Výsledky okresních kol 54. ročníku FO v Olomouckém kraji (26. 3. 2013)

Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk

Modifikované body (MB) slouží jako pomocné kritérium ke stanovení jednoznačného pořadí při rovnosti bodů (viz rozhodnutí ÚKFO, které je závazné pro krajská kola a kolo celostátní).

Jeseník

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Počet účastníků školního kola: 13

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Chasák Roman ZŠ a MŠ J. Schrotha Lipová-Lázně 7 9 5 10 31 77,5%
2. Procházka Tomáš Gymnázium Jeseník 6 9 2 10 27 67,5%
Účastníci
3. Kalina Viktor Gymnázium Jeseník         6 15,0%
4. Martinek Richard Gymnázium Jeseník         3 7,5%
      Průměry: 16,8 41,9%
      Mediány: 16 41%

Kategorie F

Počet účastníků školního kola: 17

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Zbořilová Silvie Gymnázium Jeseník 7 4 9 10 30 75,0%
2. Vondrušková Ivana Gymnázium Jeseník 7 10 9 2 28 70,0%
Účastníci
3. Umlauf Richard ZŠ a MŠ J. Schrotha Lipová-Lázně       10 25,0%
4. Gaydicza Marek ZŠ a MŠ J. Schrotha Lipová-Lázně       5 12,5%
5. Pospíšilová Evelína ZŠ Česká Ves         4 10%
6. Havelková Adéla ZŠ Česká Ves         0 0,0%
      Průměry: 12,8 32,1%
      Mediány: 8 19%

Olomouc

Kategorie E Kategorie F

Soutěže se účastnilo 41 žáků z 5 gymnázií a 8 základních škol:
  • Gymnázium Olomouc-Hejčín
  • Slovanské gymnázium Olomouc
  • Gymnázium Šternberk
  • Gymnázium Uničov
  • Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
  • ZŠ Šumvald
  • ZŠ Pionýrů Uničov
  • ZŠ Litovel, Vítězná 1250
  • ZŠ nám. Svobody 3 Šternberk
  • ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
  • ZŠ a MŠ Velký Újezd
  • ZŠ Olomouc, Zeyerova ul.
  • ZŠ a MŠ Demlova 18, Olomouc

Kategorie E

Pořadí Č. Příjmení a jméno Škola E1 E2 E3 E4 celkem %
Vítězové
1. 5 Lounová Hana Gymnázium Olomouc-Hejčín 10 10 10 10 40 100,0%
1. 11 Maleňáková Alžběta Slovanské gymnázium Olomouc 10 10 10 10 40 100,0%
3. 3 Bazala Daniel ZŠ Litovel, Vítězná 1250 8 10 8 9 35 87,5%
3. 10 Kolář David ZŠ a MŠ Velký Újezd 7 10 8 10 35 87,5%
Úspěšní řešitelé
5. 15 Andrýsková Alžběta Gymnázium Olomouc - Hejčín 10 10 5 8 33 82,5%
6. 2 Andrýsek Václav Slovanské gymnázium Olomouc 10 9 3 10 32 80,0%
6. 7 Malý Jan Gymnázium Olomouc - Hejčín 7 10 5 10 32 80,0%
6. 18 Suchá Lucie Gymnázium Uničov 10 10 2 10 32 80,0%
9. 16 Poštulka Tomáš ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 7 9 5 10 31 77,5%
10. 6 Hlaváček Patrik ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 5 9 4 10 28 70,0%
10. 12 Kanta Martin ZŠ Litovel, Vítězná 1250 4 9 5 10 28 70,0%
10. 20 Šustová Kristýna ZŠ Pionýrů, Uničov 7 9 5 7 28 70,0%
13. 1 Polášková Lucie ZŠ Pionýrů, Uničov 7 9 4 7 27 67,5%
14. 8 Janštová Lucie ZŠ a MŠ Demlova Olomouc 7 6 5 7 25 62,5%
15. 9 Knopp Lubomír ZŠ nám. Svobody 3, Šternberk 5 4 5 10 24 60,0%
15. 17 Slouka Radovan Slovanské gymnázium Olomouc 8 10 0 6 24 60,0%
17. 19 Šindler František ZŠ nám. Svobody 3, Šternberk 5 7 3 8 23 57,5%
18. 4 Drška Jan Gymnázium Šternberk 3 8 5 4 20 50,0%
Účastníci
  14 5 8 0 0 13 32,5%
  13 3 5 3 0 11 27,5%
  21     7 1 0 3 11 27,5%
      Průměry: 6,9 8,2 4,5 7,6 27,2 68,1%
      Mediány: 7 9 5 9 28 70%

Kategorie F

Pořadí Č. Příjmení a jméno Škola F1 F2 F3 F4 Celkem %
Vítězové
1. 17 Repčík Martin Gymnázium Olomouc - Hejčín 6 10 10 9 35 87,5%
2. 8 Hrabal Miroslav Gymnázium Olomouc - Hejčín 8 9 9 6 32 80,0%
3. 15 Schuster Svatoslav Gymnázium Uničov 10 6 8 3 27 67,5%
Úspěšní řešitelé
4. 10 Opichalová Klára Gymnázium Uničov 5 6 4 8 23 57,5%
4. 11 Paseka Jakub ZŠ Olomouc, Zeyerova ul. 8 5 8 2 23 57,5%
6. 20 Švéda Pavel Gymnázium Uničov 9 4 6 3 22 55,0%
7. 6 Kaše Jakub Slovanské gymnázium Olomouc 7 4 6 3 20 50,0%
8. 14 Poštolková Petra Slovanské gymnázium Olomouc 6 6 5 2 19 47,5%
8. 18 Uhlíř Jakub Slovanské gymnázium Olomouc 4 8 5 2 19 47,5%
10. 9 Němec Patrik ZŠ Pionýrů, Uničov 3 5 8 2 18 45,0%
10. 12 Hradil Jiří Gymnázium Olomouc - Hejčín 5 6 5 2 18 45,0%
10. 19 Vetešník Vojtěch Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 3 5 9 1 18 45,0%
Účastníci
  5     8 3 2 0 13 32,5%
  16 1 5 3 4 13 32,5%
  3 6 4 0 2 12 30,0%
  13 5 4 1 2 12 30,0%
  7 2 5 2 2 11 27,5%
  2     2 5 1 1 9 22,5%
  4 1 3 1 2 7 17,5%
  1 0 1 1 2 4 10,0%
      Průměry: 5,0 5,2 4,7 2,9 17,8 44,4%
      Mediány: 5 5 5 2 18 45%

Prostějov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Klukáček Jakub RG a ZŠ města Prostějova 10 9 8 10 37 92,5% 135
2. Surma David G Jiřího Wolkera Prostějov 8 10 8 10 36 90,0% 128
3. Salaj Otakar RG a ZŠ města Prostějova 6 10 9 2 27 67,5% 100
Úspěšní řešitelé
4. Kořínek Tomáš RG a ZŠ města Prostějova 9 8 0 10 27 67,5% 78
5. Štencl David G Jiřího Wolkera Prostějov 4 8 3 10 25 62,5% 77
6. Výmola Libor G Jiřího Wolkera Prostějov 5 9 1 9 24 60,0% 66
7. Zajíček Matouš RG a ZŠ města Prostějova 4 7 0 10 21 52,5% 56
Účastníci
8. Zámečník Jan G Jiřího Wolkera Prostějov 3 10 2 0 15 37,5% 36
9. Schlattauerová Tereza ZŠ Prostějov,ul. Dr. Horáka 4 9 1 0 14 35,0% 33
    Průměry: 5,9 8,9 3,6 6,8 25,1 62,8%
    Mediány: 5 9 2 10 25 62%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Chupáň Tomáš RG a ZŠ města Prostějova 5 10 5 8 28 70,0% 158
2. Konečný Václav RG a ZŠ města Prostějova 1 5 9 2 17 42,5% 93
Účastníci
3. Zajíček Tomáš RG a ZŠ města Prostějova 1 3 3 4 11 27,5% 62
4. Vysloužil Tomáš ZŠ Plumlov 2 5 0 2 9 22,5% 49
    Průměry: 2,2 5,8 4,2 4,0 16,2 40,6%
    Mediány: 2 5 4 3 14 35%

Přerov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Název školy 1. př 2. př 3. př. 4. př. Celkem %
Vítězové
1. Šuta Jan GJŠ Přerov 10 10 2 10 32 80,0%
2. Křenek Martin Gymnázium Hranice 7 10 4 10 31 77,5%
3. Bujnochová Petra GJŠ Přerov 10 8 3 9 30 75,0%
Úspěšní řešitelé
4. Minařík Jakub GJŠ Přerov 6,5 10 3 10 29,5 73,8%
5. Bágarová Michaela GJŠ Přerov 7 7 4 10 28 70,0%
6. Skopal Michal ZŠ Trávník, Přerov 4 8 4 8,5 24,5 61,3%
7. Macáková Michaela GJŠ Přerov 6 3 4 10 23 57,5%
8. Calábek Aleš GJŠ Přerov 9 9 0 0 18 45,0%
Účastníci
9. Příleský Lukáš Gymnázium Hranice 2 5 0 2 9 22,5%
10. Souček Martin ZŠ Za mlýnem, Přerov 3 2 0 0 5 12,5%
11.–13. Jurda Dominik ZŠ Za mlýnem, Přerov 0 0 0 2 2 5,0%
11.–13. Obrtelová Barbora GJB a SPgŠ, Přerov 0 1 1 0 2 5,0%
11.–13. Šulová Monika ZŠ Svisle, Přerov 0 2 0 0 2 5,0%
14.–16. Bouchal Jiří GJB a SPgŠ, Přerov 0 0 0 0 0 0,0%
14.–16. Obst Patrik GJB a SPgŠ, Přerov 0 0 0 0 0 0,0%
14.–16. Rozsívalová Nicole GJB a SPgŠ, Přerov 0 0 0 0 0 0,0%
    Průměry: 4,0 4,7 1,6 4,5 14,8 36,9%
    Mediány: 4 4 0 2 14 34%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Název školy 1. př 2. př 3. př. 4. př. Celkem %
Vítězové
1. Chytilová Denisa GJŠ Přerov 9 10 10 10 39 97,5%
2. Klvaňa Martin Gymnázium Hranice 9 10 9 10 38 95,0%
3. Vellechová Karolína GJŠ Přerov 9 10 10 7,5 36,5 91,2%
Úspěšní řešitelé
4. Dostalíková Julie GJŠ Přerov 9 10 8 9 36 90,0%
5. Šaroch Cyril Gymnázium Hranice 7 5 9 6 27 67,5%
6. Hanák Jiří GJŠ Přerov 7 6 6 4 23 57,5%
7. Churý Šimon GJŠ Přerov 5 6 8 2 21 52,5%
8. Šimíčková Klára GJB a SPgŠ, Přerov 5 6 5 1 17 42,5%
Účastníci
9. Klvaňa Václav GJŠ Přerov 4 5 2 2 13 32,5%
10. Gala Viktor GJŠ Přerov 3 4 2 2 11 27,5%
11. Horáková Klára GJB a SPgŠ, Přerov 5 4 0 1 10 25,0%
12. Jurečková Daniela GJB a SPgŠ, Přerov 4 3 0 1 8 20,0%
13.–14. Nováková Sofie Ester GJB a SPgŠ, Přerov 1 1 0 1 3 7,5%
13.–14. Němečková Klára GJB a SPgŠ, Přerov 0 1 1 1 3 7,5%
    Průměry: 5,5 5,8 5,0 4,1 20,4 51,0%
    Mediány: 5 6 6 2 19 48%

Šumperk

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Počet účastníků ve školním kole: 37

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Adresa školy (město,ulice + ČP, PSČ) Př.1 Př.2 Př.3 Př. 4 Celkem %
Vítězové
1. Lukáš Doležel Gymnázium Šumperk Masarykovo nám. 8, Šumperk, 787 58 10 10 9 10 39 97,5%
2. Tomáš Franta Gymnázium Šumperk Masarykovo nám. 8, Šumperk, 787 58 10 10 5 9 34 85,0%
3.–4. Daniel Kukrle ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 10 9 3 10 32 80,0%
3.–4. Martin Horáček ZŠ Šumperk Dr. E. Beneše 1, Šumperk, 787 01 4 10 8 10 32 80,0%
Úspěšní řešitelé
5.–7. Matěj Hamala Gymnázium Zábřeh Nám. Osvobození 20, Zábřeh, 789 01 10 10 0 10 30 75,0%
5.–7. Natálie Mlčůchová Gymnázium Zábřeh Nám. Osvobození 20, Zábřeh, 789 01 3 9 8 10 30 75,0%
5.–7. Václav Jílek ZŠ Šumperk 8. Května 63, Šumperk,78701 7 10 5 8 30 75,0%
8. Eliška Foltasová Gymnázium Šumperk Masarykovo nám. 8, Šumperk, 787 58 10 4 8 6 28 70,0%
9.–11. Daniela Balcárková Gymnázium Zábřeh Nám. Osvobození 20, Zábřeh, 789 01 7 7 3 10 27 67,5%
9.–11. Martin Kočka ZŠ a MŠ Úsov Školní 187, Úsov, 789 73 10 2 5 10 27 67,5%
9.–11. Patrik Janáček ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 2 10 3 10 25 62,5%
12. Marcela Fastová ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 6 3 5 10 24 60,0%
13. Jan Žlebek ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 8 5 0 10 23 57,5%
14.–15. Ferdinand Dvořák ZŠ Šumperk 8. Května 63, Šumperk,78701 7 2 3 10 22 55,0%
14.–15. Dominik Hajšman ZŠ Šumperk Dr. E. Beneše 1, Šumperk, 787 01 3 4 5 10 22 55,0%
16. Marie Vonzino ZŠ Šumperk Šumavská 21, Šumperk, 787 01 3 10 0 8 21 52,5%
Účastníci
17. Vladislav Válek Gymnázium Šumperk Masarykovo nám. 8, Šumperk, 787 58 3 4 3 10 20 50,0%
18. Jan Novotný ZŠ Šumperk 8. Května 63, Šumperk,78701 3 10 0 4 17 42,5%
19.–20. Štěpán Moravec ZŠ Šumperk 8. Května 63, Šumperk,78701 3 8 0 2 13 32,5%
19.–20. Vojtěch Halenka ZŠ Šumperk 8. Května 63, Šumperk,78701 2 2 0 9 13 32,5%
    Průměry: 6,0 7,0 3,6 8,8 25,4 63,6%
    Mediány: 6 8 3 10 26 65%

Kategorie F

Počet účastníků ve školním kole: 34

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Adresa školy (město,ulice + ČP, PSČ) Př.1 Př.2 Př.3 Př.4 Celkem %
Vítězové
1. Hong Long Nguyen Gymnázïum Zábřeh Nám. Osvobození 20, Zábřeh, 789 01 10 3 10 10 33 82,5%
2. Jan Jedelský Gymnázïum Zábřeh Nám. Osvobození 20, Zábřeh, 789 01 10 5 10 7 32 80,0%
3.–4. Ivo Chládek Gymnázïum Zábřeh Nám. Osvobození 20, Zábřeh, 789 01 2 10 7 10 29 72,5%
3.–4. Julia Jeřábková ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 8 10 7 4 29 72,5%
Úspěšní řešitelé
5. Zuzana Štanclová Gymnázïum Zábřeh Nám. Osvobození 20, Zábřeh, 789 01 0 4 10 10 24 60,0%
6.–7. Veronika Linhartová ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 8 10 4 1 23 57,5%
6.–7. Viktor Holý ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 8 7 7 1 23 57,5%
8. Jan Skácel ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 1 7 7 1 16 40,0%
9. Daniel Skopal ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 8 6 0 0 14 35,0%
Účastníci
10. Tereza Hňoupková ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice, 789 85 2 10 3 1 16 40,0%
    Průměry: 5,7 7,2 6,5 4,5 23,9 59,7%
    Mediány: 8 7 7 2 24 59%

 


JCMF