Výsledky krajských kol 57. ročníku FO v Olomouckém kraji (2015/2016)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (15. 1. 2016)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval František Látal
Do celostátního kola v Bílovci postupují všichni úspěšní řešitelé.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % M.B.
Vítězové
1. A1 Poljak Marian GJŠ Přerov VIII b Dagmar Kaštilová 9 2 10 9 30 75,0% 141,42
2. A8 Šumník Adam Konzervatoř EA IV.   9 0,5 7 7 23,5 58,8% 107,84
3. A3 Turek Pavel G Olomouc – Hejčín VII.A8 Jaroslav Petr 6 2,5 10   18,5 46,2% 97,34
Úspěšní řešitelé
4. A2 Kalva Tomáš G Olomouc – Hejčín VII.A8 Jaroslav Petr 6 2   6 14 35,0% 68,80
Účastníci
5. A6 Lounová Hana G Olomouc – Hejčín VII.A8 Jaroslav Petr 3 2 1 9 15 37,5% 69,26
6. A4 Procházka David G Olomouc – Hejčín VII.A8 Jaroslav Petr 3   4 3,5 10,5 26,2% 46,59
7. A7 Charvot David G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Šárka Richterková 2 2 5   9 22,5% 49,77
8. A5 Andrýsková Alžběta G Olomouc – Hejčín VII.A8 Jaroslav Petr 1,5 1,5 0,5 3,5 7 17,5% 35,07
          Průměry: 4,9 1,8 5,4 6,3 15,9 39,8%
          Mediány: 4 2 5 6 14 36%

Kategorie B (20. 4. 2016)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval František Látal

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. B8 Horáček Martin G Šumperk 3.C Karel Měšťánek 3 7 10 8 28 70,0% 186,58
2. B9 Motlíček Ondřej G Šumperk G.7 Helena Vaňková 6 5 10 3 24 60,0% 155,23
3. B12 Kalva Tomáš G Olomouc – Hejčín VI.A8 Jaroslav Petr 2 5 10 3 20 50,0% 128,80
Úspěšní řešitelé
4. B15 Lounová Hana G Olomouc – Hejčín VI.A8 Jaroslav Petr 10 1 5 1 17 42,5% 109,18
5. B14 Andrýsková Alžběta G Olomouc – Hejčín VI.A8 Jaroslav Petr 2 1,5 5 6 14,5 36,2% 96,46
Účastníci
6. B5 Vašinka Dominik G Hranice 3.A Dana Kubešová 2,5 1 10 0,5 14 35,0% 84,44
7. B1 Ospálková Markéta G Uničov 3.A Miroslav Komsa 2 1 3 5 11 27,5% 74,11
8. B7 Šuta Jan GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 9 1,5 0,5   11 27,5% 73,35
9. B10 Surma David GJW Prostějov 07.B Pavel Nevlud 0 9 0,5 1 10,5 26,2% 76,35
10. B4 Kukrle Daniel VOŠ a SPŠ Šumperk TL3 Jan Saxa 2,5 1 0 2 5,5 13,8% 38,46
11. B3 Žlebek Jan VOŠ a SPŠ Šumperk TL3 Jan Saxa 2,5 1 1 1 5,5 13,8% 36,86
12. B11 Maleňáková Alžběta SG Olomouc 7.A8 Veronika Kvapilová 2 1 0,5 1,5 5 12,5% 34,36
13. B2 Šindler František G Šternberk 3.A Miroslav Duda 2 1 0,5 0,5 4 10,0% 27,06
14. B6 Podolinský Ondřej GJŠ Přerov VIIb Dagmar Kaštilová 2 1     3 7,5% 20,57
          Průměry: 3,4 2,6 4,3 2,7 12,4 30,9%
          Mediány: 2 1 3 2 11 28%

Kategorie C (20. 4. 2016)

Opravili a kontrolovali: Pavel Hlaváček, Petr Hutečka a Dagmar Kaštilová

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. C23 Hrabal Miroslav G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 6 7 9 6 28 70,0% 165,88
2. C22 Bareš Jáchym G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 6 4 9 8 27 67,5% 156,04
3. C1 Ovad Tomáš GJW Prostějov O6B Iveta Krahulcová 7 2 6 10 25 62,5% 148,46
Úspěšní řešitelé
4. C8 Chytilová Denisa GJŠ Přerov VIb Jaromír Fiurášek 4 4 7 8 23 57,5% 134,88
5. C10 Drážný Ladislav G Šumperk 2. A Karel Měšťánek 7 0 6 9 22 55,0% 127,12
6. C19 Juráš Vojtěch GJO Litovel sexta Dana Baránková 7 5 9 1 22 55,0% 125,83
7. C13 Dostál Jakub SG Olomouc 2. A Jiří Kříž 7 2 10 3 22 55,0% 119,96
8. C18 Koupil Metoděj GJO Litovel sexta Dana Baránková 8 2 9 2 21 52,5% 116,29
9. C24 Repčík Martin G Olomouc – Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 5 3 7 2 17 42,5% 96,00
10. C4 Sedláčková Anna VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Iva Štrbíková 5 1 4 5 15 37,5% 88,12
11. C14 Koutný David SG Olomouc 2. A Jiří Kříž 3 1 5 5 14 35,0% 78,83
Účastníci
12. C5 Klvaňa Martin G Hranice V4.A Taťána Jakešová 0 4 9 4 17 42,5% 90,96
13. C15 Vondrušková Ivana G Jeseník XA Libor Malý 2 2 9 3 16 40,0% 82,88
14. C20 Skoumal Vojtěch G Olomouc, Čajkovského 6.E Václav Pazdera 3 4 6 2 15 37,5% 86,29
15. C3 Tichý Lukáš G Šternberk VI.A Radek Horenský 2 4 4 4 14 35,0% 84,42
16. C17 Kaše Jakub SG Olomouc 6. A8 Gabriela Hlačíková 4 2 6 2 14 35,0% 77,92
17. C9 Vellechová Karolína GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 1 2 9 2 14 35,0% 69,92
18. C12 Šťastný Petr VOŠ a SPŠ Šumperk TL2 Iva Štrbíková 0 4 5 0 9 22,5% 49,79
19. C11 Peňáz Jakub G Šumperk 2. A Karel Měšťánek 0 2 7 0 9 22,5% 42,71
20. C7 Hanák Jiří GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 1 1 5 1 8 20,0% 40,25
21. C6 Pátek Daniel GJŠ Přerov VIa Jaromír Fiurášek 3 0 0 4 7 17,5% 45,21
22. C2 Šmajserová Veronika G Šternberk 2.A Radek Horenský 0 1 4 2 7 17,5% 36,00
23. C16 Pastucha Jan G Jeseník XA Libor Malý 0 1 0 4 5 12,5% 32,83
24. C21 Vetešník Vojtěch G Olomouc, Čajkovského 6.E Václav Pazdera 0 2 0 1 3 7,5% 21,33
          Průměry: 3,4 2,5 6,0 3,7 15,6 39,0%
          Mediány: 3 2 6 3 15 38%

Kategorie D (20. 4. 2016)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Jiří Kříž, Martina Malínková a Jana Pazderová
Podle kritérií schválených Ústřední komisí FO rozhodl v případě rovnosti bodů i modifikovaných bodů o pořadí soutěžících věk (mladší soutěžící mají přednost).

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
1. D26 Jelínek Jindřich G Olomouc – Hejčín I.A Jana Pazderová 10 10 10 10 40 100,0% 170,50
2. D6 Pallová Jana GJŠ Přerov Va Dagmar Kaštilová 9 10 8 10 37 92,5% 159,00
3. D19 Soubustová Kateřina SG Olomouc 1.B Martina Malínková 10 10 10 5 35 87,5% 138,67
Úspěšní řešitelé
4. D7 Bílek Matouš GJŠ Přerov Va Dagmar Kaštilová 8 6 9 10 33 82,5% 147,03
5. D12 Kopec Adam GJŠ Přerov Vb Petr Hutečka 7 6 10 10 33 82,5% 146,73
6. D1 Štrpka Antonín G Šumperk kvinta Karel Měšťánek 10 10 7 5 32 80,0% 127,47
7. D24 Pochop Petr G Olomouc – Hejčín V.A8 Jiří Kvapil 6 10 10 5 31 77,5% 122,53
8. D13 Frais Vojtěch GJŠ Přerov Vb Petr Hutečka 10 10 8 3 31 77,5% 118,47
9. D17 Krupa Vojtěch SG Olomouc 1.B Martina Malínková 8 10 8 4 30 75,0% 116,77
10. D8 Hausner Michal SG Olomouc 1.A Jiří Kříž 10 10 10 0 30 75,0% 106,83
11. D10 Bermell Marko SG Olomouc 5.B8 Gabriela Hlačíková 10 10 10 0 30 75,0% 106,83
12. D4 Pískovský Tomáš RG a ZŠ Prostějov 1.V Petr Spisar 1 10 8 10 29 72,5% 126,73
13. D14 Kovářík Filip GJŠ Přerov Vb Petr Hutečka 9 6 5 8 28 70,0% 123,40
14. D2 Pavelka Jan G Šumperk kvinta Karel Měšťánek 10 9,5 3 5 27,5 68,8% 111,07
15. D16 Brázdová Michaela GJW Prostějov 05.B Pavel Nevlud 7 10 10 0 27 67,5% 94,73
16. D5 Horčička Vít GJŠ Přerov Va Dagmar Kaštilová 4 10 10 2 26 65,0% 95,37
17. D29 Grohmannová Klára G Olomouc – Hejčín III.A6 Iva Stránská 2 7 8 5 22 55,0% 90,18
18. D9 Kadlec Tomáš SG Olomouc 5.B8 Gabriela Hlačíková 5 6 9 2 22 55,0% 84,00
19. D3 Sedláček Ondřej SG Olomouc 1.C František Látal 7 5 9 0 21 52,5% 76,42
20. D27 Šimková Barbora G Olomouc – Hejčín I.B Romana Křížová 2 6 2 8 18 45,0% 83,97
21. D31 Pařenica Martin G Olomouc – Hejčín V.B8 Šárka Richterková 8 8 2 0 18 45,0% 63,07
22. D23 Besta Vratislav G Olomouc – Hejčín I.C Jiří Kvapil 5 10 2 0 17 42,5% 56,80
Účastníci
23. D25 Princová Marie G Olomouc – Hejčín I.C Jiří Kvapil 3 2 2 7 14 35,0% 69,97
24. D18 Ivanova Martina SG Olomouc 1.B Martina Malínková 2 2 7 0 11 27,5% 40,03
25. D21 Lonková Magdalena G Jeseník QA Libor Malý 2 6 2 0 10 25,0% 33,03
26. D15 Kolomazníková Nicola GJW Prostějov 05.B Pavel Nevlud 2 6 1 0 9 22,5% 29,30
27. D11 Mojzík Jakub GJŠ Přerov Vb Petr Hutečka 5 0 3 0 8 20,0% 31,37
28. D20 Nosek Matěj G Jeseník QA Libor Malý 2 5 1 0 8 20,0% 26,38
29. D28 Pavlišová Tereza G Olomouc – Hejčín III.B6 Iva Stránská 3 2 2 0 7 17,5% 25,40
30. D30 Vlachová Ivana G Olomouc – Hejčín III.A6 Iva Stránská 2 0 2 0 4 10,0% 15,53
        Průměry: 6,0 7,1 6,3 3,6 22,9 57,4%
        Mediány: 6 8 8 2 26 66%

Kategorie E (29. 4. 2016)

Opravili a kontrolovali: David Kopečný a Lukáš Richterek

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. E13 Štafa Adam RG a ZŠ města Prostějova 10 8 8 10 36 90,0% 179,1
2. E7 Loun Jiří G Olomouc - Hejčín 10 9 10 5,5 34,5 86,2% 166,2
3. E23 Vavřík Martin G Šumperk 10 7 4,5 4,5 26 65,0% 128,6
Úspěšní řešitelé
4. E9 Poštulka Jan G Uničov 2 6 10 6 24 60,0% 112,4
5. E18 Vařáková Veronika GJŠ Přerov 5 7,5 5 4,5 22 55,0% 104,5
6. E17 Sekaninová Elena GJŠ Přerov 2 8 7 4 21 52,5% 95,5
7. E12 Kučera Ondřej GJW Prostějov 4 7,5 5 3,5 20 50,0% 93,2
8. E14 Valovičová Monika GJW Prostějov 3,5 6 3 7 19,5 48,8% 95,7
9. E2 Dzvinčuk Adam SG Olomouc 3 6 5 5 19 47,5% 90,3
10. E22 Kolář Radomír ZŠ Mohelnice, Vodní 27 3 6 5 4 18 45,0% 84,7
11. E4 Kadlec Daniel SG Olomouc 2 5 3 7,5 17,5 43,8% 86,2
12. E5 Klaban Tomáš G Uničov 3 5,5 8 1 17,5 43,8% 79,0
13. E10 Poštulka Lukáš ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 5 5 5 1,5 16,5 41,2% 77,9
14. E16 Poledňáková Anna G Hranice 5 7 3 1,5 16,5 41,2% 76,8
15. E21 Brulík Karel ZŠ Mohelnice, Vodní 27 2 6,5 5 3 16,5 41,2% 75,3
16. E19 Zapadlo Štěpán GJŠ Přerov 3 5 5 3 16 40,0% 75,2
Účastníci
17. E20 Zbožínková Sára GJŠ Přerov 2 4 5 3 14 35,0% 65,7
18. E11 Kubíková Julie GJW Prostějov 4 2 4 3,5 13,5 33,8% 67,7
19. E6 Kreuzinger Tomáš G Olomouc - Hejčín 1 5 5 1,5 12,5 31,2% 55,4
20. E8 Melovská Karolína G Uničov 1 1,5 5 3,5 11 27,5% 53,3
21. E1 Ostrý Pavel G Jeseník 5 1 2 1 9 22,5% 46,5
22. E3 Horák Filip Církevní GNŘ Olomouc 2 3 1,5 1 7,5 18,8% 35,1
        Průměry: 4,4 6,2 5,6 4,3 20,4 51,1%
        Mediány: 3 6 5 4 18 46%

 


JCMF