Výsledky okresních kol 53. ročníku FO v Olomouckém kraji (28. 3. 2012)

Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk

Jeseník

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem %
Vítězové
1. Rajský Vojtěch G Jeseník 21 52,5%
2. Novotný Filip G Jeseník 20 50,0%
3. Straková Markéta G Jeseník 18 45,0%
Úspěšní řešitelé
4. Poustecký Viktor G Jeseník 15 37,5%
5. Zbořilová Lenka G Jeseník 14 35,0%
Účastníci
Vitoulová Eliška G Jeseník  
Straka Michal G Jeseník  
Dudycha Dominik G Jeseník  
Svoboda Kryštof G Jeseník  
Antošová Tereza G Jeseník  
Kabát Jan G Jeseník  
Bártová Kateřina G Jeseník  

Školního kola se zúčastnilo celkem 19 žáků.

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Celkem %
Vítězové
1. ŠTENCL David ZŠ Lipová Lázně 23 57,5%

Školního kola se zúčastnili celkem 3 žáci.

Olomouc

Kategorie E Kategorie F

Soutěže se účastnilo 50 žáků z 5 gymnázií a 10 základních škol: Gymnázium Olomouc Hejčín, Slovanské gymnázium Olomouc, Gymnázium Šternberk, Gymnázium Uničov, Gymnázium Litovel, ZŠ Šumvald, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Litovel, Vítězná 1250, ZŠ nám. Svobody 3 Šternberk, ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk, ZŠ Velký Újezd, ZŠ Zeyerova Olomouc, ZŠ Hlubočky, ZŠ Moravský Beroun, ZŠ + MŠ Demlova 18, Olomouc.

Kategorie F se zúčastnilo 20 žáků, kategorie E 23 žáků. V kategorii F bylo 14 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie F je 64 %, v kategorii E bylo 12 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie E je 36 %.

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Janka Marek Slovanské gymnázium, Olomouc 10 9 10 10 39 97,5%
2. Kolář Josef ZŠ Litovel, Vítězná 1250 10 10 10 7 37 92,5%
3. Hubáček Karel Slovanské gymnázium, Olomouc 9 9 5 7 30 75,0%
Úspěšní řešitelé
4. Zajíček Michal Gymnázium Litovel 10 10 2 8 30 75,0%
5. Fluger Jan Gymnázium Hejčín 4 9 6 7 26 65,0%
6.–7. Čepl Ondřej ZŠ a MŠ Demlova 18, Olomouc 10 9 3 3 25 62,5%
6.–7. Svobodová Leona ZŠ Moravský Beroun 4 9 6 6 25 62,5%
8. Čtvrtlíková Tereza Slovanské gymnázium, Olomouc 6 6 5 7 24 60,0%
9. Kopecký Petr Gymnázium Hejčín 5 4 8 5 22 55,0%
10.–11. Charvot David Gymnázium Hejčín 6 5 4 6 21 52,5%
10.–11. Šuba Marek Gymnázium Šternberk 3 9 6 3 21 52,5%
12. Fajglová Veronika ZŠ Zeyerova Olomouc 10 5 1 0 16 40,0%
Účastníci
13. Sedláček Jiří ZŠ Pionýrů Uničov 9 0 3 3 15 37,5%
14.–16. Hrubý Vítězslav ZŠ Zeyerova Olomouc 4 2 3 5 14 35,0%
14.–16. Musil Jan ZŠ Hlubočky 4 5 3 2 14 35,0%
14.–16. Vašková Barbora Gymnázium Šternberk 2 6 2 4 14 35,0%
17. Kubín Adam Slovanské gymnázium, Olomouc 5 1 2 4 12 30,0%
18. Kořenková Eliška ZŠ nám. Svobody 3, Šternberk 3 0 2 6 11 27,5%
19. Klejšmíd Daniel ZŠ Pionýrů Uničov 1 1 2 6 10 25,0%
20. Karger Tomáš ZŠ a MŠ Demlova 18, Olomouc 1 0 3 3 7 17,5%
21. Knoll Libor Gymnázium Hejčín 1 3 0 2 6 15,0%
22. Večeřa Tomáš ZŠ a MŠ Demlova 18, Olomouc 0 2 2 0 4 10,0%
23. Dočkal Tomáš Gymnázium Hejčín 0 0 0 0 0 0,0%
  Průměry: 5,1 5,0 3,8 4,5 18,4 46,0%
  Mediány: 4 5 3 5 16 40%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Lounová Hana Gymnázium Hejčín 8 10 10 8 36 90,0%
2. Maleňáková Alžběta Slovanské gymnázium, Olomouc 9 7 5 7 28 70,0%
3. Suchá Lucie Gymnázium Uničov 8 4 10 4 26 65,0%
Úspěšní řešitelé
4. Šváb Martin Gymnázium Hejčín 7 5 7 2 21 52,5%
5. Andrýsková Alžběta Gymnázium Hejčín 6 5 7 2 20 50,0%
6.–8. Kupka Jonáš Gymnázium Hejčín 5 5 5 4 19 47,5%
6.–8. Ospálková Markéta ZŠ Šumvald 3 5 8 3 19 47,5%
6.–8. Slouka Radovan Slovanské gymnázium, Olomouc 4 3 6 6 19 47,5%
9.–11. Balcárková Andrea Gymnázium Uničov 8 5 3 2 18 45,0%
9.–11. Bazala Daniel ZŠ Litovel, Vítězná 1250 6 5 5 2 18 45,0%
9.–11. Kolář David ZŠ Velký Újezd 5 4 7 2 18 45,0%
12.–14. Hlaváček Patrik ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 2 8 2 17 42,5%
12.–14. Knopp Lubomír ZŠ nám. Svobody 3, Šternberk 4 5 6 2 17 42,5%
12.–14. Unzeitig Matěj Gymnázium Uničov 8 6 0 3 17 42,5%
Účastníci
15.–16. Chlebníčková Hana ZŠ Šumvald 4 3 2 2 11 27,5%
15.–16. Mihaličková Simona ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 2 7 0 11 27,5%
17. Polášková Lucie ZŠ Pionýrů Uničov 2 7 1 0 10 25,0%
18.–19. Kráčmar Jiří ZŠ Litovel, Vítězná 1250 2 4 0 3 9 22,5%
18.–19. Šustová Kristýna ZŠ Pionýrů Uničov 5 2 2 0 9 22,5%
20. Novák Štěpán Gymnázium Šternberk 4 1 1 2 8 20,0%
Průměry: 5,2 4,5 5,0 2,8 17,6 43,9%
    Mediány: 5 5 6 2 18 28%

Prostějov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. KOVÁŘÍKOVÁ Anna RG a ZŠ Prostějov 9 9 7 5 30 75,0%
2. VYMAZAL Tomáš RG a ZŠ Prostějov 10 9 4 5 28 70,0%
3. VYROUBAL Alexandr RG a ZŠ Prostějov 10 9 5 3 27 67,5%
Úspěšní řešitelé
4. DOSTÁL Jiří ZŠ Plumlov 5,5 9 7 4 25,5 63,7%
    Průměry: 8,6 9,0 5,8 4,2 27,6 69,1%
    Mediány: 10 9 6 4 28 69%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. ŠTENCL David GJW Prostějov 8 4 10 0 22 55,0%
2. SURMA David GJW Prostějov 6 5 8 2 21 52,5%
3. VÝMOLA Libor GJW Prostějov 5 7 8 0 20 50,0%
Úspěšní řešitelé
4. KOŘÍNEK Tomáš RG a ZŠ Prostějov 4 7 2 7 20 50,0%
5. ZÁMEČNÍK Jan GJW Prostějov 6 1,5 8 1 16,5 41,2%
Účastníci
6. SCHLATTAUEROVÁ Tereza ZŠ Dr. Horáka Prostějov 1 2 8 1 12 30,0%
7. RADVANSKÝ Martin ZŠ Kostelec na Hané 2 5 1 0 8 20,0%
8. PEKAŘOVÁ Klára GJW Prostějov 2 2,5 0 2 6,5 16,2%
    Průměry: 4,2 4,2 5,6 1,6 15,8 39,4%
    Mediány: 4 4 8 1 18 46%

Přerov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Poljak Marian Gymnázium J. Škody, Přerov 8,5 8 9 10 35,5 88,8%
2. Gocník Jan Gymnázium J. Škody, Přerov 8 6 9 8,5 31,5 78,8%
3. Jemelka Jiří ZŠ Za mlýnem, Přerov 7 7 6 6 26 65,0%
Úspěšní řešitelé
4. Andrlík Jiří Gymnázium J. Škody, Přerov 6 7 4 7 24 60,0%
5. Janková Anna Gymnázium J. Škody, Přerov 5 4,5 4 8,5 22 55,0%
6.–7. Stiskálek Richard Gymnázium J. Škody, Přerov 5,5 5 5 6 21,5 53,8%
6.–7. Víšek Jakub Gymnázium J. Škody, Přerov 7 4,5 6 4 21,5 53,8%
8. Uhlíř Daniel ZŠ Za mlýnem, Přerov 6 3 6 4,5 19,5 48,8%
9.–10. Koupil Michal Gymnázium J. Škody, Přerov 8 4 0 5 17 42,5%
9.–10. Vláčil Ondřej Gymnázium J. Škody, Přerov 5 2,5 0 9,5 17 42,5%
11. Valenta Jakub Gymnázium J. Škody, Přerov 7 5 0 3,5 15,5 38,8%
12. Gall Richard ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 6 5,5 3 0 14,5 36,2%
Účastníci
13. Bár Filip ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 4 5 1 2,5 12,5 31,2%
14. Mrázek Tomáš ZŠ Trávník, Přerov 5,5 2,5 0 2,5 10,5 26,2%
    Průměry: 6,3 5,0 3,8 5,5 20,6 51,5%
    Mediány: 6 5 4 6 20 51%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Bagárová Michaela Gymnázium J. Škody, Přerov 6,5 6 8 5 25,5 63,7%
2. Macáková Michaela Gymnázium J. Škody, Přerov 7 4 9 2 22 55,0%
3. Skopal Michal ZŠ Trávník, Přerov 2 5,5 5 4 16,5 41,2%
Úspěšní řešitelé
4. Bujnochová Petra Gymnázium J. Škody, Přerov 8,5 6,5 1 0 16 40,0%
5. Špalková Tereza Gymnázium J. Škody, Přerov 8 2 5 0 15 37,5%
Účastníci
6. Vozák Lukáš ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 6,5 6 0 1 13,5 33,8%
7. Tencer Vlastimil ZŠ Za mlýnem, Přerov 3 3,5 0 5 11,5 28,7%
8. Juříček Martin ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 6,5 2 0 1 9,5 23,8%
9. Bujnochová Alena ZŠ Velká Dlážka, Přerov 3 5,5 0 0 8,5 21,2%
10. Špačková Anna Gymnázium J. Škody, Přerov 2,5 4,5 0 1 8 20,0%
11. Souček Martin ZŠ Za mlýnem, Přerov 4,5 2,5 0 0 7 17,5%
12. Rozsívalová Nicole Gymnázium J. Škody, Přerov 4 0 0 0 4 10,0%
13. Ďatelová Karolína ZŠ a MŠ Troubky 2,5 0 0 1 3,5 8,8%
    Průměry: 5,0 3,7 2,2 1,5 12,3 30,9%
    Mediány: 4 4 0 1 12 29%

Šumperk

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Pospíšil Jan ZŠ Mohelnice, Vodní 27 10 9 6 5 30 75,0%
2. Neumannová Kateřina ZŠ Mohelnice, Vodní 27 8 10 2 5 25 62,5%
3. Bílková Eva ZŠ Mohelnice, Vodní 27 4,5 2 5 9 20,5 51,2%
Účastníci
4. Srdýnko Jan ZŠ Mohelnice, Vodní 27 4,5 3 2 3 12,5 31,2%
5. Ulman Jaroslav ZŠ a MŠ Úsov 8 0 0 4 12 30,0%
6. Burianová Kateřina ZŠ Šumperk, 8. května 63 4,5 0 1 3 8,5 21,2%
7. Zádrapová Klára ZŠ Šumperk, 8. května 63 1 2 0 1 4 10,0%
8. Mondeková Hana ZŠ Šumperk, 8. května 63 0,5 1 0 1 2,5 6,2%
    Průměry: 5,1 3,4 2,0 3,9 14,4 35,9%
    Mediány: 4 2 2 4 12 31%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Horáček Martin ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 10 10 4 5 29 72,5%
2. Franta Tomáš G Šumperk 4 3,5 9 5 21,5 53,8%
3. Válek Vladislav G Šumperk 6 10 0 5 21 52,5%
Úspěšní řešitelé
4. Horčičková Tereza ZŠ Mohelnice, Vodní 27 5 10 4 1 20 50,0%
5. Kukrle Daniel ZŠ Mohelnice, Vodní 27 7 8 2 1 18 45,0%
6. Janáček Patrik ZŠ Mohelnice, Vodní 27 9 8 0 0 17 42,5%
Účastníci
7. Kurfürstová Jana G Šumperk 3,5 4,5 8 2 18 45,0%
8. Hamala Matěj G Zábřeh 9 4,5 0 1 14,5 36,2%
9. Fajtová Marcela ZŠ Mohelnice, Vodní 27 2 8 3 1 14 35,0%
10. Urban Martin ZŠ Šumperk, 8. května 63 4,5 1 8 0 13,5 33,8%
11. Maňáková Tamara G Šumperk 3 4,5 2 0 9,5 23,8%
12.–13. Kašparová Kristýna ZŠ Šumperk, 8. května 63 4 4 0 1 9 22,5%
12.–13. Opluštilová Anna G Šumperk 3 2 3 1 9 22,5%
14.–15. Hajšman Dominik ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 4 4 0 0 8 20,0%
14.–15. Žlebek Jan ZŠ Mohelnice, Vodní 27 3,5 3,5 1 0 8 20,0%
16. Pchálek Jiří G Zábřeh 2,5 2 1 0 5,5 13,8%
17. Vaníčková Lenka ZŠ a MŠ Staré Město 0 3 2 0 5 12,5%
18. Dopitová Eva ZŠ a MŠ Úsov 0 4 0 0 4 10,0%
19. Klosová Martina ZŠ a MŠ Úsov 0 0,5 3 0 3,5 8,8%
    Průměry: 4,2 5,0 2,6 1,2 13,1 32,6%
    Mediány: 4 4 2 1 14 34%

 


JCMF