Seznam soutěžících zvaných na krajská kola FO kategorií A, B, C a D

Údaje jsou průběžně aktualizovány.

Kategorie A (18. 1. 2017)

ČísloPříjmení a jménoŠkolaTřídaVyučující fyziky
A1 Chytilová Denisa GJŠ Přerov VIIb Mgr. Jaromír Fiurášek
A2 Pallová Jana GJŠ Přerov VIa RNDr. Dagmar Kaštilová
A3 Horčička Vít GJŠ Přerov VIa RNDr. Dagmar Kaštilová
A4 Bílek Matouš GJŠ Přerov VIa RNDr. Dagmar Kaštilová
A5 Ospálková Markéta G Uničov 4.A Miroslav Komsa
A6 Horáček Martin G Šumperk 4.C Mgr. Karel Měšťánek
A7 Motlíček Ondřej G Šumperk VIII.A Mgr. Helena Vaňková
A8 Kalva Tomáš G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Jaroslav Petr
A9 Turek Pavel G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Jaroslav Petr
A10 Andrýsková Alžběta G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Jaroslav Petr
A11 Lounová Hana G Olomouc – Hejčín VIII.A8 Jaroslav Petr
A12 Hrabal Miroslav G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková
A13 Bareš Jáchym G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková
A14 Jelínek Jindřich G Olomouc – Hejčín II.A Jana Pazderová

Kategorie B (19. 4. 2017)

ČísloPříjmení a jménoŠkolaTřídaVyučující fyziky
B1 Chytilová Denisa GJŠ Přerov VIIb Mgr. Jaromír Fiurášek
B2 Hanák Jiří GJŠ Přerov VIIa Mgr. Jaromír Fiurášek
B3 Dovičinová Monika GJŠ Přerov 3a RNDr. Dagmar Kaštilová
B4 Žeravík František GJŠ Přerov 3a RNDr. Dagmar Kaštilová
B5 Trojan Vladimír GJŠ Přerov 3a RNDr. Dagmar Kaštilová
B6 Šmajserová Veronika G Šternberk 3.A Mgr. Radek Horenský, Ph.D.
B7 Tichý Lukáš G Šternberk VII.A Mgr. Radek Horenský, Ph.D.
B8 Koutný David SG Olomouc 3. A Jiří Kříž
B9 Ovad Tomáš GJW Prostějov O7B Mgr. Iveta Krahulcová
B10 Skoumal Vojtěch G Olomouc, Čajkovského 7. E Václav Pazdera
B11 Vetešník Vojtěch G Olomouc, Čajkovského 7. E Václav Pazdera
B12 Drážný Ladislav G Šumperk 3.A Mgr. Karel Měšťánek
B13 Peňáz Jakub G Šumperk 3.A Mgr. Karel Měšťánek
B14 Juráš Vojtěch GJO Litovel septima Dana Baránková
B15 Koupil Metoděj GJO Litovel septima Dana Baránková
B16 Bareš Jáchym G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková
B17 Hrabal Miroslav G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková
B18 Repčík Martin G Olomouc – Hejčín VII.A8 Šárka Richterková

Kategorie C (19. 4. 2017)

ČísloPříjmení a jménoŠkolaTřídaVyučující fyziky
C1 Staník Daniel G Uničov 2.A Mgr. Karel Tesař
C2 Pallová Jana GJŠ Přerov VIa RNDr. Dagmar Kaštilová
C3 Bílek Matouš GJŠ Přerov VIa RNDr. Dagmar Kaštilová
C4 Horčička Vít GJŠ Přerov VIa RNDr. Dagmar Kaštilová
C5 Kopec Adam GJŠ Přerov VIb Mgr. Petr Hutečka
C6 Horáček Michal G Šumperk 2.A Lubomír Průša
C7 Pavelka Jan G Šumperk G.6 Mgr. Karel Měšťánek
C8 Štrpka Antonín G Šumperk G.6 Mgr. Karel Měšťánek
C9 Kadlec Tomáš SG Olomouc 6. B8 Gabriela Hlačíková
C10 Soubustová Kateřina SG Olomouc 2.B Mgr. Martina Malínková
C11 Besta Vratislav G Olomouc – Hejčín II.C Jiří Kvapil
C12 Princová Marie G Olomouc – Hejčín II.C Jiří Kvapil
C13 Jelínek Jindřich G Olomouc – Hejčín II.A Jana Pazderová
C14 Šimková Barbora G Olomouc – Hejčín II.B Romana Křížová
C15 Kolář Martin G Olomouc – Hejčín II.C Jiří Kvapil
C16 Vyvlečka Petr G Olomouc – Hejčín VI.B8 Šárka Richterková

Kategorie D (19. 4. 2017)

ČísloPříjmení a jménoŠkolaTřídaVyučující fyziky
D1 Štafa Adam RG a ZŠ města Prostějova 3 Jaroslav Bureš
D2 Melovská Karolína G Uničov kvinta Miroslav Komsa
D3 Poštulka Jan G Uničov kvinta Miroslav Komsa
D4 Klaban Tomáš G Uničov kvinta Miroslav Komsa
D5 Opichalová Markéta G Uničov kvinta Miroslav Komsa
D6 Habáň Filip G Uničov kvinta Miroslav Komsa
D7 Zemánek Adam GJŠ Přerov 1a Mgr. Marta Lupačová
D8 Zanáška Josef GJŠ Přerov 1b RNDr. Dagmar Kaštilová
D9 Drcmánek Roman GJŠ Přerov Va RNDr. Dagmar Kaštilová
D10 Hlavová Barbora GJŠ Přerov Va RNDr. Dagmar Kaštilová
D11 Váverka Jonáš GJŠ Přerov Va RNDr. Dagmar Kaštilová
D12 Zapadlo Štěpán GJŠ Přerov Va RNDr. Dagmar Kaštilová
D13 Hradil Jaroslav GJŠ Přerov Vb RNDr. Dagmar Kaštilová
D14 Sekaninová Elena GJŠ Přerov Vb RNDr. Dagmar Kaštilová
D15 Zapletálek Zdeněk GJŠ Přerov Vb RNDr. Dagmar Kaštilová
D16 Zbožínková Sára GJŠ Přerov Vb RNDr. Dagmar Kaštilová
D17 Böhm Tadeáš GJŠ Přerov IVa Mgr. Pavel Hlaváček
D18 Nguyen Ngoc Anh GJW Prostějov O5.A Ing. Radim Šubert, Ph.D.
D19 Kubíková Julie GJW Prostějov O5.A Ing. Radim Šubert, Ph.D.
D20 Kučera Ondřej GJW Prostějov O5.A Ing. Radim Šubert, Ph.D.
D21 Valovičová Monika GJW Prostějov O5.A Ing. Radim Šubert, Ph.D.
D22 Vránová Eliška GJW Prostějov O5.A Ing. Radim Šubert, Ph.D.
D23 Zbořilová Tereza GJW Prostějov O5.A Ing. Radim Šubert, Ph.D.
D24 Fišerová Barbora G Šternberk 1.A Mgr. Radek Horenský, Ph.D.
D25 Gatner Milan G Jeseník QA Libor Malý
D26 Starý Vojtěch G Jeseník QA Libor Malý
D27 Galeta Ondřej G Kojetín V5 Mgr. Veronika Petřeková
D28 Okruhlica Jakub G Kojetín V5 Mgr. Veronika Petřeková
D29 Dienstbier Vojtěch SG Olomouc 5. B8 Jiří Kříž
D30 Dzvinčuk Adam SG Olomouc 5. B8 Jiří Kříž
D31 Mládek Rostislav G Kojetín 1. r Mgr. Veronika Petřeková
D32 Kožušníček Aleš SG Olomouc 1.A Mgr. Martina Malínková
D33 Poledňáková  Anna G Hranice V3.A Taťána Jakešová
D34 Kopřivová Lenka G Hranice 1.A Dana Kubešová
D35 Vavřík Martin G Šumperk G5 Mgr.Karel Měšťánek
D36 Loun Jiří G Olomouc – Hejčín V.A8 Jiří Kvapil
D37 Barotová Kateřina G Olomouc – Hejčín V.A8 Jiří Kvapil
D38 Richterková Anna G Olomouc – Hejčín III.A6 Iva Stránská
© Krajská komise Fyzikální olympiády v Olomouci 2017