Výsledky okresních kol 52. ročníku FO v Olomouckém kraji (30. 3. 2011)

Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk

Jeseník

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem bodů
Vítězové
1. Kosinka Martin G Jeseník 20
Účastníci
2. Stejskal Jan G Jeseník 13

Průměr 16,50, medián 16 bodů.

Školního kola se zúčastnilo 14 žáků, z toho byli 2 úspěšní řešitelé.

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem bodů
Vítězové
1. Tylová Hana G Jeseník 21
2. Doupovec Vojtěch G Jeseník 20
3. Rajský Vojtěch G Jeseník 19
Úspěšní řešitelé
4. Svoboda Kryštof G Jeseník 14
Účastníci
5. Kubíček Karel G Jeseník 12

Průměr: 17,20, medián 19 bodů.

Školního kola se zúčastnilo 7 žáků, z toho bylo 5 úspěšných řešitelů.

Olomouc

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E – úspěšní řešitelé

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. 19 Michalec Tomáš Gymnázium Olomouc, Hejčín 5 7 10 9 31
2. 3 Daniš Vojtěch Gymnázium Olomouc, Hejčín 9 4 10 7 30
3. 12 Homzová Laura Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 5 5 10 9 29
Úspěšní řešitelé
4.-5. 29 Harlenderová Eva Slovanské gymnázium Olomouc 8 3 10 6 27
4.-5. 26 Zárybnický Jakub Gymnázium Olomouc, Hejčín 4 4 10 9 27
6.-7. 33 Hubáčková Tereza Slovanské gymnázium Olomouc 2 5 10 7 24
6.-7. 30 Novotný Ondřej Slovanské gymnázium Olomouc 4 5 10 5 24
8.-10. 8 Hájek Jindřich Gymnázium Olomouc, Hejčín 4 5 10 4 23
8.-10. 32 Pluskal Lubomír Slovanské gymnázium Olomouc 4 5 8 6 23
8.-10. 25 Tříska Pavel Gymnázium Olomouc, Hejčín 3 4 10 6 23
11.-13. 9 Hájková Klára Gymnázium Uničov 0 6 10 5 21
11.-13. 31 Tlach Petr Slovanské gymnázium Olomouc 4 5 6 6 21
11.-13. 28 Zeman Radovan Gymnázium Uničov 3 5 6 7 21
14. 7 Grygar Jan ZŠ Dub nad Moravou 7 0 6 6 19
15. 5 Fadrný Jiří ZŠ Šternberk, nám. Svobody 3 0 8 4 5 17
16. 10 Hanych Eduard Gymnázium Olomouc, Hejčín 5 3 1 6 15
Účastníci
17.-18. 4     0 4 10 3 17
17.-18. 20     3 4 2 8 17
19. 6     2 4 2 8 16
20.-22. 11     0 2 9 3 14
20.-22. 15     0 4 1 9 14
20.-22. 21     2 4 0 8 14
23.-24. 1     0 2 1 8 11
23.-24. 24     0 3 0 8 11
25. 17     1 3 1 5 10
26. 14     3 3 0 2 8
27.-28. 13     0 3 0 4 7
27.-28. 16     0 2 0 5 7
29. 18     2 2 0 1 5
  Průměry: 2,76 3,93 5,41 6,03 18,14
  Mediány: 3 4 6 6 17

Kategorie F – úspěšní řešitelé

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. 19 Hubáček Karel Slovanské gymnázium Olomouc 5 6 10 10 31
2. 8 Kolář Josef ZŠ Litovel, Vítězná 1250 7 7 10 6 30
3.–4. 4 Charvot David Gymnázium Olomouc, Hejčín 5 7 10 6 28
3.–4. 21 Janka Marek Slovanské gymnázium Olomouc 10 0 10 8 28
Úspěšní řešitelé
5. 9 Kopecký Petr Gymnázium Olomouc, Hejčín 7 0 8 9 24
6. 20 Kubín Adam Slovanské gymnázium Olomouc 6 3 5 3 17
7. 1 Čepl Ondřej ZŠ Olomouc, Demlova 18 6 0 4 6 16
Účastníci
8. 13     6 1 1 5 13
9. 22     6 0 0 6 12
10.–11. 2     6 0 1 3 10
10.–11. 15     4 2 0 4 10
12.–13. 3     3 0 2 3 8
12.–13. 17     3 0 0 5 8
14. 5     1 0 0 6 7
15.–16. 10     1 0 2 3 6
15.–16. 18     2 0 1 3 6
17.–18. 6     1 0 0 3 4
17.–18. 7     0 0 0 4 4
19.–21. 11     1 0 0 1 2
19.–21. 12     2 0 0 0 2
19.–21. 14     1 0 0 1 2
  Průměry: 3,95 1,24 3,05 4,52 12,76
  Mediány: 4 0 1 4 10

Soutěže se účastnilo 50 žáků z 5 gymnázií a 6 základních škol:

  • Gymnázium Hejčín
  • Slovanské gymnázium Olomouc
  • Gymnázium Olomouc Čajkovského
  • Gymnázium Šternberk
  • Gymnázium Uničov
  • ZŠ Šumvald
  • ZŠ Pionýrů Uničov
  • ZŠ Litovel Vítězná 1250
  • ZŠ nám. Svobody 3 Šternberk
  • ZŠ + MŠ Demlova 18; Olomouc
  • ZŠ + MŠ Dub nad Moravou

Kategorie F (8. ročník) se zúčastnilo 21 žáků, kategorie E (9. ročník) 29 žáků.

V kategorii F bylo 7 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie F je 32% V kategorii E bylo 16 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie E je 48%.

Prostějov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Šišma Jiří RG a ZŠ Prostějov 6 6 0 10 22
2. Kořínek Stanislav ZŠ Dr. Horáka Prostějov 6 5 0 4 15
3. Valášková Dominika GJW Prostějov 1 7 0 6 14
Účastníci
4. Křepelka Jaroslav RG a ZŠ Prostějov 2 4 0 6 12
5. Moravec Martin RG a ZŠ Prostějov 1 6 1 1 9
6.–7. Holinka Lukáš ZŠ Olšany 0 2 0 6 8
6.–7. Somrová Denisa RG a ZŠ Prostějov 2 4 0 2 8
8. Rozehnal Filip RG a ZŠ Prostějov 0 5 0 1 6
    Průměry: 2,25 4,88 0,12 4,50 11,75
    Mediány: 2 5 0 5 10

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1.–2. Kováříková Anna RG a ZŠ Prostějov 9 2 10 7 28
1.–2. Vyroubal Alexandr RG a ZŠ Prostějov 0 10 8 10 28
3. Vymazal Tomáš RG a ZŠ Prostějov 7 8 4 7 26
Úspěšní řešitelé
4. Chalánková Anežka GJW Prostějov 5 1 5 10 21
5. Dostál Jiří ZŠ Plumlov 7 0 0 10 17
Účastníci
6. Tesárková Kamila RG a ZŠ Prostějov 2 1 0 10 13
7. Glavatchi Anton RG a ZŠ Prostějov 7 0 0 5 12
8. Rolenc Jiří ZŠ Plumlov 2 2 0 6 10
9. Zapletal Patrik GJW Prostějov 3 4 0 3 10
10. Bradáčová Lenka RG a ZŠ Prostějov 2 0 0 7 9
11.–12. Zeiner Adam ZŠ Olšany 0 1 0 5 6
11.–12. Zdráhalová Eva ZŠ Dr. Horáka Prostějov 0 0 0 6 6
    Průměry: 3,67 2,42 2,25 7,17 15,50
    Mediány: 2 1 0 7 12

Přerov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Greisslerová Nela GJŠ Přerov 10 8 10 10 38
2. Kremel Tomáš GJŠ Přerov 7 8 10 10 35
3. Vincena Petr GJŠ Přerov 7 6 10 10 33
Úspěšní řešitelé
4. Mráz Kryštof GJŠ Přerov 3 8 8 8 27
5. Rychnovský Lukáš GJB a SPgŠ Přerov 5 8 0 7 20
Účastníci
6. Stehlík Václav ZŠ Za mlýnem, Přerov 2 5 0 3 10
7. Tomiga Jáchym GJB a SPgŠ Přerov 0 7 0 0 7
8. Rytíř Martin ZŠ Za mlýnem, Přerov 2 2 0 0 4
    Průměry: 4,50 6,50 4,75 6,00 21,75
    Mediány: 4 8 4 8 24

Úlohy opravovali: Mgr. J. Železná, Mgr. J. Sedláková, Mgr. M. Lupačová, Mgr. Z. Krutil

Zpracovala: RNDr. D. Kaštilová

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Víšek Jakub GJŠ Přerov 7,5 10 10 9 36,5
2. Gocník Jan GJŠ Přerov 7 4 10 9 30
3. Poljak Marian GJŠ Přerov 7 2 9 10 28
Úspěšní řešitelé
4. Vrtěl Ondřej GJŠ Přerov 7 10 0 10 27
5. Andrlík Jiří GJŠ Přerov 5,5 1 10 9 25,5
6. Mildner Daniel Gymnázium Hranice 4 4 7 10 25
7. Vláčil Ondřej GJŠ Přerov 5 10 0 8 23
8. Jemelka Jiří ZŠ Za mlýnem, Přerov 8 4 0 10 22
9. Brožíková Monika ZŠ Za mlýnem, Přerov 3,5 2 7 6 18,5
10. Uhlíř Daniel ZŠ Za mlýnem, Přerov 5,5 1 0 9 15,5
Účastníci
11. Hrabina Jakub GJB a SPgŠ Přerov 5 1 0 7 13
12.-13. Koupil Michal GJŠ Přerov 3 0 0 7 10
12.-13. Rédr Martin GJB a SPgŠ, Přerov 1 1 0 8 10
14. Grepl Daniel ZŠ Za mlýnem, Přerov 4 0 0 4 8
15. Jedlička Aleš ZŠ Za mlýnem, Přerov 2 0 0 5 7
16. Švarc Jakub Gymnázium Lipník n. B. 0 1 0 5 6
    Průměry: 4,69 3,19 3,31 7,88 19,06
    Mediány: 5 2 0 8 20

Úlohy opravovali: Mgr. J. Železná, Mgr. J. Sedláková, Mgr. M. Lupačová, Mgr. Z. Krutil

Zpracovala: RNDr. D. Kaštilová

Šumperk

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1.–2. Dražný Jaroslav Gymnázium Zábřeh 9 6 10 10 35
1.–2. Marek Jan ZŠ a MŠ Dubicko 9 6 10 10 35
3.–4. Mikula Jan Gymnázium Šumperk 3 6 9 10 28
3.–4. Seman Kryštof Gymnázium Zábřeh 4 6 10 8 28
Úspěšní řešitelé
5. Caha Ondřej Gymnázium Zábřeh 4 3 10 10 27
6. Burešová Marta ZŠ Staré Město 0 5 8 10 23
7. Horáková Zuzana ZŠ Vodní, Mohelnice 6 4 0 9 19
8. Horák Jan Gymnázium Šumperk 2 9 0 7 18
9.-10. Friedrich Robert ZŠ Staré Město 1 5 0 10 16
9.-10. Volf Michal Gymnázium Šumperk 0 6 0 10 16
Účastníci
11. Šipka Tomáš ZŠ Vodní, Mohelnice 1 8 2 1 12
12. Arvaiová Monika ZŠ Vodní, Mohelnice 0 6 0 4,5 10,5
13. Pospíšilová Markéta ZŠ Vodní, Mohelnice 1 4 0 5 10
14.-16. Haltmar Tomáš ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 0 6 0 2,5 8,5
14.-16. Pechová Helena ZŠ Štíty 0 4 0 4,5 8,5
14.-16. Tomanová Vendula ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 0 5 0 3,5 8,5
17. Vymlátil Milan ZŠ Vodní, Mohelnice 0 5 0 1,5 6,5
18. Pavelka Jiří ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 0 4 0 1 5
19. Anděl Tomáš ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 0 4 0 0 4
20.-21. Hojgrová Diana ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 0 3 0 0 3
20.-21. Vacátko Lukáš ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 1 2 0 0 3
    Průměry: 1,95 5,10 2,81 5,60 15,45
    Mediány: 1 5 0 5 12

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem
Vítězové
1. Bílková Eva ZŠ Vodní, Mohelnice 7 6 1 8 22
2. Srdýnko Jan ZŠ Vodní, Mohelnice 4 7 1 8 20
3. Pospíšil Jan ZŠ Vodní, Mohelnice 7 1 0 10 18
Úspěšní řešitelé
4. Trnková Lucie ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 8 0 0 8 16
Účastníci
5.-6. Neumanová Kateřina ZŠ Vodní, Mohelnice 0 3 0 10 13
5.-6. Ulman Jaroslav ZŠ Úsov 5 0 0 8 13
7. Jílková Michaela ZŠ Postřelmov 5 0 0 7,5 12,5
8. Sojková Vendula ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 3 0 0 8 11
9. Skálová Tereza ZŠ Postřelmov 1 0 0 7 8
10. Pospíšilová Alexandra ZŠ Postřelmov 0 0 0 4 4
11. Turková Andrea ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 1 0 0 2 3
12. Bína František ZŠ Úsov 2 0 0 0 2
    Průměry: 3,58 1,42 0,17 6,71 11,88
    Mediány: 4 0 0 8 12

Místo konání: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, M. R. Štefánika 20, Šumperk

Opravovala okresní porota ve složení Mgr. Věra Hudečková, RNDr. Lenka Mádrová a Mgr. Martin Benda.

 


JCMF