Výsledky okresních kol 49. ročníku FO v Olomouckém kraji (2. 4. 2008)

Jeseník  Olomouc  Prostějov  Přerov  Šumperk

Okres Jeseník

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem
Vítězové
1. Malý Vojtěch Gymnázium Jeseník 25
2. Uchytil Josef Gymnázium Jeseník 23
3. Kocuba Tadeáš Gymnázium Jeseník 14
Účastníci
4. Zacpálek Pavel Gymnázium Jeseník 11
5.-6. Gawlas Roman Gymnázium Jeseník 9
5.-6. Závěšický Petr Gymnázium Jeseník 9

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem
Vítězové
1. Koudela Matěj Gymnázium Jeseník 18
2. Rýznarová Michaela Gymnázium Jeseník 16
Účastníci
3. Bárta Petr Gymnázium Jeseník 15
4. Pernicová Helena Gymnázium Jeseník 12
5. Kunovská Petra Gymnázium Jeseník 8,5
6. Mikischová Veronika Gymnázium Jeseník 2

Okres Olomouc

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1.-2. Záchová Kristýna Gymnázium Šternberk 7 6 2 6 21
1.-2. Zubalík Petr ZŠ Olomouc, Komenium 10 3 3 5 21
3.-4. Kleglová Hana Slovanské gymnázium Olomouc 2 6 3 8 19
3.-4. Novák Michael ZŠ Olomouc, Zeyerova 8 5 4 2 19
Úspěšní řešitelé
5.-6. Harlenderová Alena Slovanské gymnázium Olomouc 9 5 3 1 18
5.-6. Horníček Jaroslav ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 6 7 2 3 18
7.-8. Hodinka Jindřich ZŠ Dub na Moravě 0 5 10 2 17
Účastníci
7.-8. Kouřil Štěpán Slovanské gymnázium Olomouc 10 3 2 2 17
9.-10. Venský Jakub ZŠ Bohuňovice 5 4 0 1 10
9.-10. Hubáčková Martina ZŠ Litovel, Vítězná ul. 2 1 6 1 10
11. Janoch Martin ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 3 4 0 2 9
12.-13. Vašíčková Petra ZŠ Litovel, Vítězná ul. 0 4 0 1 5
12.-13. Pochylý Petr ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 4 1 0 0 5
16 Račuch Marek ZŠ Olomouc, Zeyerova 0 1 1 1 3
17 Herodek Jan ZŠ Sv. Voršily Olomouc 1 1 0 0 2
18.-19. Nevěřilová Daniela ZŠ Litovel, Vítězná ul. 0 0 0 0 0
18.-19. Sedláček Vladimír ZŠ Olomouc, Zeyerova 0 0 0 0 0

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1.-2. Jurník Jakub ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 5 5 0 10 20
1.-2. Petřík Adam ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 8 6 2 4 20
3. Lukas Radim ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 10 5 0 3 18
Účastníci
4. Babica Václav Gymnázium Olomouc,Hejčín 4 4 3 4 15
5. Jarmarová Simona ZŠ Litovel, Vítězná ul. 0 9 0 4 13
6. Pospíšil Marek ZŠ Olomouc, Demlova 3 6 0 2 11
7. Kacr David ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 6 1 1 2 10
8. Plachta Marek ZŠ Bohuňovice 4 3 0 2 9
9.-11. Krejčí David ZŠ Litovel, Vítězná ul. 0 1 4 1 6
9.-11. Malík Ondřej ZŠ Litovel, Vítězná ul. 0 1 1 4 6
9.-11. Peřina Petr ZŠ Olomouc, Demlova 1 1 2 2 6
12.-13. Koudelka Rudolf ZŠ Litovel,Jungmannova 4 0 0 1 5
12.-13. Suchánek Pavel ZŠ Litovel,Jungmannova 1 1 0 3 5
14.-15. Kučerová Jarmila ZŠ Litovel, Vítězná ul. 2 1 0 0 3
14.-15. Plachý Jiří ZŠ Bohuňovice 1 1 0 1 3
16. Hustý Filip ZŠ Litovel,Jungmannova 1 0 0 0 1

Okres Prostějov

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Veselý Jiří GJW Prostějov 4 8 10 4 26
2. Pytelová Zuzana GJW Prostějov 6 7 10 3 26
Účastníci
3. Brijarová Markéta RG a ZŠ Prostějov 8 4 4 2 18
4. Lisický Adam RG a ZŠ Prostějov 9 2,5 1 0 12,5
5. Možnar Radim RG a ZŠ Prostějov 0 7 2 3 12
6. Nováková Jana ZŠ Dr. Horáka Prostějov 2 7 0 0 9

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Bezděková Lucie RG a ZŠ Prostějov 5 4 9 7 25
Účastníci
2. Kolář Radim ZŠ Dr. Horáka Prostějov 3 0 2 4 9

Okres Přerov

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Olivíková Gabriela GJŠ Přerov 9 8 10 10 37
2. Gocníková Eva GJŠ Přerov 10 9 6 10 35
3. Roh Marek ZŠ Trávník,Přerov 10 5 10 1 26
Úspěšní řešitelé
4.-5. Klváček Jan GJŠ Přerov 8 7 10 0 25
4.-5. Lévy Michal GJŠ Přerov 8 10 6 1 25
6. Vyvlečka Michal ZŠ Trávník,Přerov 8 7 8 1 24
7. Kordas Martin ZŠ Trávník,Přerov 9 7 6 1 23
8. Šebík Marek GJŠ Přerov 0 9 8 5,5 22,5
9.-10. Novák Antonín G Hranice 8 2 10 2 22
9.-10. Švéda Jan GJŠ Přerov 10 7 5 0 22
11.-12. Fojt Michal ZŠ Za Mlýnem, Přerov 8 7 4 2 21
11.-12. Kadlas Matyáš GJŠ Přerov 8 5 6 2 21
13. Sládečková Klára GJŠ Přerov 4 7 6 1 18
14. Berka Pavel GJŠ Přerov 5 7 2 2 16
15.-16. Holíková Barbora G Hranice 7 7 0 1 15
15.-16. Klíč Václav ZŠ Trávník,Přerov 8 7 0 0 15
Účastníci
17. Markulčeková Karolína ZŠ Trávník,Přerov 8 4 2 2 16
18. Kopecký Petr ZŠ Trávník,Přerov 7 4 3 1 15
19. Schovánková Kateřina G Lipník 9 4 0 1 14
20. Machala Jan GJŠ Přerov 5 6 0 2 13
21. Hluzín Filip ZŠ Trávník,Přerov 7 0 4 0 11
22. Kochan Martin G Lipník 6 0 2 1 9
23.-24. Hrbáček David ZŠ Trávník,Přerov 0 4 2 1 7
23.-24. Tesař Lukáš G Lipník 4 3 0 0 7
25. Křenek Jan G Lipník 4 1 0 0 5
26. Spáčil Martin ZŠ Svisle, Přerov 0 1 0 0 1
27. Štolfa Petr ZŠ Svisle, Přerov 1 0 0 0 1
28. Staš Marek ZŠ Svisle, Přerov 0 0 0 0 0

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Šimanská Denisa GJŠ Přerov 10 8 10 9,5 37,5
2. Pumprlová Kristýna GJŠ Přerov 9 10 8 9,5 36,5
3. Ajdaróv Michal ZŠ Trávník, Přerov 9 7 7 10 33
Úspěšní řešitelé
4. Pumprlová Ivana GJŠ Přerov 9 7 6 9 31
5.-6. Chmela Lukáš GJŠ Přerov 8 6 2 7 23
5.-6. Machalík Patrik GJŠ Přerov 6 7 6 4 23
7. Vyvážilová Kateřina GJŠ Přerov 6 2 6 4 18
8. Menšíková Gabriela ZŠ Svisle, Přerov 5 7 0 2 14
Účastníci
9. Navrátil Michal ZŠ Trávník, Přerov 3 4 5 4 16
10. Rytíř Jakub ZŠ Trávník, Přerov 3 4 6 2 15
11. Daněk Václav ZŠ a MŠ Hranická, Lipník 4 4 0 4 12
12. Novotný Michal GJŠ Přerov 3 2 2 4,5 11,5
13.-14. Bílek Adam ZŠ a MŠ Hranická, Lipník 5 2 0 4 11
13.-14. Zaoral Jaroslav ZŠ Za Mlýnem, Přerov 5 0 2 4 11
15.-16. Pospíšilová Michaela ZŠ Trávník, Přerov 1 0 5 2 8
15.-16. Vrbík Vojtěch ZŠ a MŠ Hranická, Lipník 3 1 0 4 8
17. Husárová Lenka ZŠ Svisle, Přerov 1 2 0 2,5 5,5
18. Chmelařová Dana ZŠ Trávník, Přerov 1 2 0 2 5
19. Mižičko Filip ZŠ Trávník, Přerov 0 1 1 2 4
20. Zimčík Michal ZŠ Za Mlýnem, Přerov 2 1 0 0 3

Okres Šumperk

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Machálková Pavla G Zábřeh, pracoviště Mohelnice 10 9 9 9 37
2. Rada Jakub G Zábřeh, pracoviště Mohelnice 10 7 4 7 28
3. Vohralíková Veronika G Zábřeh, pracoviště Mohelnice 10 4 5 1 20
Úspěšní řešitelé
4. Skrott Filip ZŠ Severovýchod, Zábřeh 9 7 2 0 18
Účastníci
5.-7. Mádr Radek G Zábřeh 5 1 3 0 9
5.-7. Malínková Michaela ZŠ Dr.E. Beneše, Šumperk 4 4 1 0 9
5.-7. Šamalík Jan ZŠ Dr.E. Beneše, Šumperk 4 1 2 2 9
8. Dominiková Veronika ZŠ Dr.E. Beneše, Šumperk 3 1 2 1 7
9. Hozák Jiří ZŠ Mlýnská, Mohelnice 3 0 0 1 4

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Neoral Aleš G Zábřeh, pracoviště Mohelnice 9 5 7 10 31
2. Valný Viktor G Zábřeh 8 10 6 5 29
3. Grund Lubomír G Zábřeh 6 10 3 6 25
Úspěšní řešitelé
4.-5. Horák Tomáš G Zábřeh, pracoviště Mohelnice 10 7 3 4 24
4.-5. Kratochvílová Alžběta G Zábřeh 3 7 6 8 24
6. Kubíček Radek ZŠ Loštice 8 2 2 9 21
7.-8. Kučera Tomáš ZŠ Mlýnská, Mohelnice 5 2 2 10 19
7.-8. Vařeka Milan G Zábřeh, pracoviště Mohelnice 7 6 1 5 19
Účastníci
9. Cahová Barbora G Zábřeh 6 4 3 4 17
10. Hýbl David ZŠ Úsov 7 1 2 1 11
11.-12. Hoplíček Štěpán ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 0 5 2 2 9
11.-12. Májek Adam ZŠ Mlýnská, Mohelnice 2 0 2 5 9
13.-14. Doubravová Laura ZŠ Dr.E. Beneše, Šumperk 1 3 2 2 8
13.-14. Jílková Barbora G Zábřeh 5 1 0 2 8
15. Czislinský Lukáš G Zábřeh, pracoviště Mohelnice 1 4 0 2 7
16. Trnková Monika ZŠ Dr.E. Beneše Šumperk 2 0 0 3 5
17. Ospálková Barbora ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 0 0 1 2 3
18. Kyselák Petr ZŠ Mlýnská, Mohelnice 0 0 0 2 2

 


JCMF