Výsledky okresních kol 56. ročníku FO v Olomouckém kraji (26. 3. 2015)

Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk

Jeseník

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Školního kola se zúčastnili 2 žáci.

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové (a úspěšní řešitelé)
1. Nosek Matěj G Jeseník 9 1 10 7 27 68%

Kategorie F

Školního kola se zúčastnilo 20 žáků.

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové (a úspěšní řešitelé)
1. Šimíková Marta G Jeseník 4 10 0 6 20 50%
2. Starý Vojtěch G Jeseník 0 9 2 6 17 43%

Olomouc

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. E8 Jelínek Jindřich ZŠ Hálkova Olomouc 10 10 10 7 37 92%
2. E3 Bermell Marco SG Olomouc 10 7 7 10 34 85%
3. E18 Zatloukal Martin SG Olomouc 10 0 10 10 30 75%
Úspěšní řešitelé
4. E1 Bartková Nikola G Olomouc – Hejčín 8 2 8 7 25 62%
5. E13 Lamla František SG Olomouc 9 0 8 7 24 60%
5. E15 Pařenica Martin G Olomouc – Hejčín 10 0 9 5 24 60%
7. E9 Souček Josef ZŠ Štěpánov 8 0 10 5 23 57%
8. E7 Ivanova Martina ZŠ Litovel, Vítězná 10 0 4 7 21 52%
8. E10 Kadlec Tomáš SG Olomouc 9 3 4 5 21 52%
8. E16 Staník Daniel ZŠ Uničov, Pionýrů 686 7 0 9 5 21 52%
Účastníci
E6     10 2 3 2 17 42%
E2     10 0 4 2 16 40%
E12     9 0 3 4 16 40%
E14     8 0 3 2 13 32%
E4     5 0 3 4 12 30%
E5     6 0 2 4 12 30%
      Průměry: 8,7 1,5 6,1 5,4 21,6 54%
      Mediány: 9 0 6 5 21 52%

Kategorie F

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola F1 F2 F3 F4 Celkem %
Vítězové
1. F6 Loun jiří G Olomouc – Hejčín 9 10 10 10 39 98%
2. F2 Dienstbier Vojtěch SG Olomouc 5 7 10 7 29 72%
3. F12 Skula Milan SG Olomouc 7 4 6 5 22 55%
Úspěšní řešitelé
4. F7 Melovská Karolína G Uničov 8 2 6 5 21 52%
5. F13 Klaban Tomáš G Uničov 1 3 10 6 20 50%
6. F10 Poštulka Jan G Uničov 6 3 4 5 18 45%
7. F1 Cina Vojtěch G Šternberk 6 3 0 5 14 35%
Účastníci
F5     7 4 2 1 14 35%
F9     0 4 6 3 13 32%
F4     2 4 2 4 12 30%
F11     0 4 6 2 12 30%
F3     0 4 2 3 9 22%
F8     0 4 1 2 7 18%
F14     1 2 0 2 5 12%
      Průměry: 3,7 4,1 4,6 4,3 16,8 42%
      Mediány: 4 4 5 4 14 35%

Soutěže se účastnilo 30 žáků ze 4 gymnázií a 6 základních škol: Gymnázium Olomouc – Hejčín, Slovanské gymnázium Olomouc, Gymnázium Šternberk, Gymnázium Uničov, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Litovel, Vítězná 1250, ZŠ Dr. Hrubého Šternberk, ZŠ Štěpánov, ZŠ a MŠ Demlova 18, Olomouc, ZŠ Hálkova Olomouc.

Kategorie F (8. ročník) se zúčastnilo 14 žáků, kategorie E (9. ročník) 16 žáků.

Zapsala: RNDr. Miroslava Černá

Prostějov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Piskovský Tomáš ZŠ a MŠ Bedihošť 10 7 9 4 30 75,0% 162,5
2. Blechta Ladislav GJW Prostějov 10 2 7 5 24 60,0% 113,9
3. Greplová Gabriela GJW Prostějov 10 2 4 2 18 45,0% 74,4
4. Kocourek Martin GJW Prostějov 10 0 4 4 18 45,0% 70,9
Úspěšní řešitelé
5. Daněk Jan GJW Prostějov 7 2 5 3 17 42,5% 82,1
6. Dadáková Kristýna GJW Prostějov 8 0 2 7 17 42,5% 75,0
Účastníci
Weiss Eda ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 8 3 1 3 15 37,5% 67,0
Střelcová Ivana GJW Prostějov 8 0 4 2 14 35,0% 53,6
Linhová Pavlína CMG a MŠ v Prostějově 5 0 4 4 13 32,5% 61,8
Krpcová Izabela ZŠ Plumlov 8 0 0 1 9 22,5% 21,4
Kolomazníková N. GJW Prostějov 6 0 0 0 6 15,0% 10,9
    Průměry: 8,2 1,5 3,6 3,2 16,5 41,1%  
    Mediány: 8 0 4 3 17 42%  

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Komárek Patrik MJZŠ a MŠ Horní Štěpánov 6 5 10 8 29 72,5% 193,3
2. Kučera Ondřej GJW Prostějov 8 4 8 5 25 62,5% 166,2
3. Valovičová Monika GJW Prostějov 4 5 7 6 22 55,0% 145,2
Úspěšní řešitelé
4. Havlíček Lukáš GJW Prostějov 5 5 2 8 20 50,0% 125,5
5. Szymsa Jakub CMG a ZŠ v Prostějově 7 5 1 5 18 45,0% 111,9
6. Ivánková Kateřina GJW Prostějov 5 5 0 4 14 35,0% 85,4
6. Volek Robert GJW Prostějov 5 5 0 4 14 35,0% 85,4
Účastníci
Mikula Filip MJZŠ a MŠ Horní Štěpánov 4 5 3 2 14 35,0% 89,8
Kovář David ZŠ Protivanov 3 5 4 1 13 32,5% 84,9
Crhanová Aneta Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 2 3 1 6 12 30,0% 74,9
Kubíková Julie GJW Prostějov 5 4 0 2 11 27,5% 67,2
Smrž Jiří MJZŠ a MŠ Horní Štěpánov 0 4 1 4 9 22,5% 55,7
Dolák Martin GJW Prostějov 2 5 0 2 9 22,5% 54,1
Žaludová Anh GJW Prostějov 2 4 0 2 8 20,0% 48,2
Praskačová Markéta GJW Prostějov 0 3 0 2 5 12,5% 29,8
Březovská Alena Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 1 0 0 0 1 2,5% 6,3
    Průměry: 3,7 4,2 2,3 3,8 14 35,0%  
    Mediány: 4 5 1 4 14 34%  

Přerov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1.–2. Frais Vojtěch GJŠ Přerov 10 5 7 10 32 80%
1.–2. Kopec Adam GJŠ Přerov 10 2 10 10 32 80%
3. Kovářík Filip GJŠ Přerov 10 8 3 10 31 78%
Úspěšní řešitelé
4. Horčička Vít GJŠ Přerov 9 0 10 10 29 72%
5. Pallová Jana GJŠ Přerov 10 0 9 3 22 55%
6. Vašinka Lukáš Gymnázium Lipník n. B. 8 0 2,5 5 15,5 39%
Účastníci
7. Mojzík Jakub GJŠ Přerov 3 8 4 1 16 40%
8. Slouková Marika ZŠ a MŠ Pavlovice u Přerova 10 0 2,5 3 15,5 39%
9.–10. Spurná Jana GJB a SPgŠ Přerov 9 1 2 2 14 35%
9.–10. Žeravíková Magdaléna ZŠ a MŠ Struhlovsko Hranice 10 0 2 2 14 35%
11.–12. Mužíková Anežka ZŠ a MŠ Pavlovice u Přerova 6 0 3 1 10 25%
11.–12. Gogela Jakub GJŠ Přerov 6 0 3 1 10 25%
13. Bardodějová Marie ZŠ a MŠ Struhlovsko Hranice 5 0 3 1 9 22%
14. Chaloupka Štěpán ZŠ a MŠ Struhlovsko Hranice 7 0 0 1 8 20%
15. Pechová Tereza GJB a SPgŠ Přerov 0 0 0 1 1 2%
16. Mikulič Tomáš Gymnázium Lipník n. B. 0 0 0 0 0 0%
    Průměry: 7,1 1,5 3,8 3,8 16,2 40,5%
    Mediány: 8 0 3 2 15 37%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Sekaninová Elena GJŠ Přerov 9 10 6 5 30 75%
2. Zbožínková Sára GJŠ Přerov 8 4 6 8 26 65%
3.–4. Vařáková Veronika GJŠ Přerov 8 10 4 1 23 57%
3.–4. Galeta Ondřej Gymnázium Kojetín 6 7 5 5 23 57%
Úspěšní řešitelé
5. Vašinová Pavlína GJŠ Přerov 6 4 0 8 18 45%
6. Poledňáková Anna Gymnázium Hranice 7 4 0 5 16 40%
Účastníci
7. Zapadlo Štěpán GJŠ Přerov 3 7 3 4 17 42%
8.–9. Hradil Jaroslav GJŠ Přerov 6 4 2 4 16 40%
8.–9. Okruhlica Jakub Gymnázium Kojetín 4 4 2 6 16 40%
10. Brázda Michal Gymnázium Lipník n. B. 4 4 2 5 15 38%
11.–13. Straka Jan Gymnázium Lipník n. B. 5 3 0 1 9 22%
11.–13. Kondler Jan GJŠ Přerov 3 4 0 2 9 22%
11.–13. Váverka Jonáš GJŠ Přerov 1 3 0 5 9 22%
14. Smrčková Helena Gymnázium Hranice 2 4 0 2 8 20%
15. Gladišová Zuzana Gymnázium Lipník n. B. 0 3 0 2 5 12%
16. Hlavová Barbora GJŠ Přerov 0 1,5 0 3 4,5 11%
    Průměry: 4,5 4,8 1,9 4,1 15,3 38,2%
    Mediány: 4 4 1 4 16 40%

Šumperk

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Krišová Iva Gymnázium Zábřeh 8 0 4 10 22 55%
2. Horníčková Tereza ZŠ Mohelnice, Vodní 10 0 3 5 18 45%
3. Kadlec Petr Gymnázium Zábřeh 8 2 7 1 18 45%
Úspěšní řešitelé
4. Buchová Daniela Gymnázium Zábřeh 10 0 1,5 5 16,5 41%
Účastníci
5. Štrpka Antonín Gymnázium Šumperk 8 0 4 3 15 38%
6. Hofmann Štěpán Gymnázium Šumperk 9 0 3 2 14 35%
7. Zajícová Kateřina ZŠ Šumperk, 8. května 63 8 0 4 2 14 35%
8. Hroch Vojtěch ZŠ Mohelnice, Vodní 8 1 2,5 2 13,5 34%
9. Adamec Tomáš ZŠ Mohelnice, Vodní 9 1 1 2 13 32%
10. Čmakalová Kristýna ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 8 0 3 2 13 32%
11. Karkoška Jan ZŠ Šumperk, 8. května 63 7 0 3 2 12 30%
12. Šefl Jan ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 5 0 4 2 11 28%
13. Štolc Josef ZŠ Šumperk, 8. května 63 8 0 2 1 11 28%
14. Tesař Karel ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 8 0 1 2 11 28%
15. Smolka Jan ZŠ Šumperk, 8. května 63 5 0 3 1 9 22%
16. Veverka Jiří ZŠ Mohelnice, Vodní 7 0 0 2 9 22%
17. Jeřábek Marek ZŠ Šumperk, 8. května 63 6 0 0 2 8 20%
18. Jílek Ondřej ZŠ Šumperk, 8. května 63 3 0 3 1 7 18%
19. Nátěsta Vojtěch ZŠ Mohelnice, Vodní 3 0 2 1 6 15%
20. Rosípalová Adéla ZŠ Mohelnice, Vodní 1 0 1 2 4 10%
    Průměry: 7,0 0,2 2,6 2,5 12,2  
    Mediány: 8 0 3 2 12  

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Vavřík Martin Gymnázium Šumperk 7 5 10 9 31 78%
2. Mátych Martin ZŠ Šumperk, 8. května 63 6 5 10 9 30 75%
3. Bendová Natálie ZŠ Mohelnice, Vodní 7 5 6 0 18 45%
Úspěšní řešitelé
4. Brulík Karel ZŠ Mohelnice, Vodní 6 5 0 4 15 38%
Účastníci
5. Eliášová Valerie ZŠ Mohelnice, Vodní 6 5 1 0 12 30%
6. Oplatková Kateřina ZŠ Šumperk, 8. května 63 2 4 3 2 11 28%
7. Šťastná Veronika ZŠ Mohelnice, Vodní 3 5 0 2 10 25%
8. Lichnerová Lucie ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 0 4 0 4 8 20%
9. Skoumalová Aneta ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 0 5 0 0 5 12%
    Průměry: 4,1 4,8 3,3 3,3 15,6
    Mediány: 6 5 1 2 12  

 


JCMF