Výsledky okresních kol 57. ročníku FO v Olomouckém kraji (23. 3. 2016)

Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk

Jeseník

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Ostrý Pavel G Jeseník 0 2 10 9 21 52,5 %
Účastníci
2. Šimíková Marta G Jeseník 0 0 10 2 12 30,0 %

Kategorie F

Okresního kola se nikdo nezúčastnil.

Zpracovala: Mgr. Eliška Šparlinková

Olomouc

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. 11 Loun Jiří G Olomouc - Hejčín 10 10 10 9 39 97,5%
2. 3 Dzvinčuk Adam SG Olomouc 5 1 10 5 21 52,5%
2. 7 Klaban Tomáš G Uničov 6 2 8 5 21 52,5%
Úspěšní řešitelé
4. 6 Kadlec Daniel SG Olomouc 2 0 10 8 20 50,0%
4. 20 Poštulka Jan G Uničov 10 1 9 0 20 50,0%
6. 26 Kreuzinger Tomáš G Olomouc - Hejčín 3 1 10 5 19 47,5%
7. 2 Horák Filip Církevní GNŘ Olomouc 5 2 9 1 17 42,5%
7. 13 Melovská Karolína G Uničov 1 1 10 5 17 42,5%
9. 21 Poštulka Lukáš ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 1 0 10 5 16 40,0%
Účastníci
14     10 2 3 4 19 47,5%
18     4 1 8 3 16 40,0%
17     4 1 5 3 13 32,5%
22     5 0 5 2 12 30,0%
24     0 2 10 0 12 30,0%
15     7 2 0 0 9 22,5%
12     4 1 0 2 7 17,5%
4     4 0 0 2 6 15,0%
9     4 0 0 0 4 10,0%
19     3 0 0 0 3 7,5%
23     1 0 0 2 3 7,5%
16     0 2 0 0 2 5,0%
5     0 1 0 0 1 2,5%
25     0 1 0 0 1 2,5%
      Průměry: 3,9 1,3 5,1 2,7 5,5 13,6%
      Mediány: 4 1 5 2 13 32%

Kategorie F

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola F1 F2 F3 F4 Celkem %
Vítězové
1. 6 Maleňáková Natálie SG Olomouc 9 10 8 10 37 92,5%
2. 11 Svoboda Radek SG Olomouc 10 4 9 10 33 82,5%
3. 9 Salaj Jakub G Uničov 8 9 8 7 32 80,0%
Úspěšní řešitelé
4. 2 Dušková Kristýna ZŠ Pionýrů Uničov 9 7 4 10 30 75,0%
5. 1 Antes Josef G Uničov 9 7 3 7 26 65,0%
5. 12 Zahrádková Zuzana G Uničov 8 7 4 7 26 65,0%
7. 7 Modrianský Jan G Olomouc - Hejčín 9 5 2 7 23 57,5%
8. 5 Lukáč Filip ZŠ Velký Újezd 9 2 4 5 20 50,0%
9. 3 Pazderová Karolína G Olomouc - Hejčín 9 4 0 7 20 50,0%
Účastníci
  4     3 1 4 7 15 37,5%
  10     4 1 0 7 12 30,0%
      Průměry: 7,9 5,2 4,2 7,6 24,9 62,3%
      Mediány: 9 5 4 7 26 65%

Okresní kolo 57. ročníku Fyzikální olympiády kategorií E a F v prostorách DDM Olomouc.

Soutěže se účastnilo 34 žáků ze 6 gymnázií a 4 základních škol:

  • Gymnázium Olomouc - Hejčín
  • Slovanské gymnázium Olomouc
  • Gymnázium Šternberk
  • Gymnázium Uničov
  • Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc
  • Gymnázium Čajkovského Olomouc
  • ZŠ Pionýrů Uničov
  • ZŠ Dr. Hrubého Šternberk
  • ZŠ Olomouc, Zeyerova ul.
  • ZŠ Velký Újezd

Kategorie F (8. ročník) se zúčastnilo 11 žáků, kategorie E (9. ročník) 23 žáků. V kategorii F bylo 9 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie F je 82 %. V kategorii E bylo 9 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie E je 39 %.

Zpracovala: RNDr. Miroslava Černá

Prostějov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Štafa Adam RG a ZŠ města Prostějova 10 7 9 9 35 87,5% 228,9
2. Valovičová Monika GJW Prostějov 6 1 10 7 24 60,0% 145,6
3. Kučera Ondřej GJW Prostějov 0 2 8 9 19 47,5% 113,0
Úspěšní řešitelé
4. Kubíková Julie GJW Prostějov 6 1 7 3 17 42,5% 105,8
Účastníci
5. Žaludová Anh GJW Prostějov 2 1 10 3 16 40,0% 94,6
6. Vránová Eliška GJW Prostějov 3 3 4 5 15 37,5% 96,7
7. Crhanová Aneta Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 3 1 4 5 13 32,5% 80,2
8. Komárek Patrik MJZŠ a MŠ Horní Štěpánov 4 2 0 3 9 22,5% 61,7
9. Mikula Filip MJZŠ a MŠ Horní Štěpánov 3 1 0 2 6 15,0% 40,7
10. Formánková Eva ZŠ a MŠ Bedihošť 0 1 1 1 3 7,5% 19,6
11. Kovář David ZŠ Protivanov 0 1 1 1 3 7,5% 19,6
12. Plachá Lucie Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 0 0 0 2 2 5,0% 11,7
    Průměry: 3,1 1,8 4,5 4,2 13,5 33,8%  
    Mediány: 3 1 4 3 14 35%  

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Tomková Klára GJW Prostějov 9 5 4 5 23 57,5% 129,3
2. Vrána Ondřej GJW Prostějov 9 1 6 6 22 55,0% 122,6
3. Rataj Štěpán RG a ZŠ města Prostějova 6 6 3 6 21 52,5% 121,7
Úspěšní řešitelé
4. Veselý Tomáš RG a ZŠ města Prostějova 9 3 0 6 18 45,0% 85,7
5. Pluskal Petr GJW Prostějov 6 4 0 6 16 40,0% 81,6
6. Ircing Daniel RG a ZŠ města Prostějova 6 2 0 7 15 37,5% 72,1
Účastníci
7. Trampota Vojtěch GJW Prostějov 5 1 0 5 11 27,5% 51,1
8. Fridrich Lukáš ZŠ a MŠ Bedihošť 4 2 0 2 8 20,0% 39,6
9. Pluskal Marek ZŠ Dr. Horáka, Prostějov 2 1 0 2 5 12,5% 24,8
    Průměry: 6,2 2,8 1,4 5,0 15,4 38,5%  
    Mediány: 6,0 2,0 0,0 6,0 16 40%  

Zpracoval: Mgr. Jaroslav Bureš

Přerov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Vařáková Veronika GJŠ Přerov 10 0 10 8 28 70,00% 145,20
2. Poledňáková Anna G Hranice 7 1 10 5 23 57,50% 119,90
3. Hradil Jaroslav GJŠ Přerov 1 3 10 8 22 55,00% 108,90
4. Sekaninová Elena GJŠ Přerov 0 3 10 9 22 55,00% 106,30
Úspěšní řešitelé
5. Zapadlo Štěpán GJŠ Přerov 1 0 10 7 18 45,00% 77,80
6. Zbožínková Sára GJŠ Přerov 1 1 10 5 17 42,50% 77,90
Účastníci
7. Brázda Michal G Lipník n. B. 3 0 0 9 12 30,00% 60,60
8. Váverka Jonáš GJŠ Přerov 3 3 0 2 8 20,00% 56,50
9. Hlavová Barbora GJŠ Přerov 3 0 0 3 6 15,00% 34,20
10. Gladišová Zuzana G Lipník n. B. 1 0 0 0 1 2,50% 7,00
    Průměry: 3,00 1,10 6,00 5,60 15,70 39,25%  
    Mediány: 2 0 10 6 18 44%  

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Tobolík David GJŠ Přerov 8 7 8 7 30 75,0% 146,76
2. Dorazilová Lucie GJŠ Přerov 10 5 7 7 29 72,5% 133,56
3. Böhm Tadeáš GJŠ Přerov 9 3 9,5 7 28,5 71,2% 133,81
Úspěšní řešitelé
4. Trhlík Filip GJŠ Přerov 8 8 5 7 28 70,0% 133,44
5. Ulehla Vít GJŠ Přerov 8 1 7 9 25 62,5% 107,32
6. Škrabalová Eliška GJŠ Přerov 8 3 3 10 24 60,0% 97,09
7. Švarc Dominik GJB a SPGŠ Přerov 9 5 0 10 24 60,0% 93,53
8. Tomiš Dominik ZŠ Želatovská 5 5 4 7 21 52,5% 97,53
9. Koňařík Martin GJŠ Přerov 7 3 3 8 21 52,5% 87,50
10. Studená Marie GJŠ Přerov 8 5 0 5 18 45,0% 74,41
11. Astr Vojtěch G Kojetín 7 5 0 6 18 45,0% 74,35
12. Drábek Patrik ZŠ JAK Předmostí 4 2 5 6 17 42,5% 78,15
13. Calábek Tomáš GJŠ Přerov 6 2 0 7 15 37,5% 54,71
Účastníci
14. Kašpar Jakub ZŠ JAK Předmostí 3 4 4 6 17 42,5% 81,35
15. Vlček Lukáš G Lipník n. B. 8 1 2 4 15 37,5% 58,35
16. Dokoupil Ondřej G Lipník n. B. 5 0 0 4 9 22,5% 28,88
17. Janoušek Tomáš ZŠ JAK Předmostí 2 0 0 6 8 20,0% 25,53
  Průměry: 6,76 3,47 3,38 6,82 20,44 51,10%  
  Mediány: 8 3 3 7 21 52%  

Zpracovala: RNDr. Dagmar Kaštilová

Šumperk

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Vavřík Martin G Šumperk 10 10 10 6 36 90,0%
2. Brulík Karel ZŠ Mohelnice, Vodní 27 3 3 10 9,5 25,5 63,8%
3. Kolář Radomír ZŠ Mohelnice, Vodní 27 8 0 10 4,5 22,5 56,3%
Účastníci
4. Lichnerová Lucie ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 1 0 0 2 3 7,5%
5. Skoumalová Aneta ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 0 0 0 0 0 0,0%
  Průměry: 4,4 2,6 6 4,4 17,4 43,5%
    Mediány: 3 0 10 4 22 56%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Adamec Ladislav ZŠ Mohelnice, Vodní 27 7 3 8,5 7 25,5 63,8%
2. Hrochová Anna G Zábřeh 9 3 4 7 23 57,5%
3. Pjajko Ondřej ZŠ Mohelnice, Vodní 27 7,5 3 7 5 22,5 56,3%
4. Weiss Jakub ZŠ Mohelnice, Vodní 27 7 5 5,5 5 22,5 56,3%
Úspěšní řešitelé
5. Purkert Matěj G Zábřeh 9 5 4 3 21 52,5%
6. Bártová Anna ZŠ Mohelnice, Vodní 27 1,5 3 8,5 5 18 45,0%
7. Dosedlová Kristýna ZŠ Mohelnice, Vodní 27 5,5 0 4 7 16,5 41,3%
Účastníci
8. Hamplová Klára ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 0,5 4 0 5 9,5 23,8%
9. Plhal Jakub ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 3,5 0 0 5 8,5 21,3%
10. Čmakalová Natálie ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 0 2 0 4 6 15,0%
    Průměry: 5,1 2,8 4,2 5,3 17,3 43,3%
    Mediány: 6 3 4 5 20 49%

Zpracovala: RNDr. Lenka Mádrová

 


JCMF