Výsledky okresních kol 58. ročníku FO v Olomouckém kraji (23. 3. 2017)

Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk

Jeseník

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Školního kola se zúčastnilo 10 řešitelů.

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Španger Jakub ZŠ Česká Ves 6 10 9 10 35 87,5%
2. Jaroň Tomáš ZŠ Česká Ves 2 9 7 3 21 52,5%
Účastníci
3. Velc Petr G Jeseník 6 2 0 1 9 22,5%
4.–6. Hejdová Barbora G Jeseník 1 1 1 1 4 10,0%
4.–6. Horčička Tomáš G Jeseník 1 0 0 3 4 10,0%
4.–6. Hošková Tereza G Jeseník 1 0 1 2 4 10,0%
    Průměry: 2,8 3,7 3,0 3,3 12,8 32,1%
    Mediány: 2 2 1 2 6 16%

Kategorie F

Školního kola se zúčastnili 2 řešitelé, okresního kola se nikdo nezúčastnil.

Zpracovala: Mgr. Eliška Šparlinková

Olomouc

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. 7 Maleňáková Natálie SG Olomouc 6 10 9 10 35 87,5%
2. 13 Svoboda Radek SG Olomouc 7 10 1 10 28 70,0%
3. 11 Salaj Jakub G Uničov 6 10 1 10 27 67,5%
Úspěšní řešitelé
4. 6 Letochová Karolína G Šternberk 4 7 1 6 18 45,0%
5.–6. 2 Antes Josef G Uničov 6 2 0 9 17 42,5%
5.–6. 9 Opluštil Štěpán ZŠ Štěpánov 8 0 1 8 17 42,5%
Účastníci
  5     2 0 1 10 13 32,5%
  16     3 0 1 9 13 32,5%
  3     6 3 0 3 12 30,0%
  15     6 0 0 5 11 27,5%
  8     2 1 0 6 9 22,5%
  1     3 0 0 5 8 20,0%
  10     2 0 1 4 7 17,5%
  14     2 1 1 3 7 17,5%
  4     3 1 0 2 6 15,0%
  12     1 0 1 2 4 10,0%
      Průměry: 4,2 2,8 1,1 6,4 14,5 36,2%
      Mediány: 4 1 1 6 12 31%

Kategorie F

Pořadí Číslo Příjmení a jméno Škola F1 F2 F3 F4 Celkem %
Vítězové
1. 3 Jakeš Hynek SG Olomouc 9 10 10 10 39 97,5%
2. 13 Putna Lukáš GJO Litovel 10 8 9 10 37 92,5%
3. 15 Skýpala Daniel G Olomouc-Hejčín 7 7 9 10 33 82,5%
Úspěšní řešitelé
4. 2 Grohmann Ondřej G Olomouc-Hejčín 6 6 10 10 32 80,0%
5. 12 Ptáčník Štěpán G Uničov 10 2 7 8 27 67,5%
6. 4 Kolář Jakub ZŠ Litovel, Vítězná 1250 0 6 10 10 26 65,0%
7. 6 Kvapil Jiří G Olomouc-Hejčín 9 3 4 10 26 65,0%
8. 16 Sviták Vojtěch G Šternberk 2 7 9 7 25 62,5%
9. 10 Němeček Tomáš ZŠ Litovel, Vítězná 1250 4 3 8 9 24 60,0%
10. 8 Mentlíková Denisa G Šternberk 0 3 10 10 23 57,5%
11. 11 Pertlová Markéta G Čajkovského Olomouc 1 0 8 7 16 40,0%
12. 14 Richter René Alexander ZŠ Uničov, Pionýrů 3 1 5 5 14 35,0%
Účastníci
  1     1 1 6 5 13 32,5%
  5     6 0 3 4 13 32,5%
  9     0 0 4 4 8 20,0%
      Průměry: 4,5 3,8 7,5 7,9 23,7 59,3%
      Mediány: 4 3 8 9 25 62%

Okresní kolo 58. ročníku Fyzikální olympiády kategorií E a F v prostorách DDM Olomouc.

Soutěže se účastnilo 31 žáků ze 6 gymnázií a 4 základních škol:

  • Gymnázium Olomouc - Hejčín
  • Slovanské gymnázium Olomouc
  • Gymnázium Čajkovského Olomouc
  • Gymnázium Šternberk
  • Gymnázium Uničov
  • Gymnázium Litovel
  • ZŠ Pionýrů Uničov
  • ZŠ Štěpánov
  • ZŠ Šumvald
  • ZŠ Litovel, Vítězná

Kategorie F (8. ročník) se zúčastnilo 15 žáků, kategorie E (9. ročník) 16 žáků.
V kategorii F bylo 12 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie F je 80 %.
V kategorii E bylo 6 úspěšných řešitelů, úspěšnost kategorie E je 38 %.

Zpracovala: RNDr. Miroslava Černá

Prostějov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Navara Albert GJW Prostějov 3 3 10 10 26 65,0% 170,3
Účastníci
2. Veselý Tomáš RG a ZŠ města Prostějova 2 2 1 10 15 37,5% 78,5
3. Pluskal Petr GJW Prostějov 5 3 0 3 11 27,5% 78,5
4. Vrána Ondřej GJW Prostějov 3 3 2 3 11 27,5% 78,7
5. Prokop Břetislav Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 1 0 1 9 11 27,5% 48,9
6. Nezval Jakub RG a ZŠ města Prostějova 1 0 0 9 10 25,0% 40,6
7. Ircing Daniel RG a ZŠ města Prostějova 1 0 1 7 9 22,5% 41,7
8. Čmel Martin GJW Prostějov 1 0 0 7 8 20,0% 33,4
9. Rataj Štěpán RG a ZŠ města Prostějova 0 0 1 5 6 15,0% 26,3
10. Fridrich Lukáš ZŠ a MŠ Bedihošť 1 0 1 1 3 7,5% 20,1
  Průměry: 1,8 1,1 1,7 6,4 11,0 27,5%  
  Mediány: 1 0 1 7 10 26%  

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem % MB
Vítězové
1. Chudožilov David RG a ZŠ města Prostějova 5 10 9 9 33 82,5% 183,2
2. Štafa Ondřej RG a ZŠ města Prostějova 9 7 8 5 29 72,5% 172,5
3. Mnich Michal CMG a ZŠ Prostějov 8 1 10 8 27 67,5% 141,3
Úspěšní řešitelé
4. Preclík Lukáš GJW Prostějov 0 2 6 10 18 45,0% 77,1
5. Novák Rostislav RG a ZŠ města Prostějova 2 1 5 10 18 45,0% 79,7
Účastníci
6. Kvapil Adam RG a ZŠ města Prostějova 2 3 1 10 16 40,0% 75,0
7. Burgetová Hana Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 1 0 8 3 12 30,0% 56,0
8. Linney Charlie ZŠ Plumlov 1 1 5 4 11 27,5% 52,2
9. Konvička Adam ZŠ Dr. Horáka Prostějov 1 3 2 4 10 25,0% 52,3
10. Rabalová Tereza GJW Prostějov 0 0 0 8 8 20,0% 26,9
11. Trávníček Šimon Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 0 2 3 2 7 17,5% 35,7
  Průměry: 2,6 2,7 5,2 6,6 17,2 39,0%  
  Mediány: 1 2 5 8 16 40%  

Zpracoval: Mgr. Jaroslav Bureš

Přerov

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Tobolík David GJŠ Přerov 9 9 7 10 35 87,5%
2. Trhlík Filip GJŠ Přerov 3 10 3,5 10 26,5 66,2%
3. Ulehla Vít GJŠ Přerov 6 7 3 10 26 65,0%
Úspěšní řešitelé
4. Dorazilová Lucie GJŠ Přerov 5 1 9 10 25 62,5%
5. Böhm Tadeáš GJŠ Přerov 3 9 6 4 22 55,0%
6. Dostalíková Amálie GJŠ Přerov 0 5 6 10 21 52,5%
Účastníci
7. Slouka Robin ZŠ Pavlovice u Př. 0 2 2 9 13 32,5%
8.–9. Calábek Tomáš GJŠ Přerov 0 0 6 6 12 30,0%
8.–9. Škrabalová Eliška GJŠ Přerov 2 0 3 7 12 30,0%
10. Lička Vojtěch Gymnázium Kojetín 3 0 1 6 10 25,0%
11.–12. Janoušek Tomáš ZŠ JAK Předmostí 0 0 0 9 9 22,5%
11.–12. Rabel Tomáš Gymnázium Hranice 0 0 3 6 9 22,5%
13. Mrtvý Martin ZŠ JAK Předmostí 4 0 3 0 7 17,5%
14. Kašpar Jakub ZŠ JAK Předmostí 2 0 3 1 6 15,0%
15. Tomaník David ZŠ Pavlovice u Př. 1 0 2 2 5 12,5%
    Průměry: 2,5 2,9 3,8 6,7 15,9 39,8%
    Mediány: 2 0 3 7 12 30%

Kategorie F

Pořadí Příjmení a jméno Název školy Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Kolomazník Jonáš GJŠ Přerov 8 7 8 10 33 82,5%
2. Onderková Vendula GJŠ Přerov 10 2 10 10 32 80,0%
3. Galnor Tomáš GJŠ Přerov 9 2 10 10 31 77,5%
Úspěšní řešitelé
4. Vrťo Filip GJŠ Přerov 8 1 10 10 29 72,5%
5. Králová Kateřina ZŠ a MŠ Pavlovice u Př. 8 0 10 10 28 70,0%
6. Harašta Jakub GJŠ Přerov 7 1 9 10 27 67,5%
7. Pecháčková Anna GJŠ Přerov 5 1 10 10 26 65,0%
8. Prinz Karel GJŠ Přerov 6 1 8 10 25 62,5%
9. Drkoš Tomáš GJŠ Přerov 6 1 7 10 24 60,0%
10. Raška Lukáš GJŠ Přerov 4 0 9 6 19 47,5%
11. Dulanský Ondřej GJŠ Přerov 5 1 7,5 5 18,5 46,2%
12.–13. Pilmajerová Eliška GJŠ Přerov 5 1 5 6 17 42,5%
12.–13. Školoudík Sedrik GJŠ Přerov 2 0 10 5 17 42,5%
14. Netopil Tomáš ZŠ JAK Předmostí 6 0 5,5 5 16,5 41,2%
15. Brázdová Jana ZŠ a MŠ Pavlovice u Př. 0 0 8 6 14 35,0%
    Průměry: 5,9 1,2 8,5 8,2 23,8 59,5%
    Mediány: 6 1 9 10 25 62%

Zpracovala: RNDr. Dagmar Kaštilová

Šumperk

Kategorie E Kategorie F

Kategorie E

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Vlk Karel ZŠ Šumperk, 8. května 3 10 2 9 24 60,0%
2. Winige Jan G Zábřeh 0,5 9 3 10 22,5 56,2%
3. Weiss Jakub ZŠ Mohelnice, Vodní 2 8 2,5 9 21,5 53,8%
Úspěšní řešitelé
4. Adamec Ladislav ZŠ Mohelnice, Vodní 6,5 4,5 3 7 21 52,5%
5. Pjajko Ondřej ZŠ Mohelnice, Vodní 2,5 5 3 10 20,5 51,2%
Účastníci
6. Tomešová Sára ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 4 0 0 10 14 35,0%
7. Hrochová Anna G Zábřeh 0,5 2,5 0,5 7 10,5 26,2%
8. Suchomel Luboš ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 0 0 0 10 10 25,0%
9. Dosedlová Kristýna ZŠ Mohelnice, Vodní 3 3,5 2 1 9,5 23,8%
10. Plhal Jakub ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 2 0,5 0,5 6 9 22,5%
11. Součková Petra ZŠ Šumperk, 8. května 1 0 1 3 5 12,5%
12. Forajtová Markéta ZŠ Šumperk, 8. května 1 0 1 2 4 10,0%
13. Minář Jakub ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 0 0 0 2 2 5,0%
14. Čmakalová Natálie ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 0 0,5 1 0 1,5 3,8%
15. Hamplová Klára ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 0 0 0 0 0 0,0%
    Průměry: 1,7 2,9 1,3 5,7 4,4 29,2%
    Mediány: 1 0 1 7 10 25%

Kategorie F

Při rovnosti bodů rozhodl o pořadí počet bodů ve školním kole.

Pořadí Příjmení a jméno Škola Ú1 Ú2 Ú3 Ú4 Celkem %
Vítězové
1. Kindlová Veronika ZŠ Mohelnice, Vodní 2 10 8 0,5 20,5 51,2%
2. Šmitáková Veronika ZŠ Mohelnice, Vodní 0 6 7 5 18 45,0%
3. Šubrt Štěpán ZŠ Mohelnice, Vodní 2 3 7 6 18 45,0%
Úspěšní řešitelé
4. Vacková Anna Marie ZŠ Mohelnice, Vodní 2 1 5 6 14 35,0%
Účastníci
5. Matochová Natálie ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 0 2 9 4 15 37,5%
6. Bank Matěj ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 1 3 3 6 13 32,5%
7. Rusnáková Anna ZŠ Mohelnice, Vodní 0 0,5 9 0 9,5 23,8%
8. Bartlová Tereza ZŠ Šumperk, Dr. Beneše 0 3 3 2 8 20,0%
    Průměry: 0,9 3,6 6,4 3,7 14,5 36,2%
    Mediány: 0 3 7 4 14 36%

Zpracovala: RNDr. Lenka Mádrová

 


JCMF