Výsledky okresních kol 50. ročníku FO v Olomouckém kraji (1. 4. 2009)

Jeseník  Olomouc  Prostějov  Přerov  Šumperk

Okres Jeseník

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E – pouze úspěšní řešitelé

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem
Vítězové
1. Koudela Matěj G Jeseník 27
2.–3. Bárta Petr G Jeseník 25
2.–3. Kurek Michal G Jeseník 25
Úspěšní řešitelé
4. Žerníčková Klára G Jeseník 24
5. Rýznarová Michaela G Jeseník 21

Kategorie F – pouze úspěšní řešitelé

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem
Vítězové
1. Kubyniyová Lenka G Jeseník 28

Okres Olomouc

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E – pouze úspěšní řešitelé

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Matějková Markéta G Olomouc, Hejčín 9 7 10 9 35
2. Doupal Jakub G Olomouc, Hejčín 10 4 7 6,5 27,5
3. Solovská Kateřina ZŠ Moravský Beroun 10 2 10 4,5 26,5
Úspěšní řešitelé
4. Mikeska Erik G Olomouc, Čajkovského 9 5 6 6 26
5. Kacr David ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 8 5 5 7 25
6.-8. Babica Václav G Olomouc, Hejčín 10 4 7 3,5 24,5
6.-8. Jurník Jakub ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 8 6 4 6,5 24,5
6.-8. Rychlý Zbyněk ZŠ Dub n. Moravou 7 2 8 7,5 24,5
9. Stejskal Tomáš ZŠ Litovel, Vítězná ul. 10 3 5 5,5 23,5
10. Petřík Adam ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 10 2 4 7 23
11. Lukas Radim ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 9 5 6 2,5 22,5
12.-13. Bláha Vladimír ZŠ Olomouc, Stupkova 9 4 5 4 22
12.-13. Fojtů Štěpán G Olomouc, Hejčín 7 3 7 5 22
14. Hošák Radim G Šternberk 7,5 4 3 7 21,5
15. Veselka Radek ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 7 3 7 3 20
16.-17. Plachý Jiří ZŠ Bohuňovice 8 3 0 5 16
16.-17. Valko David ZŠ Olomouc, Stupkova 7 3 1 5 16

Kategorie F – pouze úspěšní řešitelé

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1.-2. Kubica Jiří G Olomouc, Čajkovského 10 4 9 0 23
1.-2. Klička Vít ZŠ Olomouc, Tererovo nám. 8 5 9 1 23
3. Kozák David G Uničov 8 4 10 0,5 22,5
Úspěšní řešitelé
4. Homza Filip G Olomouc, Čajkovského 9 3 8 1 21
5. Sečkařová Petra G Olomouc, Hejčín 9 3 7 0 19
6. Smital Marek ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 8 1 8 1,5 18,5
7.-8. Navrátil Tomáš ZŠ Uničov, tř. Pionýrů 9 3 6 0 18
7.-8. Berková Kateřina ZŠ Šumvald 7 4 7 0 18
9. Kellnerová Dominika SG Olomouc 7 3 7 0 17
10.-11. Janoušek Vojtěch G Uničov 7 2 6 1 16
10.-11. Lachnit Tomáš G Olomouc, Hejčín 8 1 7 0 16
12. Cigánek Matouš G Uničov 4 3 8 0 15

Okres Prostějov

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Hanák Pavel CMG Prostějov 9 6 8 3 26
2. Češka Ondřej CMG Prostějov 9 7 7,5 0 23,5
3.–4. Bezděková Lucie RG a ZŠ Prostějov 8 8 5 0 21
3.–4. Kolář Radim ZŠ Dr. Horáka Prostějov 10 8 3 0 21

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Chmelař Martin CMG Prostějov 8 6 7 5,5 26,5
2. Dopita Kryštof GJW Prostějov 8 2 9 7 26
3. Velešík Marek GJW Prostějov 7 4 8 6 25
Úspěšní řešitelé
4. Hájek Luděk RG A ZŠ Prostějov 9 1 3 10 23
5. Pytela Martin GJW Prostějov 8 4 7 2 21
6. Tomeček Michal GJW Prostějov 7 1 7 2,5 17,5
7. Šteiglerová Iveta GJW Prostějov 8 0 0 6 14
Účastníci
8. Svatošová Kateřina GJW Prostějov 10 1 2 4 17
9. Dittmanová Dominika GJW Prostějov 8 2 2 2 14
10. Dědková Kristýna ZŠ Dr. Horáka Prostějov 5 3,5 1 1 10,5
11. Bláha Michal CMG Prostějov 7 0 2 0 9

Okres Přerov

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Ajdarów Michal ZŠ Trávník, Přerov 9 10 9 10 38
2. Chovanec Jiří G Lipník n. B. 9 4 10 5 28
3. Šimanská Denisa GJŠ Přerov 9 4 8 6 27
Úspěšní řešitelé
4. Nguyen Cong Vuong Kieu G Lipník n. B. 10 5 6 4 25
5. Vyvážilová Kateřina GJŠ Přerov 8 3,5 6 7 24,5
6. Doseděl Jakub ZŠ Želatovská, Přerov 8 3 8 5 24
7. Mižičko Filip ZŠ Trávník, Přerov 10 3 7 3 23
8.-11. Macečková Petra GJŠ Přerov 8 3 3 8 22
8.-11. Mlčák Jakub ZŠ Trávník, Přerov 10 5 4 3 22
8.-11. Navrátil Michael ZŠ Trávník, Přerov 8 5 6 3 22
8.-11. Rytíř Jakub ZŠ Trávník, Přerov 8 3 6 5 22
12.-14. Bílek Adam ZŠ a MŠ Hranická, Lipník n. Bečvou 9 2 6 4 21
12.-14. Dohnal Jakub ZŠ Svisle, Přerov 9 2 4 6 21
12.-14. Vinklárková Alexandra ZŠ Za Mlýnem, Přerov 9 2 6 4 21
15. Rozkošná Markéta ZŠ U Tenisu, Přerov 9 3 0 5 17
Účastníci
16. Boháčová Monika G Lipník n. B. 10 1 4 3 18
17. Daněk Václav ZŠ a MŠ Hranická, Lipník n.Bečvou 8 2 2 4 16
18. Zaoral Jaroslav ZŠ Za Mlýnem, Přerov 8 2 1 4 15
19. Najman Patrik ZŠ Za Mlýnem, Přerov 6 1 2 3,5 12,5

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Knob Lukáš G Kojetín 10 9 6 6 31
2. Studený Jan GJŠ Přerov 7 5 7 10 29
3. Tomešek Matěj GJŠ Přerov 9 3 6 10 28
Úspěšní řešitelé
4.-7. Assem Jakub G Lipník n. B. 9 3 2 10 24
4.-7. Havránková Sabina GJŠ Přerov 9 2 8 5 24
4.-7. Manh Nguyen Tien G Kojetín 9 2 6 7 24
4.-7. Soldánová Monika ZŠ Trávník, Přerov 8 3 7 6 24
8.-9. Gremlica Martin ZŠ Trávník, Přerov 9 1 6 7 23
8.-9. Žáková Veronika ZŠ a MŠ Hranická, Lipník n. Bečvou 9 3 1 10 23
10.-11. Beneš Jiří G Kojetín 10 0 9 3 22
10.-11. Sabadoš Tomáš GJŠ Přerov 10 3 0 9 22
12.-13. Macháček Marek GJŠ Přerov 9 0 6 5 20
12.-13. Pohanka Jan G Lipník n. B. 8 2 3 7 20
14. Kořínková Nikola GJŠ Přerov 9 3,5 6 0 18,5
15. Slovák David G Lipník n. B. 7 2 6 3 18
16.-17. Krumpoch Ondřej GJŠ Přerov 8 0 8 0 16
16.-17. Špeta Michal ZŠ Za Mlýnem, Přerov 9 2 0 5 16
Účastníci
18. Bednařík Josef GJŠ Přerov 9 0 3 4 16
19.-20. Klézl Luboš ZŠ Za Mlýnem, Přerov 8 0 2 4 14
19.-20. Kroupová Eva ZŠ Trávník, Přerov 8 2 2 2 14
21.-22. Bielak Martin G Lipník n. B. 8 2 3 0 13
21.-22. Mucková Lucie ZŠ Za Mlýnem, Přerov 8 2 0 3 13
23.-24. Možíšová Sabina ZŠ Trávník, Přerov 8 1 1 2 12
23.-24. Nop Dominik GJŠ Přerov 7 1 0 4 12
25. Sedlařík Ladislav G Kojetín 5 1 3 0 9
26. Horák Martin G Kojetín 8 0 0 0 8

Okres Šumperk

Kategorie E   Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Ú5 Ú6 Celkem
Vítězové
1.-2. Grund Lubomír G Zábřeh 10 10 6 8 34
1.-2. Neoral Aleš G. Zábřeh prac. Mohelnice 10 4 10 10 34
3. Vařeka Milan G. Zábřeh prac. Mohelnice 10 5 10 3 28
Úspěšní řešitelé
4. Kubíček Radek ZŠ Loštice 8 5 10 0 23
5.-6. Diblíková Kristýna ZŠ Mlýnská Mohelnice 5 6 5 5 21
5.-6. Maturová Eva ZŠ Vrchlického Šumperk 7 4 4 6 21
7. Valný Viktor G Zábřeh 1 7 5 7 20
8. Malý Martin ZŠ E. Beneše Šumperk 10 4 0 5 19
9. Kratochvílová Alžběta G Zábřeh 4 6 3 5 18
10.-14. Faltýnková Michaela ZŠ Mlýnská Mohelnice 4 5 3 5 17
10.-14. Hrdličková Adéla ZŠ Vrchlického Šumperk 6 5 0 6 17
10.-14. Hýbl David ZŠ Úsov 7 4 0 6 17
10.-14. Kučera Tomáš ZŠ Mlýnská Mohelnice 3 5 6 3 17
10.-14. Májek Adam ZŠ Mlýnská Mohelnice 9 3 0 5 17
15. Fojtlová Klára ZŠ Vrchlického Šumperk 3 5 0 8 16
Účastníci
16.-17. Botková Anna ZŠ E. Beneše Šumperk 10 4 0 1 15
16.-17. Cahová Barbora G Zábřeh 4 2 7 2 15
18. Fialová Gabriela ZŠ Mlýnská Mohelnice 4 6 2 2 14
19. Jílková Barbora G Zábřeh 4 3 3 1 11
20. Hrubá Lucie ZŠ E. Beneše Šumperk 5 0 2 0 7

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Ú5 Celkem
Vítězové
1. Horvát Petr G Zábřeh 10 5 10 6 31
2. Hamala Vojtěch G Zábřeh 10 4 6 6 26
3. Miketa Ondřej G Zábřeh prac. Mohelnice 10 5 6 4 25
Úspěšní řešitelé
4.-7. Durďáková Michaela ZŠ Staré Město 6 10 2 4 22
4.-7. Hrochová Lenka G Zábřeh prac. Mohelnice 7 7 6 2 22
4.-7. Málková Eliška G Zábřeh prac. Mohelnice 10 4 7 1 22
4.-7. Podlevský Andrej G Šumperk 6 2 6 8 22
8. Svobodová Jiřina G Šumperk 2 4 6 5 17
9. Kubíček Marek ZŠ Staré Město 1 9 5 1 16
10. Novosadová Kristýna ZŠ Staré Město 3 7 5 0 15
Účastníci
11. Brabcová Hana ZŠ Štíty 8 1 4 4 17
12. Schifferová Zuzana ZŠ Mlýnská Mohelnice 3 4,5 1 6 14
13.-15. Fajtová Alice G Zábřeh prac. Mohelnice 4 3 0 5 12
13.-15. Kočnar David ZŠ Štíty 4 0 4 4 12
13.-15. Špaček Michal ZŠ Štíty 6 0 4 2 12
16. Hrubý Jiří ZŠ E. Beneše Šumperk 4 0 5 2 11
17.-18. Linhart Jan ZŠ Loštice 2 3 3 1 9
17.-18. Skalíková Terezie G Zábřeh, prac. Mohelnice, 3 4 1 1 9
19.-20. Petřivalský Matěj ZŠ Vodní Mohelnice 3 0 5 0 8
19.-20. Rozman Milan ZŠ Vodní Mohelnice 2 0 6 0 8
21. Pěnkavová Tereza ZŠ Vodní Mohelnice 4 1 2 0 7
22.-24. Hudosová Kateřina ZŠ E. Beneše Šumperk 1 1 4 0 6
22.-24. Novotný Martin ZŠ Štíty 5 0 0 1 6
22.-24. Tan Trinh Ngoc ZŠ Vodní Mohelnice 3 3 0 0 6

 


JCMF