Výsledky krajských kol 61. ročníku FO v Olomouckém kraji (2019/2020)

Kategorie A  Kategorie B  Kategorie C  Kategorie D  Kategorie E

Kategorie A (22. 1. 2020)

Opravil Lukáš Richterek, kontroloval Zdeněk Pucholt
O postupujících do celostátního kola rozhodne ÚKFO na základě výsledků v ostatních krajích.

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem  % M.B.
Vítězové
1. A2 Jakeš Hynek SG Olomouc 6.B8 Petra Martišková 8 10 9 6,5 33,5 83,8% 225,62
2. A3 Vavřík Martin G Šumperk G.8 Karel Měšťánek 10 10 3,5 3 26,5 66,2% 173,39
Účastníci
3. A4 Zapadlo Štěpán GJŠ Přerov VIIIa Dagmar Kaštilová 1,5 6 2 1,5 11 27,5% 68,96
4. A7 Mikeš Jakub GJŠ Přerov 2a Bohdan Borůvka 2,5 3   4 9,5 23,8% 65,50
5. A1 Štafa Adam RG a ZŠ města Prostějova 6N Jaroslav Bureš 2,5 1,5 4 1 9 22,5% 62,00
6. A9 Dostál Martin G Olomouc, Čajkovského 8.E Václav Pazdera 0 2,5 4 0,5 7 17,5% 45,67
7. A5 Janečka Radek GJŠ Přerov 3b Dagmar Kaštilová 1 4 1 0,5 6,5 16,2% 39,67
8. A8 Létal Lukáš GJŠ Přerov 1a Petr Hutečka 0,5 3,5 0 0 4 10,0% 22,42
9. A6 Ulehla Vít GJŠ Přerov VIIa Pavel Hlaváček 0 1 0 2 3 7,5% 21,17
          Průměry: 2,9 4,6 2,9 2,1 12,2 30,6%
          Mediány: 2 4 3 2 9 22 %

Kategorie B (on-line 27. 5. 2020)

Opravili: Peter Ferenc, Dagmar Kaštilová, Jiří Kříž, Martina Malínková a Lukáš Richterek

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem  %
Vítězové
1. B3 Maleňáková Natálie Slovanské G Olomouc 7.A8 Petra Martišková 10 10 7 10 37 92,5 %
2. B1 Ander Josef G Olomouc-Hejčín VII.B8 Peter Ferenc 10 8 7 8,5 33,5 83,8 %
3. B5 Suchomel Luboš G Šumperk 3.C Šárka Bártová 8   7 10 25 62,5 %
Úspěšní řešitelé
4. B2 Modrianský Jan G Olomouc-Hejčín VII.B8 Peter Ferenc 10 4 6 4 24 60,0 %
5. B4 Hulík Michael G Šumperk 3.C Šárka Bártová 10 2 3 7 22 55,0 %
            Průměry: 9,6 6 6 7,9 28,3 70,8 %
            Mediány: 10 6 7 9 25 63 %

Kategorie C (on-line 27. 5. 2020)

Opravili: Peter Ferenc, Dagmar Kaštilová, Jiří Kříž, Martina Malínková a Lukáš Richterek

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem  %
Vítězové
1. C4 Chudožilov David RG a ZŠ města Prostějova 4N Jaroslav Bureš 10 10 10 7,5 37,5 93,8 %
2. C9 Maťa Jakub GJŠ Přerov 2b Petr Hutečka 10 10 7 8 35 87,5 %
3. C6 Jakeš Hynek Slovanské G Olomouc 6.B8 Petra Martišková 6 10 7 10 33 82,5 %
Úspěšní řešitelé
4. C1 Grohmann Ondřej G Olomouc-Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 10 8 8 4 30 75,0 %
5. C13 Putna Lukáš GJO Litovel sexta Dana Baránková 10 6 8 4,5 28,5 71,3 %
6. C5 Štafa Ondřej RG a ZŠ města Prostějova 4N Jaroslav Bureš 10 10 6 2 28 70,0 %
7. C14 Procházka Lukáš GJO Litovel sexta Dana Baránková 6 10 7 1 24 60,0 %
8. C8 Mikeš Jakub GJŠ Přerov 2a Bohdan Borůvka 8 4 7 4,5 23,5 58,8 %
9. C3 Skýpala Daniel G Olomouc-Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 10 4 7   21 52,5 %
10. C2 Kvapil Jiří G Olomouc-Hejčín VI.A8 Šárka Richterková 8 3 6 2,5 19,5 48,8 %
11. C10 Onderková Vendula GJŠ Přerov VIa Marta Lupačová 8 1 7 1 17 42,5 %
12. C11 Vrťo Filip GJŠ Přerov VIa Marta Lupačová 5 3 7 1,5 16,5 41,3 %
13. C7 Malá Eliška Slovanské G Olomouc 6.A8 Petra Martišková 6   6 2 14 35,0 %
            Průměry: 8,2 6,6 7,2 4,0 25,2 63,0 %
            Mediány: 8 7 7 3 24 60 %

Kategorie D (on-line 27. 5. 2020)

Opravili: Peter Ferenc, Dagmar Kaštilová, Jiří Kříž, Martina Malínková a Lukáš Richterek

Pořadí Č. Příjmení Jméno Škola Třída Vyučující fyziky Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem  %
Vítězové
1. D7 Patsch Tomáš Slovanské G Olomouc 5.A8 Martina Malínková 8 8 10 8,5 34,5 86,3 %
2. D6 Bláha Šimon Slovanské G Olomouc 5.A8 Martina Malínková 8 9,5 10 4 31,5 78,8 %
3. D2 Pluskal Vojtěch G Olomouc-Hejčín V.A8 Šárka Richterková 8 7 7 5,5 27,5 68,8 %
Úspěšní řešitelé
4. D3 Skácel Ondřej G Olomouc-Hejčín V.A8 Šárka Richterková 8 8 6 0,5 22,5 56,3 %
5. D4 Šmídová Klára G Olomouc-Hejčín V.A8 Šárka Richterková 10 3 7 1,5 21,5 53,8 %
6. D8 Janderka Aleš G Šumperk 1.A Šárka Bártová 3 2 5 1,5 11,5 28,7 %
7. D5 Kvasnička Petr G Olomouc, Čajkovského 9 1.D Jan Nohýl 6 0 3 1,5 10,5 26,3 %
8. D1 Hermann Patrik G Olomouc-Hejčín V.A8 Šárka Richterková 9 1     10 25,0 %
9. D12 Zdarsa Adam GJŠ Přerov 1b Marta Lupačová 5 0 2 1,5 8,5 21,3 %
10. D10 Lenoch Arnošt GJŠ Přerov 1a Petr Hutečka 3   5   8 20,0 %
11. D9 Pavelka Ondřej G Šumperk 1.A Šárka Bártová 6   1   7 17,5 %
            Průměry: 6,7 4,3 5,6 3,1 17,5 43,9 %
            Mediány: 8 3 6 2 12 29 %

Kategorie E (rušeno kvůli epidemii koronaviru)

 


JCMF