Výsledky okresních kol 51. ročníku FO v Olomouckém kraji (31. 3. 2010)

Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk

Jeseník

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem bodů
Vítězové
1. Kubinyiová Lenka G Jeseník 31
2. Jarný Vladimír G Jeseník 29
3. Cvek Martin G Jeseník 22
Účastníci
4. Dohnálková Adéla G Jeseník 12
5. Horáková Sabina G Jeseník 3

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem bodů
Vítězové
1. Kosinka Martin G Jeseník 25
2. Stejskal Jan G Jeseník 22
3. Potěšil Alexandr G Jeseník 17
Účastníci
4. Lysek Marek G Jeseník 10
5. Slováček Zbyněk G Jeseník 8
6. Maceček Petr G Jeseník 6
7. Tálský Jakub G Jeseník 2

Olomouc

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E – úspěšní řešitelé

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Kozák David G Uničov 10 3 10 3 26
2. Rudorfer Vojtěch G Olomouc-Hejčín 10 3 10 1 24
3.–4. Unzeitig Michal ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 8 5 10 0 23
3.–4. Šenk Patrik SG Olomouc 9 7 5 2 23
Úspěšní řešitelé
5. Klička Vít ZŠ Olomouc, Tererovo nám. 1 9 3 6 2 20
6. Kellnerová Dominika SG Olomouc 8 3 7 1 19
7.–8. Laitoch Petr G Olomouc-Hejčín 3 6 6 2 17
7.–8. Smital Marek ZŠ Pionýrů, Uničov 8 3 6 0 17
9. Kosová Petra G Šternberk 7 2 0 5 14

Kategorie F – úspěšní řešitelé

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Hájková Klára G Uničov 10 10 10 2 32
2. Pluskal Lubomír SG Olomouc 10 9 7 5 31
3. Hubáčková Tereza SG Olomouc 10 8 7 5 30
Úspěšní řešitelé
4.–5. Michalec Tomáš G Olomouc-Hejčín 8 8 7 5 28
4.–5. Opichal Tomáš G Šternberk 10 5 7 6 28
6.–7. Daniš Vojtěch G Olomouc-Hejčín 8 2 10 7 27
6.–7. Dostál František ZŠ Stupkova Olomouc 7 7 7 6 27
8.–9. Homzová Laura G Olomouc, Čajkovského 8 0 10 5 23
8.–9. Zeman Radovan G Uničov 9 1 9 4 23
10. Harlenderová Eva SG Olomouc 6 0 7 8 21
11.–12. Svobodová Hana G Olomouc-Hejčín 10 7 2 0 19
11.–12. Jedličková Kateřina ZŠ Litovel, Vítězná 1250 7 4 5 3 19
13.–14. Fadrný Jiří ZŠ nám. Svobody 3 Šternberk 7 0 7 3 17
13.–14. Švábová Kateřina G Uničov 7 0 7 3 17
15. Sirotin Maxim G Olomouc-Hejčín 7 1 7 1 16
16.–17. Bednář Rostislav ZŠ Pionýrů Uničov 8 0 6 1 15
16.–17. Jaroš Jan ZŠ Pionýrů Uničov 7 0 8 0 15

Do soutěže se celkem přihlásilo 43 žáků z 5 gymnázií a 7 základních škol: Gymnázium Hejčín, Slovanské gymnázium Olomouc, Gymnázium Olomouc Čajkovského, Gymnázium Šternberk, Gymnázium Uničov, ZŠ Dr. Hrubého 2 Šternberk, ZŠ Šumvald, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Litovel Vítězná 1250, ZŠ Olomouc Tererovo nám 1, ZŠ nám. Svobody 3 Šternberk, ZŠ Šumvald. Kategorie F (8. ročník) se zúčastnilo 25 žáků, kategorie E (9. ročník) 18 žáků. Žáci jednotlivých kategorií řešili úlohy zadané ústřední komisí FO; kategorie F řešila úlohy 1, 2, 3 a 4, kategorie E řešila úlohy 1, 4, 5 a 6.

V kategorii F bylo 17 úspěšných řešitelů, v kategorii E bylo 9 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie F je 68 %, kategorie E je 50 %.

Prostějov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Hájek Luděk RG a ZŠ Prostějov 6,5 10 10 6 32,5
2. Dopita Kryštof GJW Prostějov 4 10 7 6,5 27,5
3. Velešík Marek GJW Prostějov 3 8 9 5,5 25,5
Úspěšní řešitelé
4. Chmelař Martin CMG Prostějov 3,5 9 10 0 22,5
5. Lauda Štěpán CMG Prostějov 5,5 7 8 0 20,5
6. Pytela Martin GJW Prostějov 5,5 9 4,5 0 19
7. Bláha Michael CMG Prostějov 1,5 7 8 0 16,5
8. Dědková Kristýna ZŠ Dr. Horáka Prostějov 1 7 5 2 15
Účastníci
9. Frýbort Dominik CMG Prostějov 1,5 4 10 0 15,5
10. Michalec Pavel GJW Prostějov 4 2 1,5 2 9,5

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Šišma Jiří RG a ZŠ Prostějov 10 4 8 2 24
2. Ruban Jan CMG Prostějov 10 2 7 3 22
3. Kořínek Stanislav ZŠ Dr. Horáka Prostějov 7 5,5 7 0,5 20
Úspěšní řešitelé
4. Špičák Michal ZŠ Plumlov 7 0 7 2 16
5. Kořínek Radomír CMG Prostějov 2 8 5 0 15
Účastníci
6. Rozehnal Filip RG a ZŠ Prostějov 4 0 7 0 11
7.–8. Minařík Petr ZŠ Plumlov 10 0 0 0 10
7.–8. Moravec Martin RG a ZŠ Prostějov 4 0 5 1 10
9. Vlková Charlotte RG a ZŠ Prostějov 2 0 3 0,5 5,5
10. Soldán Martin ZŠ Plumlov 1 0 0 0 1

Přerov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Tomešek Matěj GJŠ Přerov 10 10 10 3 33
2. Studený Jan GJŠ Přerov 10 8 8 6 32
3. Knob Lukáš G Kojetín 9 10 10 2 31
Úspěšní řešitelé
4. Dostal Vojtěch GJŠ Přerov 6 2 5 9 22
5. Havránková Sabina GJŠ Přerov 10 3 2 6 21
6. Beneš Jiří G Kojetín 3 0 10 7 20
7. Gremlica Martin ZŠ Trávník, Přerov 9 1 7 1 18
8.–9. Slovák David G Lipník n.B. 6 2 8 1 17
8.–9. Šonský Jiří GJB Přerov 5 1 10 1 17
10. Kořínková Nikola GJŠ Přerov 5 1 6 4 16
Účastníci
11. Nop Dominik GJŠ Přerov 9 0 3 0 12
12.–13. Mojžíšová Sabina ZŠ Trávník, Přerov 10 0 0 1 11
12.–13. Soldánová Monika ZŠ Trávník, Přerov 7 1 0 3 11
14. Pohanka Jan G Lipník n.B. 4 0 3 1 8
15.–16. Bielak Martin G Lipník n.B. 2 1 3 0 6
15.–16. Fitz Jan GJB Přerov 3 0 3 0 6
17. Assem Jakub G Lipník n.B. 2 1 1 1 5

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Greisslerová Nela GJŠ Přerov 10 7 10 7 34
2. Kremel Tomáš GJŠ Přerov 10 10 10 2 32
3. Vincena Petr GJŠ Přerov 10 8 10 3 31
Úspěšní řešitelé
4. Mráz Kryštof GJŠ Přerov 8 7 10 3 28
5.–6. Dubovský Tomáš ZŠ Trávník Přerov 10 7 8 2 27
5.–6. Švejda Vítek GJŠ Přerov 9 7 10 1 27
7.–8. Dostál Pavel GJŠ Přerov 8 4 10 2 24
7.–8. Gallas Petr ZŠ Trávník Přerov 5 7 9 3 24
9.–11. Rychnovský Lukáš GJB Přerov 2 9 10 0 21
9.–11. Slavotínková Daniela G Lipník n.B. 9 3 9 0 21
9.–11. Zehnálková Martina GJŠ Přerov 10 2 8 1 21
12. Ngo The Vinh GJŠ Přerov 5 3 8 1 17
Účastníci
13. Sypěna Jan G Kojetín 5 3 7 1 16
14. Kratochvíla Jan ZŠ Trávník Přerov 7 4 3 1 15
15.–16. Vaculík Ondřej G Lipník n.B. 9 1 3 1 14
15.–16. Vrána Zdeněk GJB Přerov 2 0 10 2 14
17. Hadwiger Jiří GJŠ Přerov 2 1 9 1 13
18. Okál Michal G Kojetín 3 2 5 2 12
19. Růžička David ZŠ Trávník Přerov 6 4 0 0 10
20. Viliš Jindřich G Lipník n.B. 0 1 5 0 6
21.–22. Král Lukáš G Lipník n.B. 3 1 0 1 5
21.–22. Stoklásek David ZŠ Želatovská Přerov 2 0 3 0 5
23. Macigová Pavlína ZŠ Struhlovsko Hranice 0 0 2 0 2

Šumperk

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Ú5 Ú6 Celkem
Vítězové
1. Durďáková Michaela ZŠ a MŠ Staré Město 10 9 9   10   38
2. Horvát Petr G Zábřeh 10 6   8 10   34
3. Hamala Vojtěch G Zábřeh 10 7 10 5     32
Úspěšní řešitelé
4. Málková Eliška G Zábřeh, prac. Mohelnice 10   10 6 5   31
5. Hrochová Lenka G Zábřeh, prac. Mohelnice 10 1 10 8     29
6. Miketa Ondřej G Zábřeh, prac. Mohelnice 9 6     10 3 28
7. Sokl Antonín ZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 8 7     7 0 22
8. Rozman Milan ZŠ Mohelnice,Vodní   9 7   3 1 20
9. Bača Vladimír ZŠ Zábřeh, Boženy Němcové   0 7 2 10   19
10. Polcer Jan ZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 5 1     10 0 16
11. Schifferová Zuzana ZŠ Mohelnice, Mlýnská 7 5 2   1   15
Účastníci
12. Kučera Jan ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 1     6 0 8
13. Šmíd Milan ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 0     1 0 2
14. Bachorík Jakub ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 0   0   0 1

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Ú5 Ú6 Celkem
Vítězové
1. Seman Kryštof G Zábřeh 7 1 7   10   25
2. Burešová Marta ZŠ Staré Město 8 9 4 0     21
3. Mikula Jan G Šumperk 1 7 2 10   20
Úspěšní řešitelé
4.–5. Marek Jan ZŠ a MŠ Dubicko 6 1   2 10   19
4.–5. Hüblová Barbora ZŠ Mohelnice, Vodní 9 2 7   1   19
6. Šipka Tomáš ZŠ Mohelnice, Vodní 6 7 4   1   18,5
7.–8. Vepřková Markéta G Zábřeh 5 5 4   4   18
7.–8. Volf Michal G Šumperk 5   7   5 1 18
9. Drážný Jaroslav G Zábřeh 6 8 0 3   16,5
Účastníci
10. Horák Jan G Šumperk 9 1 2 2     14
11. Friedrich Robert ZŠ Staré Město 5 1 7 0     13
12. Tomanová Vendula ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 4 1 7 0     12
13.–14. Pechová Helena ZŠ Štíty, Školní 6 0 2   1   9
13.–14. Vyhnálek František G Šumperk     7 0 1 1 9
15. Juřička Michal ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 1 6   0   7,5
16. Tilcerová Gabriela ZŠ Mohelnice, Vodní 2 2   0 1   5
17.–18. Haasová Ilona ZŠ Štíty, Školní 2 0 2 0     4
17.–18. Haltmar Tomáš ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 2 0 2   0   4
19. Vepřková Eva ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 0 0   0   1

 


JCMF