A Dana Kubešová 0 0 1 1 2 5,0% 12,65
42. D17 Šikling Daniel G Kojetín V5 Petr Přikryl 0 0 2 0 2 5,0% 9,45
43. D22 Vývoda Jan G Hranice 1.A Dana Kubešová 0 0 2 0 2 5,0% 9,45
44. D10 Šindler František G Šternberk 1.A Marie Němcová 0 0 1 0 1 2,5% 4,72
45. D24 Pepernik Tomáš G Hranice 1.A Dana Kubešová 0 0 0 0 0 0,0% 0,00
46. D28 Hertl David G Hranice V3.A Dana Kubešová 0 0 0 0 0 0,0% 0,00
        Průměry: 1,6 4,2 5,3 2,1 13,2 32,9%
        Mediány: 1 5 6 0 11 28%

Kategorie E (16. 4. 2014)

Opravili Pavel Hlaváček a Petr Smilek, kontroloval Lukáš Richterek.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. E19 Vellechová Karolína GJŠ Přerov 8,5 10 7 10 35,5 88,8% 168,5
2. E6 Hrabal Miroslav G Olomouc–Hejčín 8,5 10 6 9 33,5 83,8% 157,2
3. E17 Klvaňa Martin G Hranice 7,5 9,5 9 7 33 82,5% 159,3
Úspěšní řešitelé
4. E16 Chytilová Denisa GJŠ Přerov 7 8 7 9,5 31,5 78,8% 151,7
5. E21 Holý Viktor ZŠ Mohelnice, Vodní 27 7 7 7,5 9 30,5 76,2% 147,7
6. E11 Repčík Martin G Olomouc–Hejčín 8,5 10 7 3 28,5 71,2% 132,2
7. E18 Klvaňa Václav GJŠ Přerov 8,5 8,5 5 5 27 67,5% 123,8
8. E22 Chládek Ivo G Zábřeh 8,5 10 3,5 4,5 26,5 66,2% 118,8
9. E20 Drážný Ladislav ZŠ KszŽ Bludov, Nová Dědina 5 9,5 2 9,5 26 65,0% 121,2
10. E3 Vondrušková Ivana G Jeseník 8,5 10 2,5 4,5 25,5 63,7% 112,8
11. E7 Kaše Jakub SG Olomouc 8 1 4 7 20 50,0% 92,8
12.–13. E5 Hodulík Hynek SG Olomouc 3 1 9 5 18 45,0% 95,2
12.–13. E12 Vincenová Lenka G Olomouc–Hejčín 5 10 2 1 18 45,0% 79,4
14. E4 Zbořilová Silvie G Jeseník 6 1 2 8 17 42,5% 78,9
Účastníci
15. E24 Štanclová Zuzana G Zábřeh 8 3,5 1,5 2,5 15,5 38,8% 65,5
16. E13 Vranešic David ZŠ Moravský Beroun 4 4 0 7 15 37,5% 68,1
17. E15 Dostalíková Julie GJŠ Přerov 7,5 1,5 2 1 12 30,0% 50,1
18.–19. E14 Chupáň Tomáš RG a ZŠ města Prostějova 8,5 1 1 1 11,5 28,7% 45,3
18.–19. E10 Pinkava Václav ZŠ Litovel, Vítězná 1250 4 3 2,5 2 11,5 28,7% 52,8
20. E23 Linhartová Veronika ZŠ Mohelnice, Vodní 27 4 1,5 2 0,5 8 20,0% 35,3
21. E9 Nohejl Lukáš ZŠ Moravský Beroun 5 0,5 2 0 7,5 18,8% 31,7
22. E8 Němec Patrik ZŠ Pionýrů, Uničov 3 1 2,5 0 6,5 16,2% 30,0
        Průměry: 6,5 5,5 4,0 4,8 20,8 52,0%
        Mediány: 7 6 2 5 19 48%

 


JCMF