Výsledky krajských kol 58. ročníku FO v Olomouckém kraji (2016/2017)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (18. 1. 2017)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval Jan Říha
O postupujících do celostátního kola rozhodne ÚKFO na základě výsledků v ostatních krajích.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % M.B.
Vítězové
1. A14 Jelínek Jindřich G Olomouc – Hejčín II.A Jana Pazderová 9 5 10 10 34 85,0% 168,57
2. A9 Turek Pavel G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Jaroslav Petr 9 4 10 5 28 70,0% 131,18
3. A6 Horáček Martin G Šumperk 4.C Karel Měšťánek 9 1 10 8 28 70,0% 124,43
Úspěšní řešitelé
4. A8 Kalva Tomáš G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Jaroslav Petr 10 1,5 10 5 26,5 66,2% 115,38
5. A7 Motlíček Ondřej G Šumperk VIII.A Helena Vaňková 3,5 4 10 6,5 24 60,0% 115,41
6. A11 Lounová Hana G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Jaroslav Petr 10 3 10 1 24 60,0% 104,11
Účastníci
7. A10 Andrýsková Alžběta G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Jaroslav Petr 3,5 1 10 2 16,5 41,2% 64,73
8. A13 Bareš Jáchym G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková 3,5 0,5 10 2 16 40,0% 60,68
9. A12 Hrabal Miroslav G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková 4 1 9 1,5 15,5 38,8% 61,11
10. A2 Pallová Jana GJŠ Přerov VIa Dagmar Kaštilová 4 3 2 6 15 37,5% 83,18
11. A1 Chytilová Denisa GJŠ Přerov VIIb Jaromír Fiurášek 3,5 1 2 4 10,5 26,2% 53,02
12. A4 Bílek Matouš GJŠ Přerov VIa Dagmar Kaštilová 3 0,5 2 5 10,5 26,2% 52,59
13. A3 Horčička Vít GJŠ Přerov VIa Dagmar Kaštilová 4 0 2 1,5 7,5 18,8% 32,50
14. A5 Ospálková Markéta G Uničov 4.A Miroslav Komsa 1,5 1 2 0,5 5 12,5% 23,59
          Průměry: 5,5 1,9 7,1 4,1 18,6 46,6%
          Mediány: 4 1 10 4 16 41%

Kategorie B (19. 4. 2017)

Opravil Lukáš Richterek, kontrolovala Pavla Šretrová

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. B16 Bareš Jáchym G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková 9 4 5 2,5 20,5 51,2% 147,63
2. B9 Ovad Tomáš GJW Prostějov O7B Iveta Krahulcová 8,5 1 1 8 18,5 46,2% 125,58
Účastníci
3. B17 Hrabal Miroslav G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková 7,5 3 2,5 4 17 42,5% 120,03
4. B12 Drážný Ladislav G Šumperk 3.A Karel Měšťánek 9 1 1 3 14 35,0% 89,01
5. B15 Koupil Metoděj GJO Litovel septima Dana Baránková 7 1 1 3 12 30,0% 78,42
6. B7 Tichý Lukáš G Šternberk VII.A Radek Horenský 7 1 0 1,5 9,5 23,8% 57,59
7. B8 Koutný David SG Olomouc 3. A Jiří Kříž 8 1     9 22,5% 51,12
8. B13 Peňáz Jakub G Šumperk 3.A Karel Měšťánek 5 1 0 1,5 7,5 18,8% 47,00
9. B14 Juráš Vojtěch GJO Litovel septima Dana Baránková 7,5 0 0 0 7,5 18,8% 39,71
10. B4 Žeravík František GJŠ Přerov 3a Dagmar Kaštilová 1 1 2 2,5 6,5 16,2% 51,79
11.–12. B1 Chytilová Denisa GJŠ Přerov VIIb Jaromír Fiurášek 1 1 1 2 5 12,5% 38,81
11.–12. B6 Šmajserová Veronika G Šternberk 3.A Radek Horenský 1 1 1 2 5 12,5% 38,81
13. B5 Trojan Vladimír GJŠ Přerov 3a Dagmar Kaštilová 2 1 0 2 5 12,5% 35,04
14. B10 Skoumal Vojtěch G Olomouc, Čajkovského 7. E Václav Pazdera 4 1 0 0 5 12,5% 29,94
15. B3 Dovičinová Monika GJŠ Přerov 3a Dagmar Kaštilová 1,5 1 0,5 1 4 10,0% 29,08
16. B11 Vetešník Vojtěch G Olomouc, Čajkovského 7. E Václav Pazdera 1 1 0 0,5 2,5 6,2% 17,98
17. B18 Repčík Martin G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková 0 1 0 1 2 5,0% 16,61
          Průměry: 4,7 1,2 0,9 2,2 8,9 22,1%
          Mediány: 5 1 1 2 8 19%

Kategorie C (19. 4. 2017)

Opravili a kontrolovali: Pavel Hlaváček, Petr Hutečka a Dagmar Kaštilová

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. C13 Jelínek Jindřich G Olomouc – Hejčín II.A Jana Pazderová 9 10 8 7 34 85,0% 198,19
2. C5 Kopec Adam GJŠ Přerov VIb Petr Hutečka 10 6 8 8 32 80,0% 177,06
3. C4 Horčička Vít GJŠ Přerov VIa Dagmar Kaštilová 9 3,5 10 5 27,5 68,8% 150,80
Úspěšní řešitelé
4. C2 Pallová Jana GJŠ Přerov VIa Dagmar Kaštilová 6 8 6 7 27 67,5% 156,44
5. C7 Pavelka Jan G Šumperk G.6 Karel Měšťánek 8 1 4 8 21 52,5% 106,16
6. C8 Štrpka Antonín G Šumperk G.6 Karel Měšťánek 6 3 6 5 20 50,0% 109,28
7. C3 Bílek Matouš GJŠ Přerov VIa Dagmar Kaštilová 6 0 8 6 20 50,0% 102,00
8. C1 Staník Daniel G Uničov 2.A Karel Tesař 5 1 7 6 19 47,5% 98,97
9. C6 Horáček Michal G Šumperk 2.A Lubomír Průša 5 0 6 7 18 45,0% 90,12
10. C9 Kadlec Tomáš SG Olomouc 6. B8 Gabriela Hlačíková 8 0 4 6 18 45,0% 89,62
Účastníci
11. C10 Soubustová Kateřina SG Olomouc 2.B Martina Malínková 3 4 0 8 15 37,5% 81,31
12. C11 Besta Vratislav G Olomouc – Hejčín II.C Jiří Kvapil 1 0 3 4 8 20,0% 39,69
13. C12 Princová Marie G Olomouc – Hejčín II.C Jiří Kvapil 3 0 0 5 8 20,0% 37,38
14. C16 Vyvlečka Petr G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková 0 1 0 2 3 7,5% 16,53
15. C15 Kolář Martin G Olomouc – Hejčín II.C Jiří Kvapil 0 0 0 3 3 7,5% 13,31
16. C14 Šimková Barbora G Olomouc – Hejčín II.B Romana Křížová 0 0 0 2 2 5,0% 8,88
          Průměry: 4,9 2,3 4,4 5,6 17,2 43,0%
          Mediány: 6 1 5 6 18 46%

Kategorie D (19. 4. 2017)

Opravili a kontrolovali: Peter Ferenc, Jiří Kříž, Martina Malínková a Jana Pazderová
Podle kritérií schválených Ústřední komisí FO rozhodl v případě rovnosti bodů i modifikovaných bodů o pořadí soutěžících věk (mladší soutěžící mají přednost).

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. D36 Loun Jiří G Olomouc – Hejčín V.A8 Jiří Kvapil 10 4 10 10 34 85,0% 199,47
2. D35 Vavřík Martin G Šumperk G5 Karel Měšťánek 10 4 10 10 34 85,0% 199,47
3. D1 Štafa Adam RG a ZŠ města Prostějova 3 Jaroslav Bureš 8 4 10 10 32 80,0% 188,53
Úspěšní řešitelé
4. D30 Dzvinčuk Adam SG Olomouc 5. B8 Jiří Kříž 8 5 8 10 31 77,5% 183,62
5. D29 Dienstbier Vojtěch SG Olomouc 5. B8 Jiří Kříž 9 4 9 8 30 75,0% 177,18
6. D15 Zapletálek Zdeněk GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 9 3 9 5 26 65,0% 153,76
7. D3 Poštulka Jan G Uničov kvinta Miroslav Komsa 7 4 7 5 23 57,5% 137,91
8. D33 Poledňáková Anna G Hranice V3.A Taťána Jakešová 2 4 10 5 21 52,5% 129,09
9. D27 Galeta Ondřej G Kojetín V5 Veronika Petřeková 4 3 5 9 21 52,5% 123,00
10. D20 Kučera Ondřej GJW Prostějov O5.A Radim Šubert 8 4 0 8,5 20,5 51,2% 118,78
11. D32 Kožušníček Aleš SG Olomouc 1.A Martina Malínková 5 4 6 5 20 50,0% 120,79
12. D13 Hradil Jaroslav GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 8 0 2 10 20 50,0% 109,35
13. D5 Opichalová Markéta G Uničov kvinta Miroslav Komsa 2 1 8 7,5 18,5 46,2% 107,72
14. D21 Valovičová Monika GJW Prostějov O5.A Radim Šubert 8 2 1 5 16 40,0% 91,44
15. D14 Sekaninová Elena GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 6 1 2 5 14 35,0% 79,24
Účastníci
16. D37 Barotová Kateřina G Olomouc – Hejčín V.A8 Jiří Kvapil 9 1 4 3 17 42,5% 97,35
17. D4 Klaban Tomáš G Uničov kvinta Miroslav Komsa 4 4 6 2 16 40,0% 99,35
18. D17 Böhm Tadeáš GJŠ Přerov IVa Pavel Hlaváček 7 2 2 4 15 37,5% 86,82
19. D8 Zanáška Josef GJŠ Přerov 1b Dagmar Kaštilová 3 2 6 2 13 32,5% 79,00
20. D7 Zemánek Adam GJŠ Přerov 1a Marta Lupačová 0 2 3 7,5 12,5 31,2% 73,34
21. D19 Kubíková Julie GJW Prostějov O5.A Radim Šubert 0 3 1 7,5 11,5 28,7% 68,43
22. D16 Zbožínková Sára GJŠ Přerov Vb Dagmar Kaštilová 1 5 3 2 11 27,5% 71,85
23. D12 Zapadlo Štěpán GJŠ Přerov Va Dagmar Kaštilová 4 3 2 2 11 27,5% 67,21
24. D11 Váverka Jonáš GJŠ Přerov Va Dagmar Kaštilová 6 2 0 2 10 25,0% 58,35
25. D2 Melovská Karolína G Uničov kvinta Miroslav Komsa 4 2 2 1 9 22,5% 54,44
26. D28 Okruhlica Jakub G Kojetín V5 Veronika Petřeková 4 1 1 2 8 20,0% 46,15
27. D18 Nguyen Ngoc Anh GJW Prostějov O5.A Radim Šubert 2 1 0 5 8 20,0% 45,00
28. D9 Drcmánek Roman GJŠ Přerov Va Dagmar Kaštilová 3 2 0 2 7 17,5% 41,94
29. D38 Richterková Anna G Olomouc – Hejčín III.A6 Iva Stránská 1 3 1 0 5 12,5% 33,97
30.–31. D34 Kopřivová Lenka G Hranice 1.A Dana Kubešová 1 2 1 0 4 10,0% 26,53
30.–31. D23 Zbořilová Tereza GJW Prostějov O5.A Radim Šubert 1 2 1 0 4 10,0% 26,53
32. D10 Hlavová Barbora GJŠ Přerov Va Dagmar Kaštilová 0 2 0 2 4 10,0% 25,53
33. D6 Habáň Filip G Uničov kvinta Miroslav Komsa 0 0 0 2 2 5,0% 10,65
34. D31 Mládek Rostislav G Kojetín 1. r Veronika Petřeková 0 1 0 0 1 2,5% 7,44
        Průměry: 4,5 2,6 3,8 4,7 15,6 39,0%
        Mediány: 4 2 2 5 14 36%

Kategorie E (28. 4. 2017)

Opravili a kontrolovali: Jiří Kříž a Lukáš Richterek

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. E7 Salaj Jakub G Uničov 9,5 10 9 10 38,5 96,2% 92,4
2. E5 Maleňáková Natálie SG Olomouc 10 10 10 8,5 38,5 96,2% 88,4
3. E13 Tobolík David GJŠ Přerov 9,5 10 9,5 8,5 37,5 93,8% 86,6
Úspěšní řešitelé
4. E15 Ulehla Vít GJŠ Přerov 9,5 10 10 8 37,5 93,8% 85,6
5. E6 Opluštil Štěpán ZŠ Štěpánov 10 10 7,5 8,5 36 90,0% 81,7
6. E3 Antes Josef G Uničov 9,5 10 9 7,5 36 90,0% 80,5
7. E11 Dorazilová Lucie GJŠ Přerov 9,5 10 8 7 34,5 86,2% 75,5
8. E18 Vlk Karel ZŠ Šumperk, 8. května 8,5 10 7 8,5 34 85,0% 79,0
9. E10 Böhm Tadeáš GJŠ Přerov 8 10 7,5 7 32,5 81,2% 72,8
10. E14 Trhlík Filip GJŠ Přerov 9,5 10 10 1,5 31 77,5% 54,7
11. E2 Španger Jakub ZŠ Česká Ves 9,5 10 10 1 30,5 76,2% 52,3
12. E17 Pjajko Ondřej ZŠ Mohelnice, Vodní 9,5 10 2 8,5 30 75,0% 66,5
13. E8 Svoboda Radek SG Olomouc 9,5 10 8 2,5 30 75,0% 54,1
14. E16 Adamec Ladislav ZŠ Mohelnice, Vodní 10 7 2 8,5 27,5 68,8% 63,2
15. E19 Weiss Jakub ZŠ Mohelnice, Vodní 10 8 8 1 27 67,5% 44,9
16. E1 Jaroň Tomáš ZŠ Česká Ves 9 8 3 5,5 25,5 63,7% 52,0
17. E9 Navara Albert GJW Prostějov 6,5 10 8 0,5 25 62,5% 42,0
18. E12 Dostalíková Amálie GJŠ Přerov 9,5 7 6 0 22,5 56,2% 33,1
19. E4 Letochová Karolína G Šternberk 9,5 4 6,5 0,5 20,5 51,2% 33,1
20. E20 Winige Jan G Zábřeh 6 1 5,5 2 14,5 36,2% 30,7
        Průměry: 9,1 8,8 7,3 5,2 30,4 76,1%
        Mediány: 10 10 8 7 34 77%

 


JCMF