Výsledky krajských kol 56. ročníku FO v Olomouckém kraji (2014/2015)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (23. 1. 2015)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval František Látal
Do celostátního kola v Českých Budějovicích postupují soutěžící s 23 a více body, tj. první 3 soutěžící.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % M.B.
Vítězové
1. A3 Kremel Tomáš GJŠ Přerov VIIIb Dagmar Kaštilová 5 8 10 5,5 28,5 71,2% 121,32
2. A6 Poljak Marián GJŠ Přerov VIIb Jaromír Fiurášek 10 1 10 6,5 27,5 68,8% 100,30
3. A1 Zeman Radovan G Uničov VIII Karel Tesař 6 3 10 4 23 57,5% 82,75
Úspěšní řešitelé
4. A4 Škvára Jan GJŠ Přerov VIIIa Dagmar Kaštilová 7 1 7 5 20 50,0% 74,52
5. A2 Vincena Petr GJŠ Přerov VIIIa Dagmar Kaštilová 2 1 10 7 20 50,0% 61,65
6. A8 Michalec Tomáš G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Šárka Richterková 2   9 7,5 18,5 46,2% 55,53
7. A7 Daniš Vojtěch G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Šárka Richterková 5 2 5 5 17 42,5% 69,35
Účastníci
8. A5 Gocník Jan GJŠ Přerov VIIa Dagmar Kaštilová 2   10 2 14 35,0% 30,88
          Průměry: 4,9 2,7 8,9 5,3 21,1 52,7%
          Mediány: 5 2 10 5 20 50%

Kategorie B (24. 4. 2015)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval David Kopečný

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. B1 Poljak Marian GJŠ Přerov VIIb Jaromír Fiurášek 10 10 6 10 36 90,0% 179,68
2. B10 Hudeček Štěpán GJO Litovel septima Hana Kupková 10 7,5 10 8 35,5 88,8% 185,77
3. B2 Gocník Jan GJŠ Přerov VIIa Dagmar Kaštilová 4,5 7 5 9 25,5 63,7% 121,50
Úspěšní řešitelé
4. B4 Janka Marek SG Olomouc 7.A8 Petra Martišková 4,5 6,5 4,5 9 24,5 61,3% 115,62
5. B3 Stiskálek Richard GJŠ Přerov VIIa Dagmar Kaštilová 7,5 3 6 7 23,5 58,8% 118,31
Účastníci
6. B5 Navrátil Jan SG Olomouc 3.B Veronika Kvapilová 1 4 0,5 9 14,5 36,2% 55,88
7. B6 Barvíř Zbyněk SG Olomouc 3.B Veronika Kvapilová 1 5,5 4 3,5 14 35,0% 70,93
8. B9 Kopecký Petr G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková 0,5 0,5 1,5 10 12,5 31,2% 42,91
9. B8 Charvot David G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková   0,5 0,5 10 11 27,5% 33,61
10. B11 Zajíček Michal GJO Litovel septima Hana Kupková 0,5 5 2 0 7,5 18,8% 42,88
11. B7 Šumník Adam Konzervatoř EA Olomouc     1 0,5 0,5 4 6 15,0% 22,93
          Průměry: 4,0 4,5 3,7 7,2 19,1 47,8%
          Mediány: 3 5 4 9 14 36%

Kategorie C (24. 4. 2015)

Opravili a kontrolovali: Jaromír Fiurášek, Petr Hutečka a Dagmar Kaštilová

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. C17 Procházka David G Olomouc – Hejčín VI.A8 Jaroslav Petr 9 10 10 9 38 95,0% 161,49
2. C21 Motlíček Ondřej G Šumperk VI.A Helena Vaňková 10 6 10 9 35 87,5% 138,98
3. C20 Lounová Hana G Olomouc – Hejčín VI.A8 Jaroslav Petr 8 6 10 9 33 82,5% 131,10
Úspěšní řešitelé
4. C19 Turek Pavel G Olomouc – Hejčín VI.A8 Jaroslav Petr 5 9 9 9 32 80,0% 136,63
5. C18 Kalva Tomáš G Olomouc – Hejčín VI.A8 Jaroslav Petr 8 6 10 8 32 80,0% 127,20
6. C16 Andrýsková Alžběta G Olomouc – Hejčín VI.A8 Jaroslav Petr 7 0 10 9 26 65,0% 87,49
7. C9 Šuta Jan GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 6   10 9 25 62,5% 83,55
8. C1 Kukrle Daniel VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Jan Saxa 7 3 8 5 23 57,5% 86,75
9. C11 Maleňáková Alžběta SG Olomouc 6.A8 Veronika Kvapilová 10 2 7 4 23 57,5% 85,59
10. C2 Surma David GJW Prostějov O6B Pavel Nevlud   5 10 6 21 52,5% 81,25
11. C15 Malý Jan G Olomouc – Hejčín IV.B6 Jiří Kvapil 10   5 6 21 52,5% 75,22
12. C10 Podolinský Ondřej GJŠ Přerov VIb Dagmar Kaštilová 3 2 10 6 21 52,5% 73,24
13. C3 Vašinka Dominik G Hranice 2.A Dana Kubešová   3 10 6 19 47,5% 68,02
14. C13 Zatloukalová Bára G Olomouc – Hejčín IV.A6 Dana Vojtovičová   5 7 6 18 45,0% 73,82
15. C14 Brückner Jan G Olomouc – Hejčín II.C Zdeněk Pucholt 5 1 5 7 18 45,0% 66,03
16. C5 Suchá Lucie G Uničov sexta Miroslav Komsa 1 0 8 6 15 37,5% 47,18
17. C6 Ospálková Markéta G Uničov 2.A Miroslav Komsa   1 5 8 14 35,0% 50,23
Účastníci
18. C4 Žlebek Jan VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Jan Saxa 8 0 5 0 13 32,5% 43,91
19. C7 Šindler František G Šternberk 2.A Miroslav Duda 0   7 6 13 32,5% 40,76
20. C12 Andrýsek Václav SG Olomouc 6.A8 Veronika Kvapilová 6 2 2 0 10 25,0% 41,82
21. C8 Flussová Kateřina G Šternberk 2.A Miroslav Duda 0 0 0 0 0 0,0% 0,00
          Průměry: 6,1 3,4 7,5 6,1 21,4 53,6%
          Mediány: 7 2 8 6 21 52%

Kategorie D (24. 4. 2015)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Jiří Kříž, Martina Malínková a Jana Pazderová

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. D22 Dostál Jakub SG Olomouc 1.A Jiří Kříž 10 8 7 10 35 87,5% 185,88
2. D3 Ovad Tomáš GJW Prostějov O5.B Iveta Krahulcová 9 7 10 9 35 87,5% 180,99
3. D26 Bareš Jáchym G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 9 7 7 10 33 82,5% 175,79
Úspěšní řešitelé
4. D27 Hrabal Miroslav G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 9 8 10 5 32 80,0% 159,49
5. D12 Chytilová Denisa GJŠ Přerov Vb Jaromír Fiurášek 10 6 7 7 30 75,0% 153,01
6. D34 Drážný Ladislav G Šumperk 1.A Karel Měšťánek 10 4 7 7 28 70,0% 140,84
7. D5 Tichý Lukáš G Šternberk V.A Jana Klapková 7 4 6 10 27 67,5% 145,50
8. D20 Kaše Jakub SG Olomouc 5.A8 Gabriela Hlačíková 6 6 7 7 26 65,0% 137,01
9. D28 Repčík Martin G Olomouc – Hejčín V.A8 Šárka Richterková 4 4 6 10 24 60,0% 133,50
10. D21 Koutný David SG Olomouc 1.A Jiří Kříž 6 5 7 4,5 22,5 56,2% 113,68
11. D11 Hanák Jiří GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 6 4 7 5 22 55,0% 111,04
12. D8 Vellechová Karolina GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 10 5 7 0 22 55,0% 98,65
13. D31 Peňáz Jakub G Šumperk 1.A Karel Měšťánek 7 3 6 4 20 50,0% 98,03
14. D18 Žeravík František GJŠ Přerov 1a Marta Lupačová 10 2 7 1 20 50,0% 87,28
15. D36 Juráš Vojtěch GJO Litovel kvinta Dana Baránková 7 3 10 0 20 50,0% 86,56
16. D4 Klvaňa Martin G Hranice V3.A Taťána Jakešová 1 6 7 5 19 47,5% 103,22
17. D19 Strnad Jan SG Olomouc 1.A Jiří Kříž 7 3 5 4 19 47,5% 94,00
18. D6 Šmajserová Veronika G Šternberk 1.A Radek Horenský 7 3 6,5 2 18,5 46,2% 86,25
19. D23 Hodulík Hynek SG Olomouc 5.B8 František Látal 5 5 5 3 18 45,0% 91,28
20. D10 Pátek Daniel GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 7 4 6 0 17 42,5% 76,53
21. D25 Vetešník Vojtěch G Olomouc, Čajkovského 5. E Václav Pazdera 6 3 7 0 16 40,0% 70,47
22. D13 Klvaňa Václav GJŠ Přerov Vb Jaromír Fiurášek 7 3 5 0 15 37,5% 66,41
23. D35 Koupil Metoděj GJO Litovel kvinta Dana Baránková 7 3 5 0 15 37,5% 66,41
24. D32 Rozsíval Štěpán G Šumperk 1.A Karel Měšťánek 6 3 5 0 14 35,0% 62,41
25. D14 Dostalíková Julie GJŠ Přerov Vb Jaromír Fiurášek 7 2 5 0 14 35,0% 60,32
Účastníci
26. D16 Juhászová Terezie GJŠ Přerov 1a Marta Lupačová 6 4 2,5 0 12,5 31,2% 58,43
27. D30 Rajnohová Alice G Olomouc – Hejčín III.B6 Iva Stránská 7 2 3 0 12 30,0% 52,26
28. D17 Trojan Vladimír GJŠ Přerov 1a Marta Lupačová 2 2 5,5 2 11,5 28,7% 56,13
29. D24 Skoumal Vojtěch G Olomouc, Čajkovského 5. E Václav Pazdera 2 4 4 0 10 25,0% 48,47
30.–31. D33 Bartuňková Linda G Šumperk 1.A Karel Měšťánek 2 2 6 0 10 25,0% 44,35
30.–31. D29 Vincenová Lenka G Olomouc – Hejčín III.B6 Iva Stránská 2 2 6 0 10 25,0% 44,35
32. D7 Horáková Klára GJB Přerov kvinta Karla Slaměníková 3 3 3 0 9 22,5% 42,35
33. D9 Kroča Zdeněk GJŠ Přerov Va Jaromír Fiurášek 0 3 3,5 0 6,5 16,2% 32,37
34. D15 Kremel Lukáš GJŠ Přerov Vb Jaromír Fiurášek 0 0 2 0 2 5,0% 8,06
Průměry: 6,0 3,9 6,0 3,1 19,0 47,5%
Mediány: 7 4 6 2 19 47%

Kategorie E (30. 4. 2015)

Opravily Pavla Šretrová a Barbora Žádníková, kontroloval Lukáš Richterek.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. E5 Jelínek Jindřich ZŠ Hálkova Olomouc 8 10 4,5 10 32,5 81,2% 150,8
2.–3. E15 Horčička Vít GJŠ Přerov 7 6,5 7,5 10 31 77,5% 159,4
2.–3. E14 Frais Vojtěch GJŠ Přerov 10 7 4 10 31 77,5% 143,9
Úspěšní řešitelé
4. E17 Kovářík Filip GJŠ Přerov 10 10 6 0,5 26,5 66,2% 113,1
5. E11 Zatloukal Martin SG Olomouc 8 10 4 4 26 65,0% 111,8
6. E9 Souček Josef ZŠ Štěpánov 8 9,5 1 4,5 23 57,5% 90,1
7. E6 Kadlec Tomáš SG Olomouc 8 6 7,5 0,5 22 55,0% 105,4
8. E18 Pallová Jana GJŠ Přerov 7 3 0,5 10 20,5 51,2% 94,7
9. E4 Ivanova Martina ZŠ Litovel, Vítězná 8 6,5 1 4 19,5 48,8% 77,7
10. E8 Pařenica Martin G Olomouc – Hejčín 9 5 1 4 19 47,5% 76,2
11.–12. E19 Krišová Iva G Zábřeh 7,5 8 0 3 18,5 46,2% 67,3
11.–12. E1 Nosek Matěj G Jeseník 7,5 9,5 1 0,5 18,5 46,2% 65,1
13. E13 Piskovský Tomáš ZŠ a MŠ Bedihošť 5 7 1,5 4 17,5 43,8% 73,4
14. E7 Lamla František SG Olomouc 7 8 0 1 16 40,0% 53,9
Účastníci
15. E2 Bartková Nikola G Olomouc – Hejčín 3,5 7 1 2,5 14 35,0% 55,9
16. E10 Staník Daniel ZŠ Uničov, Pionýrů 686 5 4 0,5 1 10,5 26,2% 38,6
17. E16 Kopec Adam GJŠ Přerov 0,5 3 0,5 4 8 20,0% 38,4
18. E12 Blechta Ladislav GJW Prostějov 2,5 3 0,5 1 7 17,5% 27,3
        Průměry: 6,8 6,8 2,3 4,1 20,1 50,1%
        Mediány: 8 7 1 4 19 48%

 


JCMF