Okresní komise (kabinety) FO

Okres Jeseník

Předsedkyně – okresní garant
Mgr. Eliška Šparlinková
Gymnázium Jeseník
Komenského 281, 790 01 Jeseník
Telefon: 584 411 429
Fax: 584 412 072
E-mail: spar@gymjes.cz
Členové
Mgr. Magda Dostálová
Gymnázium Jeseník
Telefon: 584 411 429
E-mail: dostalova@gymjes.cz
Ing. Jana Hálová
Středisko volného času DUHA, Jeseník Průchodní 154, 790 01 Jeseník
Telefon: 584 401 262, 774 001 547
E-mail: duhajes@volny.cz
Organizátor okresních kol 
Mgr. Eliška Šparlinková
Gymnázium Jeseník
Komenského 281, 790 01 Jeseník
Telefon: 584 411 429
Fax: 584 412 072
E-mail: spar@gymjes.cz

Okres Olomouc

Předsedkyně – okresní garant
RNDr. Miroslava Černá
ZŠ Vítězná 1250, 784 01 Litovel
Telefon: 585 156 213
E-mail: miroslavacerna@centrum.cz,
miroslava.cerna@zsviteznalitovel.cz
Členové
Mgr. Václav Pazdera – místopředseda
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9, 779 00 Olomouc
Telefon: 585 412 493
E-mail: pazdera@gcajkol.cz
Mgr. Jiří Kříž – tajemník
Slovanské gymnázium, tř. J. z Poděbrad 13, 771 11 Olomouc
Telefon: 588 501 212, 588 501 111
E-mail: kriz@sgo.cz
Mgr. Jana Klapková
Gymnázium Šternberk, Horní náměstí 5, 785 01 Šternberk
Telefon: 588 001 080, 588 001 081
E-mail: klapkova@gymst.cz
Mgr. Miroslav Komsa
Gymnázium Uničov, Gymnazijní 257, 783 91 Uničov
Telefon: 585 081 125
E-mail: komsa@gymun.cz
Bc. Zuzana Trizmová
DDM Olomouc
Telefon: 585 223 233, 731 444 441
E-mail: souteze@ddmolomouc.cz, tanec@ddmolomouc.cz
Organizátor okresních kol
Bc. Zuzana Trizmová, Mgr. Barunka Trávníčková
DDM Olomouc, tř. 17. listopadu 47, 771 74 Olomouc
Telefon: 585 223 233, 731 444 441
E-mail: souteze@ddmolomouc.cz, tanec@ddmolomouc.cz

okres Prostějov

Předseda – okresní garant
Mgr. Jaroslav Bureš
RG a ZŠ města Prostějova Studentská 4, 796 40 Prostějov
Telefon: 582 301 411
Fax: 582 301 422
E-mail: bures@rg.prostejov.cz
Členové
Mgr. Petr Spisar
RG a ZŠ města Prostějova
Telefon: 582 301 411
E-mail: spisar@rg.prostejov.cz
Mgr. Petr Hlavica
ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24
Telefon: 582 342 242
E-mail: hlavicap.zshor@centrum.cz
Mgr. Martin Sika
Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého třída 14 - 16, 796 01 Prostějov
Telefon: 420 582 345 060
E-mail: sika@palacka.com
Organizátor okresních kol
Petr Hynek
Sportcentrum – DDM Prostějov
Vápenice 9/2978, 796 01 Prostějov
Telefon: 582 344 125
E-mail: phynek@sportcentrumddm.cz

okres Přerov

Předsedkyně – okresní garant
RNDr. Dagmar Kaštilová
Gymnázium J. Škody, Komenského 29, 750 11 Přerov
Telefon: 581 706 728
E-mail: kastilova@gjs.cz
Členové
Mgr. Marta Lupačová – místopředsedkyně
Gymnázium J. Škody, Komenského 29, 750 00 Přerov
Telefon: 581 706 728
E-mail: lupacova@gjs.cz
Mgr. Jarmila Železná – tajemnice
důchodkyně
Mgr. Jitka Sedláková
SŠZe Přerov, Osmek 47, 750 11 Přerov
Telefon: 581 26 26, kl. 34 E-mail: sedlakji@email.cz
Mgr. Zdeněk Krutil
Gymnázium J. Blahoslava a SPŠ, Denisova 3, 751 52 Přerov
Telefon: 581 291 235 E-mail: krutil@gjb-spgs.cz
Jana Odložilíková
http://www.svcatlas-bios.cz, Žižkova 12, Přerov
Telefon: 581201246, 581209353
E-mail: odlozilikova@svcatlas-bios.cz, souteze@svcatlas-bios.cz
Organizátor okresních kol

ZŠ Trávník 27, 750 02 Přerov
Ředitelka: Mgr. Marie Mifková mifkova@zstravnik.cz

okres Šumperk

Předsedkyně – okresní garant
Mgr. Věra Hudečková
III. ZŠ, 8. května 63, 787 01 Šumperk
Telefon: 583 214 865
E-mail: hudeckova@hluchak.cz
Členové
Mgr. Martin Benda
ZŠ Vrchlického 22, 787 01 Šumperk
Telefon: 583 212 705
E-mail: bendam.petka@iskola..cz
PaedDr. Lenka Mádrová
Gymnázium, nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh
Telefon: 583 411 138
E-mail: lenka.madrova@gyza.cz
Mgr. Bohumila Alešová
Základní škola Šumperk, Vrchlického 22, 787 01 Šumperk
Telefon: 583 212 705
Mgr. Sylvie Marková
DDM a Zp DVPP Vila Doris, 17. listopadu 2, 787 01 Šumperk
Telefon: 583 285 943
E-mail: markova@doris.cz
Organizátor okr. kola a distributor materiálů
Mgr. et Mgr. Tereza Karlíková, Ing. Dana Vláčelová
DDM a Zp DVPP Vila Doris, 17. listopadu 2, 787 01 Šumperk
Telefon: 725 005 784
E-mail: souteze@doris.cz

JCMF